***

Legokogumiskampaania!

Lastega seotud teemad on mulle alati südamelähedased. Mitte, et teised valdkonnad minus mingeid emotsioone ei tekitaks, aga olles kolme lapse ema, on see vist paratamatu.

Ma olen ainult rõõmus selle üle, kui saan teile (loe: teie lastele) midagi vahvat ja uut tutvustada, mis ka minu laste näod naerule paneb ja neid õnnelikuks teeb.

Täna olen ma siin, et teile kirjutada natukene Juku mänguasjapoe uuest kampaaniast, mille käigus kogutakse lasteaedadele üle Eesti kasutatud (ja miks mitte ka uusi?) legoklotse. Igaühel teist on võimalik septembrikuu jooksul viia oma laste kasutamist mitteleidvad legod mistahes Juku kauplusesse ning vastutasuks saate Juku sooduskupongi – soodustus jääb vahemikku 15%-25% ja sooduskupongi suurus sõltub tagastatavate Lego klotside kogusest – Juku Mänguasjakeskuste kassades on olemas mõõtetopsid, mille järgi selgub, kui palju allahindlust tagastatud Lego klotside eest saab.

Peale klotsikoguse mõõtmist väljastab teenindaja sooduskupongi, millele märgitakse ära allahindlusprotsent, mis klient sai. Kupong kehtib kampaaniaperioodi lõpuni ehk kuni 30.09.17.

Tirisime poistega enda klotsivarud ka välja, millega nad pole ammu aega mänginud. Mul tekkis kohe küsimus, kas selliseid suuri klotse ka vastu võetakse – sain kiire vastuse, et kogutakse vaid Lego sarja klotse (ilmselt need pisikesed), mida meil kahjuks kodus pole, et ära viia. Kunagi ammu aega tagasi oli, kui ma ei eksi, aga poisid on tänaseks suutnud need mööda ilma laiali vedada.

Minu meelest on väga vahva, et selliseid kampaaniaid korraldatakse. Juba sellepärast, et olen ise näinud oma silmaga, kui kesine mänguasjavalik võib lasteaedades olla. Ja muidugi on see lõbus üritus – selle asemel, et kasutust mitteleidvad klotsid lõpetaksid oma elutee prügikastis, võivad nad veel pikalt rõõmustada väikesi lasteaialapsi.

Kui suured Lego sõbrad teil peres on?

8 thoughts on “Legokogumiskampaania!”

 1. Näita mulle inimest, kes Lego klotsid prügisse viskab? Need kestavad põlvest põlve ja ma ei näe küll vajadust neid kuhugile viia. Need on hindamatud.

  1. Chill out, hüsteerik. Keegi pole sundinud sind oma legodest loobuma. 😀

   Mina jagan infot neile, kellel seisavad KASUTUST MITTELEIDVAD legod kodus, kui postitust veel korra loed. 🙂

   1. Hüsteerik? Hästi paned.
    Iseenesest pole midagi valet selles kommentaaris. Kui mul tõesti legod jalus seisaksid, siis ma pigem müüks need maha, sest lähevad ka hästi järelturul kaubaks. Mingi näkane 15% sooduskupong mind küll ei ahvatle 😀
    Aga ok, see on lihtsalt minu arvamus kampaaniast, kindlasti on ka inimesi kes oma legod sinna viivad…ja noh, tore on kui leiavadki koha mõnes lasteaias.

    1. Jumala eest, ega minu eesmärk pole kedagi sunniviisiliselt panna loobuma oma klotsidest.

     Tehku igaüks nendega, mida heaks arvab, aga minul on välja pakkuda üks idee, mida nendega teha. Idee neile, kes sellest “näkasest sooduskupongist” näevad kaugemale ja tahavad pigem Eesti lasteaedade lapsi rõõmustada ning kupong on ainult boonuseks selle juures. 🙂

 2. 3 last, kõik mängivad legodega lakkamatult.

  Minu arust on üsna mõistlik kampaania.

  Legode järelturg – enamik inimesi siiski EI viits netis kaubelda, ei asju ostes ega kasutatult müües. Nii et kodus vedelevaid või lõpuks prügisse jõudvaid mänguasju on Eesti täis.

  1. See, et sina ei viitsi, ei tähenda kohe, et enamik inimesi ei peaks viitsima 😀 muidu ei oleks müügiportaalid ja facebooki grupid paksult erinevat träni täis.
   Ei, ma ise ka ei äritse legodega järelturul – arvan, nagu ka esimene kommenteerija, et need on igavese väärtusega ja kestavad põlvest põlve, pole mingit valu neid müüa või kuhugi ära anda.

 3. Siin tuleb üliselgesti välja kirjapildi miinus – vähemalt 50% kui mitte rohkem sõltub lugeja enda hetkemeeleolust, eeldamisest, kartustest, lootustest jms. Mind ausaltöeldes ehmatas isegi sinupoolne järsk esimese kommentaatori tembeldamine hüsteerikuks. Ise lugesin seda sellisel mõtlikul-imestaval toonil ja teadvustan endale täielikult, et suur osa on siin minu hetkemeeleolul. ju siis sinul samuti oma reaktsioonile vastav hüsteeriline meeleolu/eeldus juba endas olemas oli, et autorit hüsteerikuks nimetasid. Huvitav millisel toonil kirjutaja seda mõtles? Ega me ju ei tea, ainult eeldame – valikuid on ju palju…. Lihtsalt psühholoogilisel tasandil arutlemiskoht:) Chin up girl;)

 4. Huvitav kampaania JUKU poe poolt – originaal-LEGOd on tegelikult nii kallid, et ma siiralt kahtlen kas keegi soovib oma legod ära anda, sest need on tõesti sellised, mis kestavad aastakümneid (ja kõik osad sobivad omavahel ka kokku – nii uued kui 30 aastat vanad).
  Huvitav kampaania eelkõige seetõttu, et inimesed annavad oma kallid legod ära ja saavad selle eest midagi – küllap odavamat – asemele osta 😀

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga