Määratlemata

Lavendel Spa Hotell

Kui olime öö maal veetnud, lapsed minu vanematele jätnud, sõitsime härraga kahekesi järgmisel hommikul Tallinna tagasi. Oli meil ju broneeritud öö Lavendel Spa Hotellis ja sellist minipuhkust vajasime me mõlemad. Üks suurimaid põhjuseid, miks valisime sellised kuupäevad hotelli külastamiseks oli ka see, et 26. juuni sai meil koos oldud 6 aastat, aga kuna vabad päevad olid sellistel kuupäevadel, siis muud valikut väga polnudki. 

Peab tõdema, et ma olin väga ärevil ja uudishimulik, milline see Lavendel Spa välja näeb ja kuidas seal olla on. Googlest mingeid erilisi pilte väljast ei näinudki ja sinna saabudes sain ma selgeks, miks see nii on. Me otsisime tükk aega sissepääsuust, sest ükski neist ei tundunud hotellile vastav olevat. Siiski üsna pea sai selgeks, et just see uks, mille kõrval on suured prügikastid, papipress ja aedik sokukestega on see sama uks, kust külalised tulevad ja lähevad. Ook! Isegi samas majas olnud Lavendli poe või alkopoe sissepääs oli kuidagi inimlikum ja viisakam. Vähemalt minu meelest. 

Hotell seest oli aga supper. Mõnus, vaikne ja hubane. Koht, kus reaalselt saab lõõgastuda ja puhata. Teenindus oli väga meeldiv. Meie tuba oli täiesti ok, vannituba harju keskmine (mul kodus ilusam ja mugavam isegi), voodi suur, lai ja pehme. Ma ei tea, miks aga seal ma ärkasin öösel miljon korda üles. Pärnus Villa Wessetis ma aga magasin nii õndsat und, et ei ärganud öösel kordagi. 
T-särk (link!)
Peale saabumist lebotasime natuke toas, elasime end sisse ja siis suundusime spaasse. Ma ütlen käsi südamel, et ma läheksin iga kell sinna spaasse veemõnusid nautima ja unustaks Kalev spa üldse ära. Seal oli mõnusalt hämar, mis oli selle puhkuse juures täpselt nagu kirss tordil. Ma nautisin erinevates mullivannides ja basseinis olemist palju rohkem. Spa osas oli Jaapani vann, kus vee temperatuur 41kraadi, üks tavaline mullivann, jahe veevann ja bassein. Väikesesse ruumi mahutatud, kuid siiski väga hubane ja äge. Saunadest olid seal suitsusaun, aurusaun, soolasaun ja.. mingi saun oli veel. Suitsusaun oli minu jaoks liiga kuum. Nii kiiresti kui ma sinna sisse lipsasin, sama kiirelt ma tulin ka välja. Too hot! Mul tuleb klaustrofoobia peale, kui viibin liiga soojas ruumis. Soolasaunas sai end soolaga üle määrida, laval istuda ja hiljem kogu jama endalt maha loputada. Mulle meeldis kõige lahjem ehk aurusaun. 

Spamõnud nauditud, suundusime tuppa ja lebotasime jällegi niisama, sest selle minipuhkuse mõte polnudki võimalikult palju ringi tõmmelda vaid lihtsalt puhata ja lösutada. Õhtul mõtlesime minna sööma. Seal hotellis oli “Talleke ja pullike” restoran, aga väga kiirelt mõtlesime ümber, sest need sokukesed selle restorani ees tekitasid mul tunde, et nad lähevad oma aedikust otse kliendi lauale. Nii me läksimegi Viimsi keskusesse, otsisime ühe söögikoha, istusime maha ja tellisime midagi. Hiljem külastasime toidupoodi, ostsime sealt jooki ja midagi näksimist ning suundusime mere äärde lihtsalt niisama olema. 
Mida õhtu edasi, seda enam mõtlesime, et võiks hotelli tagasi minna ja voodis kaisutada ning telekat vahtida. Nii me tegimegi ja kaisutamisest sai juba hommik. Sättisime end valmis ja läksime hommikust sööma. Valik oli mitmekesine, kõhu sai täis. Ja ega me väga kaua enam seal olnudki, kui hakkasime juba kodu poole liikuma. Kogemuse põhjal ütleksin, et läheksin tagasi küll. Naudiksin kauem vee- ja saunamõnusid järgmisel korral. 

6 thoughts on “Lavendel Spa Hotell”

  1. Käisime aprillis samuti mehega seal nädalavahetust veetmas. Jäin samuti väga rahule. Ideaalne lihtsalt lebotamiseks ja puhkamiseks :).
    Restorani jätsime samuti külastamata, läksime parem CHI toite nautima viimsi keskusesse ja teisel õhtul ostsime valmistoitu mida vedasime tuppa lihtsalt 😀

  2. Nii armas! (ja ma näen kurja vaeva, et mitte vinguda teemal, et kui Talleke & Pullike on ebaeetiline, siis kust see hommikusöögi peekon siis tuli 😀 ) aga kõik muu oli nii armas, et püüan oma monoloogi maha suruda. Palju õnne 6 aasta täitumise puhul!

  3. jep, totally understand. Postituses mõtlesin, kas kirjutan sinna juurde, et muidugi ma ise söön ka liha jne, aga siiski akward tunne oli sees.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga