***

Kuidas su sõber sulle lõpuks ometi kasulik saab olla

Kuulge sõbrad! Ja sõbrad omavahel! Ja tülis olevad sõbrad! Mul on teile üks väga lahe uudis – te saate üksteisele lõpuks ometi kasulikud olla.

Toit on asi, mida me kõik vajame, eksole? Jook ka. Kodukaubad samuti. Võibolla ilutooted ka. Lasteasjad. Kõik selline kraam, mida toidupoodides müüakse. Me tarbime seda. See on paratamatus ja me ei saa toidupoode vältida. Midagi vajalikku me sealt ikka… vajame.

Mis oleks, kui ma ütleks teile, et on ühes e-poes on selline kampaania, kus sina saad universaalse koodi, mida sõbraga jagada ning tema saab selle koodiga oma esimeselt ostult 20% soodukat, sina järgmiselt 10% soodukat ja kui sul on errrrriti palju sõpru, kes kõik sellist soodukat kasutada tahaksid ja sul megahea meelitamistaktika ning suudad nad selle koodi abil sinna e-poodi meelitada ostlema, siis… võib juhtuda, et võidad uhke KitchenAid blenderi?

Kõlab päris hästi ju?

Mul on kohe päris kahju mitme asja üle korraga – a) et ma elan sellises maakolkas, kuhu e-poe tellimused ei jõua, sest sõbraga kahe peale 30% soodukat saada oleks megahea diil, b) et mul palju sõpru pole.

SEST!

Rimi e-pood just sellise kampaania käima lükkas, kus sul ei ole vaja teha muud, kui jagada sõbrale universaalset sooduskoodi, millega saab tema oma esimeselt ostult 20% soodustust ja, kui ta on oma ostu ära teinud, saad sina teha oma ostu 10% soodsamalt.

Kõigi vahel, kes kutsuvad sõpru soodsalt ostlema, loositakse välja LAUSA 6 KitchenAid blenderit. Võidab paraku see, kellel kõige rohkem sõpru on!

Kuidas täpselt kõik käib? Panen siia kampaanialingi: https://www.rimi.ee/epood/ee/uudised/soovitusprogramm

Ja hiljutisest sõprade postitusest selgus, et väga paljudel neid pole, aga hei! nüüd on hea aeg nendega ära leppida. Vähemalt nii kauaks kuni Rimi kampaania kestab ehk siis augusti lõpuni! Pole õnneks pikk aeg. 😀

#reklaam

3 thoughts on “Kuidas su sõber sulle lõpuks ometi kasulik saab olla”

  1. Endiselt pole Rimi suvatsenud oma tarne piirkonna piiri 3km edasi nihutada. Kahju. 😔 Jääb hea pakkumine kasutamata.

  2. Mul sama seis kahjuks tänase seisuga ainult Selver tarnib toidukaupa 🥺. Elame täpselt kahe suure maante vahel oma väikse ,,küla maantega,, siis jäetakse meid miksipärast välja . Kuigi Sindis ja Toril on pood aga meil mitte ( 5 kilti ) lähima poeni. 🥺 Siis nagu võiks ju olla meil ka Rimi võimalus.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga