***

Lastevaba nv

Adeelel pole teisipäevast saadik palavikku olnud, köhatab ka päevas paar korda ja homme lähevad kõik lapsed mu ema juurde, jeeee! 😀

Me ootasime seda nädalavahetust ammu. Okei, mitte päris ammu, sest mõte lapsed emale anda ja midagi teha tekkis oktoobri lõpus alles. Tahtsime tegelt eelmine nv juba Saaremaale trippida, aga mul vanemad läksid sünnipäevale ja ei saanud lastega tšillida.

Leppisime kokku, et teeme siis sellel nädalavahetusel plaanid. Kui Adeele laupärval haigeks jäi, mõtlesin ma, et….

Meil on siiani suht jopanud nende “ilma lasteta” puhkustega, st et nad pole planeerinud endale ühtegi haigust selleks ajaks, kui me tahame oma närve tuulutama minna.

Seekord sai ka Adeele suht ruttu terveks ja oligi lihtsalt kolme päeva palavik, mida mul teiste lastega on mitmeid kordi olnud, kui pisemad olid.

Ma tunnen küll, et mul on megalt vaja seda nn puhkust kuskil rahulikus ja mõnusas kohas ning me valisimegi selleks Rommi Puhkemaja Saaremaal, kus me suvel käisime. Mu soov oli ju kahekesi sinna tagasi minna, sest lastega oli suht okei seal olla, aga kahekesi on kindlasti veel mõnnam.

Pisemad on juba mitu nädalat lasteaiast kodus olnud ja mina olen oma kooliasjadega tegelenud nii palju, kui võimalik on olnud. Järgmine nädal tõotab tulla ka päris tegus, seega selline puhkus ja ehk ka restart kulub praegu väga ära, et täie hooga edasi sõuda.

Muidugi me ei plaani terve nädalavahetus puhkemajas olla, tahaks ikka ringi trippida ja Kuressaarde ka minna ja muid ilusaid kohti avastada. Ilmataat lubab ka helde olla ja meile sutsu päikest anda. Loodetavasti tuleb mõnus nädalavahetus.

Praamipiletid ostsime juba ära, sest vabu kohti oli vähe. Tunglemine käib. Oi, kuidas tahaks juba Saaremaal olla! Ma armusin suvel seal olles täitsa ära sellesse kohta. ❤

1 thought on “Lastevaba nv”

  1. Mehel algas puhkus ,loodan ka täiiega nautida seda kahte nädalat . Sünnipäevad ka mõlemal varsti siis tahaks eriti printsessina tunda end 😊

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga