***

kuidas mugavalt toitu kaasas kanda?

Mõnda aega tagasi saatis Lock&Lock Shop mulle posu säilituskarpe ja -anumaid. Ma ei oska väga kommenteerida, kui hästi nad erinevaid toitaineid säilitavad, sest ma hoian neis selliseid asju, mida kiirelt ära tarbin, aga külmikus on küll üpris mugav erinevaid toiduaineid nende sees hoida. Külmiku sisse vaadates on kohe ilusam vaatepilt kah!

Igasugused poolikud singi- ja juustupakid on nii eilane. Täpselt sama kehtib ka köögiviljade kohta. Varasemalt hakkisin kurki ja tomatit enne igat toidukorda, kuid nüüd on nad juba enne valmis viilutatud ja karbis seisavad väga kenasti. Ei kuiva ära ega midagi. Hoiab aega kokku.

Kuna mul vanaema annab ikka korralikult marju ja muid sügavkülmatooteid, siis on ka neid väga mugav hoida plastikkarbikestes. Sügavkülmas kohe ilusam vaade- ei ole mingeid marju täis saiakotte vastu vaatamas. 😀  Härral tekkis üks päev (vlogi juba nägite!) mõte minna piknikule ja mina haarasin kohe vabad karbid, panin head ja paremat sisse ning kasutasin ka võimalust seda kotti katsetada, mille nad säilituskarpidega kaasa panid. Kõik karbid mahtusid sellesse kotti ja sellel on veel nii mugav sang, tänu millele saab kotti kergelt õlal kanda.

Vaadake ka väikest videoklippi piknikukarpidest! Lock&Lock’i Facebooki lehel on suurem valik (link!) ja muidugi saab ka nende kodulehel ringi uudistada (link!). Parema kvaliteedi saamiseks kruttige ikka hammasratast. 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga