Määratlemata

lasnamäe kirbukas ja uus pere-laste mänguväljak

Ma ei mäletagi, millal viimati nii tegus nädalavahetus oli. Viimasel ajal me ikka oleme lihtsalt kodus ja naudime teineteise seltskonda. Eile, kui poja rongile viisin ning ise koju tulin, otsustasime minna autobussijaama sünnipäevale. 

Täna toimus Lasnamäe kirbukas ja otsustasime hommikul sealt läbi hüpata. Jõudsime sellisel ajal kohale, mil kirbukas polnud alanudki veel- inimesed pakkisid oma asju lahti ja sättisid neid laudadele. Kuna ilm polnud just kõige parem (megatuuline), läksime natukeseks ajaks kirbuka kõrval olevale mänguväljakule, et Raimond saaks seal ringi möllata, samal ajal, kui me ootame ja vaatame, kas müüjaid juurde ehk tuleb. Egas me kaua ei viitsinudki seal olla, sest tõsiselt.. no see ilm.. sügis, mis sügis. 

Edasi mõtlesime minna uuele mänguväljakule, mis Katlerisse rajati. Väga lahe pere- ja lasteväljak oli seal. Üks osa oli sellistele suurtematele lastele (kõrgemad liumäed ja igasugused muud asjandused), teine osa sellistele pisematele nagu minu noorem poeg (madalad liumäed, väike auto-maja, liivakastid, turvalised kiigud) ja minu lemmik paik- osa, kus olid treeningaparaadid (ei tea, kas on õige sõnakasutus), mida ma usinalt hakkasin proovima ja katsetama. 

Tegelikult tahtsime me seda väljakut ammu külastada, sest ta on jupp aega juba avatud olnud, aga käisime lõpuks täna seal ära. Täna, kui oli ekstra õudne ilm. Aga vahva oli ja Raimondile samuti meeldis. 

7 thoughts on “lasnamäe kirbukas ja uus pere-laste mänguväljak”

  1. Iga eestlane teab ja on näinud selliseid nõukaaegseid pakse talvemütse. Septembri keskpaigas ei ole kindlasti mitte nii külm, et last sellise paksu mütsiga piinama peaks. Ta ju higistab ja tunneb end halvasti, poes müüdavad sügis/kevadmütsid on ikka “natuke” teistsugused kui see villatuust. Su laste riided on ju odav massimood, igaüks teab, kui paksud sellised dressipüksid ja joped on.

  2. Ma arvan, et ma tean ise, kuidas oma last riietada. Seega, ärge proovige selle “lükkega” mind endast välja viia. Ma pole ema, kes topib oma last riidesse, kuidas jumal juhatab ja vahepeal ei kontrolliks, kas tal on külm või palav. Sellel päeval oli õues nii suur tuul (lisaks veel külm), et ma lausa imestan, et tal selle mütsiga külm ei hakanud. Lisaks ei ole see midagi nii paks villatuust, nagu sa armastad öelda. Lapsel oli parajalt soe- see tähendab, et ta ei higistanud ja külm samuti ei olnud. Täna näiteks päike paistab ja õues tunduvalt väiksem tuul ning soojem temperatuur ja sellele vastavalt ka müts õhem. Ei tasu mulle rääkima tulla, kuidas lapsi riietada, kordan.

    Odav massimood või mitte, tundub, et te siiski ei tea midagi. Mütsi järgi kogu riietus paika panna? No, palju õnne, olete kõiketeadjad, aga siiski, jään enda arvamusele kindlaks 😉 Aga tore, et üritasite ja palun ärge tule tagasi kommentaaridega “omg, selliselt emalt tuleks laps ära võtta”. Ma ei lähe liimile. 😀

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga