Kuidas minust ropendav siidinäpp sai

Mu telkimise postitus sai ikka väga palju tagasisidet ja küttis erinevaid kirgi üles, aga ei, mulle arutelud meeldivad ja tore on vaadata, et minu mõtted nii paljudes erinevates inimestes erinevaid emotsioone tekitavad. Inimesi külmaks ma juba ei jäta. 😀

Sain ikka puid ka alla, aga see on ka igati okei, sest puid kulub meil siin talvel üsna palju ja kõik võtan meeleldi vastu.

Nii mitmelegi tuli üllatuseks, et ma telkimise ajal ropendasin. Tegelikult ma ei saanudki aru, kas üllatuseks tuli see, et ma telkimise ajal ropendasin või oma postituses seda tegin. Ma läksin veel postitusse otsima, kas ja kui palju ma siis ropendasin, et seda lausa rämedaks nimetati.

Leidsin sealt 2 kahtlase vaibiga sõna, millest võib olla üks kvalifitseeruks ropendamise alla, aga mis ajast on perse roppsõna? ?

Ma oma peas ropendan palju palju rohkem ja siia vahel eksib ka mõni esmapilgul ära, aga siis hiljem parandan, sest äkki mõni saab silmavähi või midagi. Kuigi noh, see on üsna klassika, et need, kes issandavad, et see teeb seda ja teine teeb toda, on ühed suurimad “eeskujud” üldse. ?

Seega ma oletan, et rämedaks ropendamiseks nimetati ikka seda, mida mitte keegi ei kuulnud, aga lugesid seda postitusest, kus ma rääkisin, et ropendasin. Aga ka parimatel juhtub, eksole! Näidake mulle inimene, kes ei ropendaks? Neid võibolla eksisteerib, ma isegi ei kahtle selles, aga pigem on see % ikka megaväike. Ja ei, ma ei mõtle neid inimesi, kes avalikult ütlevad, et nad ei ropenda, aga päriselt lasevad nagu sajandivanused voorimehed.

Isegi lapsed ropendavad. Minu omad ka. Neilt ma seda õppisingi. Aga õnneks nad avalikes kohtades suudavad end vaos hoida. Mina ka. Ja vahel harva läheb lappama. Aga mul ka. Pole hullu. See on elu. 😀

Siidinäpp. Lumehelbeke. Mimm. Nojah. Tuleb tunnistada, et ajaga olen ma hakanud tõesti siidi armastama ja lumehelbekesed on ka üsna nunnu väljanägemisega. Mimm? Kui end vahel harva üles löön ja peeglisse vaatan, tekib endal ka selline tunne, aga reaalsus on teine – ma arvan, et pole mehelikumat mimmut, kui seda olen mina.

Telkimisest päris ei loobu muidugi. Seekord läks lappama, järgmine kord on ehk mõnusam. Küll te siis kuulete ja tänan tähelepanu eest! ?

Kommentaarid

  1. Merrr says:

    Ma ei tea miks aga nii imelik kui see ka pole ,tuli tahtmine osta omale üks siidine öösärk . Selle postituse peale . Ja võin ka kinnitada ,et enamus ,,korralike ,,emmesid ropendavad ,rääkimata lastest. Nii palju olen 29 eluaasta jooksul näinud küll ??

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Viimased postitused

Mis siis päriselt toimub?!

Ma postitasin eile instagrami üsna kentsaka pealkirjaga foto ja tekitasin sellega korraliku segaduse enda järgi, [...]

Kuidas raha tuulde loopida

Ma siin üks päev puhtjuhuslikult avastasin, et kaks aastat on juba möödas sellest päevast, mil [...]

3 kommentaari

Kuidas me edaspidi siin ainult õhust elame

Jah, tänasel päeval oleme omadega kahjuks sealmaal, et… kavatseme edaspidi enamus ajast õhust ära elada… [...]

3 kommentaari

Miks inimesed lasevad endale pahasti öelda???

Ma eile tegin instagramis üle pika aja jälle seda Q&A. Eelmisel korral olid inimesed (või [...]

Kuidas suhtes kõik nii iseenesest mõistetav ikka on

Ma pean selle lõpuks “kaelast” ära kirjutama, muidu tuleb uus elu ja mälu peale ja [...]

14 ja 2

Eile ja täna on olnud üsna tähtsad päevad meie peres. Eile täitus minu ja abikaasa [...]

2 kommentaari

See on nüüd läbi!

Aeg on asjad pakkida ja need lõplikult kodust välja visata/põlema panna, sest kool on nüüd [...]

1 kommentaar

Kas nutivaba suvi on tõesti võimalik?

Suvepuhkus algaaaas! Tegelikult juba mõned päevad tagasi. Suvepuhkus sellesmõttes, et suurematel on ka kool nüüd [...]

1 kommentaar

Kuidas ma endale kodus ise iluoppi tegin

Mul tekkis selle pealkirjaga kohe oma peas väike video, kuidas ma ennast kuskil köögi laual [...]