***

Kuidas treenida kodust lahkumata?

Mõnda aega tagasi kirjutas mulle Katrin Hopa TV-st ning tutvustas nende uut ja tõhusat võimalust treenida ennast ilma kodust lahkumata.

Nagu te teate, olen ma viimasel ajal liikumises üsna aktiivne ning loomulikult pakuvad mulle huvi erinevad väljakutsed. Tunnen, et need on just mulle! Kuna mul on aga kolm last ning paratamatult jäävad jõusaal ja välitreening pigem tahaplaanile, siis igasugused kodused variandid enda treenimiseks on alati teretulnud. Loomulikult on mul Kalmuselt tellitud treeningkava ja ka kõndimas käin üsna tihti, aga ka see aeg on limiteeritud.

Seega, kõik, kellel on vabandus varrukast võtta, et pole laste/kooli/töö/mehe/vanaema kõrvalt aega ennast käsile võtta, vedage oma voldid siia ja mul on just midagi teile (ja ka endale! :D), sest olgem ausad, vabandusi on lihtsam leida, kui end liigutada, eksole. 😀

Minu üks eesmärkidest on teid motiveerida ja innustada teid rohkem liikuma. Vahet pole, kas see toimub jõusaalis, õues või kodus.

Nimelt on Hopa TV (link!) selline lahe koht, kus on üleval erinevad treeningvideod, nii algajatele kui ka edasijõudnutele – kõik saavad vajaliku koormuse kätte. 5x nädalas lisatakse uued ja põnevad eestikeelsed treeningvideod, mis ei tekita trennis rutiini. Treenida saad endale sobival ajal ja kohas, sest videod on kättesaadavad ööpäevaringselt. Treeningkavade juurde on lisatud toitumisjuhised ja treeningkalender, et sind ikka tagant utsitada ja võimalikku tuge pakkuda. Videotes olevad harjutused on lihtsad, ei midagi kontimurdvat, luban! Igaüks saab hakkama, kui vähegi tahtmist on.

Ja.. kui sa mingil põhjusel ei viitsi end käsile võtta, siis esimese asjana tule ja kirjuta mulle, ma virutan jalaga takka ning jagan oma motivatsiooni sulle ka (usu mind, mul vahepeal ajab üle ääre :D), aga kui sa tõesti arvad, et see pole ikkagi sinu jaoks, siis on sul võimalus igal ajal Hopa TV tellimus peatada ning saad treeningutega siis uuesti alustada, kui ise tahad.

Mis sa arvad? On see midagi sinu jaoks? On sul veel vabandusi? Kui ei ja tahad kohe nüüd praegu pihta hakata (ei mingit esmaspäeva, ei mingit uut nädalat, kuud või aastat!), siis liitu ja saame koos suveks saledaks: https://tv.hopafit.com/?a=1326

Hetkel saab Hopa TV proovida 7 päeva täiesti tasuta ning edaspidi on kuutasu vaid 14.90€.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga