***

kuidas võhiklikult autot ärandada?

Sõitsime eile maale sõprade juurde plaaniga grillida, tšillida ja värskes õhus telkida. Egas mul polnudki erilist tuju väga minna, sest laupäevane visiit Rakvere linnusesse ja Politseimuuseumisse koormasid mu nii ära, et järgmisel päeval vaevasid mind jalakrambid, aga kuna ilm oli ilus ja lastel ning härral energiat ülearu, siis noh.. miks mitte.

Täitsa tore päev oli. Mehed said kilesaunas õllet rüübata, meie sõbrannaga püstitasime oma kästööklubi ja lapsed mässasid basseinis, saunas, jõe ääres ja igalpool mujal.

Üks hetk, kui mehed hakkasid telki püsti panema, juhtus midagi. Ei tea mina, kas õlle tegi oma töö või oli see tõesti õnnetus, kuna lapsed seal auto ümber nii palju sagisid, aga härra teatas, et auto uksed on lukus ning võtmed seal sees. Hmm, ma esialgu heegeldasin rahus edasi ja mõtlesin, et raudselt teevad nalja või liialdavad. Aga ei. Härra oli autouksed lukku pannud nii, et pagass oli ainult lahti. Võtmed pani ta muidugi sinna ja lükkas pagassi kinni kah veel ning viimane läks automaatselt lukku.

Ok! Mis edasi? Vaja kuidagi maalt Paidesse saada, et kodust auto varuvõtmed võtta. Aga kuidas koju sisse saada, kui mõlemad võtmepaarid on autos ja sinna sisse ei pääse? Hmm… Võtab mõtlema eksole. Hakkasime meiegi mõtlema, kuidas autosse pääseda ehk teist ärandada.

Egas seal polnudki midagi. Võtsin korteriomanikuga ühendust ja selgus, et tal pole lisavõtmeid. Mis seal ikka. Otsisime kaineka, mehed läksid peale ja sõitsid Paide. Härra oli muidugi trusparite väel, sest riided pani ta kõik oma autosse ja teiste riideid polnud nõus kandma. 😀

Nii need kolm meest läksid Paidesse, keset ööd ja murdsid meie korterisse sisse. Üks trusparite väel. Vähemalt sai naabrivalve ära testitud ja see on küll siin kandis jumala si**. 😀 Varuvõtmed käes, tulid mehed maale tagasi, said autosse sisse ja kõik oli klaar.

Meie magasime siis juba. Üritasin end küll heegeldamisega üleval hoida, sest noh, kuidas ikka magada, kui kõik asjad lukustatud autos olid. Raha, dokumendid, auto- ja koduvõtmed, meie riided. Telki ööseks me ei jäänud ja läksime ikka sooja tuppa tudule.

Õnneks on korteril vana uks ja mehed said metallisaega öösel sisse. Vaja on uus südamik ainult panna nüüd, et uks kenasti lukku saaks.

Aga jah… üsna õpetlik lugu eksole. 😀

2 thoughts on “kuidas võhiklikult autot ärandada?”

  1. Eriti hea, kui kutsu haugatab siis on küll kõrvad peas aga kui metallisaega ust lahti murtakse, ei tehta väljagi :DD

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga