Määratlemata

Kulmude hooldusest

“Ma tean, et Sa oled ilus. Aga, kas Sina tead, et kulmud on näoraam, silmad hingepeegel? Kahtlemata teevad oigesti modelleeritud kulmud suure muutuse kogu näos, muutes kogu ilmet, muutes isegi näo kuju optiliselt kaunimaks ning otse loomulikult tuues esile Teie silmade kauniduse. Kulmude modelleerimine  niiditehnikas (käsitehnika) võib olla Teie traditsionaalne tee iluni, milles on tunda müstiline kaugete maade hõng. Las Teie nägu ilmestavad kaunilt modelleeritud kulmud, mis kujundatakse vastavalt Teie näo- ja kulmutüübile Eestis veel vähetuntud niiditehnikat kasutades. Kulmude modelleerimine niiditehnikaga on sajanditepikkune terves maailmas enimlevinud iidseim kunstivorm kulmude kujundamiseks.” – Seisab ilusalongi Facebooki seinal, kus käisin mina just paar päeva tagasi oma kulme korda tegemas. 

Kuna mul on sünnist saadik väga väga heledad kulmud, ei ole ma kunagi julgenud eriti neid värvida. Miks? Kui ma näen tänavapildis kõndimas vastu inimesi erinevate kulmudega, tahaksid mul ihukarvad püsti tõusta. Just sellepärast ei ole ma oma kulmudele kunagi eriliselt tähelepanu pööranud, sest kartsin nad täiesti metsa keerata. Üks hetk võtsin ennast kokku ja mõtlesin, et pean oma kulmud korda saama. Kaua ma ikka kõnnin “ilma” kulmudeta ringi- vähihaige puupakuna, nagu inimesed armastavad mulle öelda. Salaja. 

Kui ma salongi astusin, olin üleni kange. Ma kartsin. Väga. Salong oli hubane ja mõnus. Ei tekkinud ebamugavustunnet. Hetk hiljem lebasin toolol juba ja kulmutehnik modelleeris mu kulme niiditehnikas. Ütlen ausalt, et see oli päris valus alguses. Vasakul kulmul oli veel valusam. Hiljem peeglist oli lust vaadata- kulmudel oli ilus kuju. Kui tehnik hakkas rääkima, et nüüd alustame värvimist, siis pisike hirmujudin tuli tagasi. Ma ju olin harjunud heledate kulmudega ja tundus veider, et mul on tumedad kulmud. Päris tumedad. Esialgu hoidis ta keemilist värvi väga vähe peal. Võttis värvi maha, näitas mulle peeglit ning andsin rohelise tule, et värv uuesti peale panna- liiga hele oli siiski. Kui ta võttis teist korda värvi maha ja mind peegli ette juhatas- üldpildina on parem vaadata, kui ainult pisikesest peeglist. Ma olin üllatunud, hirmul ja segaduses. Vaatepilt oli lihtsalt nii harjumatu. Mees vaatas mind samuti kogu õhtu imelikult. Kui ma järgmisel hommikul üles tõusin, olin juba rohkem need kulmud omaks võtnud ja ei käinud enam iga viie minuti tagant peegli ees. 
Tänaseks on juba kõik ok. Oleme kulmudega sõbraks saanud ja mulle nad meeldivad nii väga. Ma olen kohe palju palju ilusam. 

Kulmude modelleerimine ja värvimine maksab vaid 15€. Ilusad kulmud on seda summat väärt. Kõik vajaliku info leiate Ilusalong Kauniks kodulehelt (LINK!). Salong pakub veel huvitavaid ja hea hinnaga protseduure, et iga naine saaks ennast veel kaunimana tunda. 


Niiditehnika privileegid:

– 100% naturaalne (puuvillaniit).
– Kiire ja täpne.
– Kauakestev tulemus. 
– Suhteliselt valutu.
– Ohutu ja sobilik kõigile nahatüüpidele. 
– Parim alternatiiv laserepilatsioonile ja vahatamisele.
– Veatult puhas kulmu- ja silmaümbruspiirkond. 
– Toob esile silmad ja kulmujoone. 

Ma olen siiani ja ikkagi väga rahul. Ajaliselt kulus 20-25 minutit ja oligi valmis. Kindlasti lähen tagasi, sest ise ei hakka oma kulmudega jukerdama- nagu juba ütlesin, kardan nad ära rikkuda. 

11 thoughts on “Kulmude hooldusest”

  1. Ma küsiks hoopis kuskohast on see imeline peapael soetatud ? Olen hetkel peapaela otsingul ja see on tõesti imeline.

  2. OLI KA AEG 😀 Jumal tänatud,et ise ka aru saad nüüd 😀 Ja vaata ainult, väga supppper tulemus,vb nats võiks veel tumedam olla,aga mitte palju 🙂 Väga väga kena näed välja 🙂

  3. Kus kohas täpsemalt asub see salong ? Kas läksid ühistranspordi või autoga?Et kuidas sinna minna on,kerge v raske

  4. Oii, selle ma unustasin 😀 Bussiga ma ei oskagi öelda, ma läksin autoga ja saab seal parkida. Jääb salong kesklinna ja kristiine keskuse vahele- Villardi 23.

  5. Tõesti kohe palju parem. Õigesti kujundatud kulm annab näole kohe täiesti teise ilme 🙂

  6. Pean ka takka kiitma! Ausalt superkena tulemus (vaadetes juuksevärvi, võiksid kulmud isegi tooni võrra tumedamad olla… aga no üks samm korraga :)) Ma kunagi jätsin su blogi lugemise pooleli, sest mind kohutavalt häiris, et sul on nii tumedad juuksed, aga kulme pole.. igakord oleks pildi alla tahtnud kirjutada seda, aga kuna ma teadsin, et see pole minu asi sellist asja kritiseerida, siis lihtsam oli mitte lugeda. Ma tean, et jube nõme kommentaar, aga loodan, et kõlama jääb ikka positiivne – tubli ja julge samm sinu poolt!

  7. Väga ilusad kulmud! Aga mina küsiks, kust on need imeilusad teksad pärit? 🙂 Olen endale ka selliseid otsinud, aga pole kuskilt silma jäänud? Saab ehk kuskilt tellida vms? 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga