Määratlemata

kus ma olnud olen

Kindlasti on tekkinud kellegil küsimus, kus ma olen ja millega tegelen. Inspireerituna ühest sellisest küsimusest kommentaariumis siin, mõtlesin, et annan teada, et ma olen elus ja endiselt olemas, kuid hetkel on mu prioriteedid mujal, kui siin blogis. Täpsemalt öeldes on mul hetkel peaaegu kõige tähtsam (peale oma perekonda) kool. Kui ühed tööd on vaja selgeks õppida ja ära vastata, tulevad samal ajal uued hindelised tööd peale ja nii neid kuhjub. Tänaseks on mul vaja vastata füüsikas kaks tööd, kunstiajaloos, eesti keeles, matemaatikas kursuse lõputöö, vene keeles kaks tööd.. oeh, ühesõnaga pooled neist on mul õpitud ja olen valmis minema vastama ja teised pooled pole nii väga selged, sest füüsika on endiselt minu nõrk koht.

Käisin üks päev koolis, et saaks inglise keele hinde üle kanda. Tuleb välja, et mul 11 klassi kursused juba kõik tehtud, seega ma ühest küljest ei peaks selle ainega absoluutselt tegelema, aga kuna 12 klassi lõpus on inglise keele eksam, siis hakkan ma vaikselt juba selle jaoks erinevaid teste ja harjutusi tegema. Seega, inglise keelt ma õpin siiski edasi, kuid seda eksami jaoks. 

Lastel läheb hästi. Raimond on tänaseks tubli lasteaialaps, kes on harjunud uute põngerjatega ja kasvatajaga enda ümber. Hendrik läheb hommikuti ilusti lasteaeda. Kõik on justkui väga normaalne ja hea. Ainuke miinus on see, et ma püüan tööd leida, aga ei saa. Kuna Raimondi harjutusperiood venis pikemaks, jäin ma lasteaia abikasvataja kohast ilma. 

Jõulud on tulemas. Plaanid on justkui paika pandud, aga 100% kindel ma veel nendes pole. Elan päev korraga.

Ühesõnaga, kõik on vägagi tip-top. Pole ma mingi nii öelda “psaiko” pärast, nagu arvati, ära kadunud. Viimasel ajal on mu prioriteedid mujal, nagu mainisin. Tuleb peale jõuluaeg, mis tähendab veel rohkem meisterdamist (mul tosin mõtet!), varsti saan kätte sirgendava kammi (LINK), mis tundub olevat hetkel üks populaarne juuksevidin ning selle kohta teen eraldi video, tõestamaks, kui hea või halb ta siis on ja kuidas töötab. 

Kokkuvõttes, kuna jõuluaeg on tulemas, siis kindlasti hakkan ma blogima rohkem, videosid tegema ja ennast siin rohkem näitama. Ma luban. Mul on eesmärgid jõuludeks oma kooliasjadega ühele poole saada, et saaks vaheaega nautida ja uuel aastal uute kooliteemadega alustada.

Väike edit: ma sain kaks pakki, mis sisaldasid väga lahedaid riideid ja mitte nii väga lahedaid, seega neid näitan ma samuti varsti-varsti!

2 thoughts on “kus ma olnud olen”

  1. Sa räägid ainult ühest koolist aga kuidas sul autokoolis läheb? Kas see hetkel pausil?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga