***

Kurb

Mul on mõnikord tunne, et vahet pole, mis ma ütlen või teen, kõik tahavad kogu täiega mulle puid alla laduda, sest noh, lihtsalt tahavad.

Mu koiva liputamine tekitas Instagramis ikka korraliku draama, mis päädis sellega, et vahet pole, kas ma tegin selgitustööd enda seisukohast või mitte, ikka loobiti puid alla. Kui ma kasutasin sõna “õli”, märkasid seda paljud ja trambiti jalgadega vastu maad, sest promon oma naha hävitamist, ometi ma seda ei teinud vaid postitasin, et kasutasin korra õli, kuid ilma selleta oli parem päevitada. Mina mõtlesin kehaõli, teised päikesekaitseõli. Ometi ei kirjutanud ma päikesekaitsevahenditest midagi.

Seletasin oma seisukoha ära, mida ma selle õli all silmas pidasin ja seda ei märganud nagu keegi. Suva. Loobime ikka puid alla, sest miks mitte. Lihtsalt nii nõmedalt kurva tunde tekitab, seletan nii, et higi vohab otsa ees, paanitsen, mida ma nüüd valesti ütlesin, kui mitu inimest selga hüpab, aga minu põhjendustest vaadatakse suvalt mööda. Mitte keegi ei ütle, et õu sorry, ma arvasin, et räägid päikesekaitseõlist mitte tavalisest. Inimestele meeldib targutada ja kõrri hüpata enne asja uurimata. Tehakse omad järeldused.

Jah, on ok, kui inimesed mõistavad sõnu erinevalt, postitusi samuti. Ma ei näe selles midagi imeliku, aga enne, kui mulle kallale hüppad, küsi palun. See ei ole üldse raske. Ei tekita minus halba tunnet ja pole vaja sul endal raisata aega teavitustöö tegemisele.

Mulle loobiti täna nii palju puid alla, instagramis ja sealses postkastis, et ma olen lausa kurb. Ma ei taha, et mind peetakse mingiks tervislikkuse etaloniks, sest seda ma ei ole. Kuigi antud postituses ei propageerinud ma midagi ebatervislikku. Inimesed said lihtsalt ise valesti aru.

Ma tahan rohkem liikuda ja ka inimesi motiveerima seda teha, aga ka mina olen inimene ja teeb vahel valesid valikuid oma keha suhtes. Ma pole üdini tervislik inimene, kuid pürgin selle poole. Mul on veel palju tööd teha, et saaksin kunagi öelda, et olen tervislikkuse etalon. Oi kui palju.

Ja nüüd.. okei, laduge veel puid alla, kui rumal ma olen. Bring it on. Täna on see päev ja endalegi üllatuseks hakkan juba harjuma. Kuidas muidu see paks nahk kasvab, eksole. I’m out.

11 thoughts on “Kurb”

 1. Lihtsalt jäi selline mulje kui sa hakkasid hämama midagi kehaõlidest, et sa nagunii igapäev kasutad laste päiksekreemi, et see nii loogiline et sa ei pidanud vajalikuks seda märkidagi… kuidas see üks päev siis välja nägi? Laste päiksekreemi alla ja mingit kehaõli peale või? Kogu see vabandamine tundus niii valeee. Ps! Sa ei peagi ennast kellegi ees tõestama, iga inimene teab lõpuks ise, mis ta teeb

 2. Ma lihtsalt ikka imestan su ebaloomulike pooside üle. Ikka kõik pildid samasuguste ratelaksu poosis.

  Nahaga tee mis tahad:D

  1. Oleks aeg siis ju juba ära harjuda. Mis siin ikka enam imestada, kui aastast aastasse samad poosid. 😀 Imestatakse ikka uue asja üle. 😀

 3. Kuule, ole nüüd. Ma olin ju ainukene, kes selle pildi all konkreetse teema üle kobises (ja osa mu kommentaaridest polnud isegi sulle mõeldud ju)- Sa jätad mulje nagu terve maailm oleks sinu vastu. Ja ometigi sa peaksid ju teadma, et ma ei kobisenud ka mingist isiklikust vihast vaid pigem mulje tõttu, mille pildiallkiri jätta võis (kas tunnistad või ei, aga see oli väga ekslik ja eeldus, et kõik oleksid pidanud seda koheselt õigesti mõistma on siinkohal naiivne).

  Inimeste üksikud pildid/sõnavõtud/postitused võivad mitte meeldida ilma, et see tekitaks suuremat konflikti inimese endaga. See, et ma tolle pildi all sõna võtsin ei tähenda, et mu päeva missioon oleks olnud sulle puid alla panna või et ma kodus käsi kokku hõõruks. Veel vähem, et mul sinuga mingi probleem oleks.

  Samas tean ma blogijana VÄGA hästi, et ükstapuha kui palju toetavaid kommentaare – meelde jääb kõige paremini negatiivne. Ka siis, kui negatiivset on minimaalselt.

  Lühidalt tahtsin ma lihtsalt seda öelda, et ära dramatiseeri asja liigselt üle. Seda ma ei tea, mis su postkastis toimub/toimunud on, aga puhtalt kommentaarides ei ole küll midagi sellist, mille nahka terve päev minna võiks.

 4. lihtsalt siiras küsimus- kas sinu arust on su jalgade pildid “hot or not” ?

 5. Jumal küll- on inimestel alles probleemid.
  Märganud ja, et inimesed muud ei tee, kui targutavad ja arvustavad teisi.

 6. Vähemalt oled uued retuusid saanud omale. 👍 Aga see “moodne kõver jalg” igal pildil, kas sinu enda arvates see on tõesti äge? Või milleks? Miks peab mingis ebaloomulikus poosis väänlema? Pole muidu piisavalt insta? Näeb lihtsalt totter välja 😀

 7. Jumal küll, jätke inimene rahule! Ma ei saa aru, mis rõõmu pakub blogides või kuskil perekoolis võõraste inimeste üle ilkumas käia? Küll jäävad ette blogijad, küll kuulsused. Oma kibestunud mõtteid võiks üksi kodus mõelda, mitte igal võimalusel avalikult õelutseda.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga