Määratlemata

Lido ja poiss

Kuna mul siin üks päev silmake üsna kiirelt hakkas paremuse poole liikuma ning hoidja oli kohe varnast võtta, otsustasime mehega, et võiks kuhugi välja minna. Me olemegi kahekesi ainult kinos käinud. Eelmisel aastal käisime Köleri 2-s veini joomas ja muud midagi, sest sellisel hilisel kellaajal enam süüa ei pakutud. 

Me mehega oleme õudsad kinohundid, siis mõtlesime, et läheks uuesti kinno, aga võiks kuhugi ka sööma minna. Pähe ei tulnudki ühtegi head kohta, sest pole ju käinud kuskil midagi erilist mekkimas. Linna sõites mõtlesime aga et võiks Lidot külastada. Käisime me seal üsna kaua-kaua aega tagasi ja no.. miks mitte? Võtad endale, mida tahad ja palju tahad ja kõik. 

Mina võtsin kõike isu järgi, mitte selle järgi, mida veel proovinud pole või mis taldrikul ilus välja näeks. Haarasin kohe härja isuga- friikad, sašlõkk ja salatikene. Kõrvale ühe puuvilja magustoidu ja oeh.. lahkusin sealt nii täis kõhuga, et oleks lausa veerema hakanud. Jäin vägagi rahule! Mõnus jõululik atmosfäär oli, savi, et meil juba jaanuari lõpp.. mulle see nii meeldis. Istud, sööd ja vaatad, kuidas inimesed üksteisest kesklinnas mööda kõnnivad või kuhugi kiirustavad. 
Filmini oli natuke aega, istusime ja nautisime üksteise seltskonda. Hiljem jalutasime natuke linnas ringi ja oligi aeg kinno minna, et piletid ära osta. Läksime vaatama filmi “Poiss”. Ma juba varem olen blogis maininud ja käsi südamel lubanud iseendale, et ma ei lähe õudukat enam vaatama. Aga vot, läks teisiti ja sellel korral polnudki nii hull.

NB! Kes filmi tahab ise näha, ära edasi loe.. muidu rikud oma tulevase filmielamuse ära 😀

Film oli põnev ja kaasahaarav, kuid midagi eriti õudsat seal ei olnud. Üks neiu läks kuskile Inglismaale kahe vanema inimese kuulutuse peale, kus nad otsivad oma pojale lapsehoidjat. Neiu jõudis kohale ja tuli välja, et ta peab nukku hoidma hakkama. Ta võttis seda alguses naljana, aga sai aru, et tädil ja onul tõsi taga. Arvas, et nad on peast pooletoobised. Filmis oli veel mingi kutt, kes nendele vanakestele süüa iga nädal tõi ja vaatas umbes sama pilguga, aga oli juba harjunud. Vanakesed siis sõitsid ise puhkusele ja jätsid neiu nende nukku hoidma. Teised veel jätsid neiule lehed, kus oli tegevuskava ja kindlad reeglid, mida nukuga tohib teha ja mida mitte. Mis te arvate, kas seda neidu need asjad kottisid v? Nii kui vanakesed läinud, viskas ta nuku kuhugi toolile ja pani teki peale, sest viimane tekitas temas creepy tunde. No shit, mul tekiks ka. 😀 Ühesõnaga, hakkas nukku märku andma, et kui käitud temaga halvasti, käitub tema sinuga ka ja vastupidi. Naine siis lõpuks taipas, et peab nukuga hästi käituma. Hakkaski kõiki asju tegema, mis tegevuskavas oli ja kohtles teda, nagu enda last. See toidumees, kes kraami tõi, hakkas naist ka hulluks pidama, sest tegu oli ju kõigest nukuga… 

Lõpuks ei kusagilt saabus majja naise eks, kelle eest naine oli põgenenud- mees peksis teda, naine jäi lapsest ilma, aga mees ei lasknud naisel ära minna ja sellep ta Inglismaa pakkumise vastu võttiski. See tüüp sai teada, kus naine on, sadas sisse ja tegi parajalt nalja naise üle, sest ta hoiab nukku. Naine lubas oma eksil sinna jääda, kuid nukk tegi esimesel ööl selgeks sellele tüübile, et tõmmaku lesta sealt ja ei tasu temaga jamada. Kui see eks üles ärkas selle nuku tempude peale, võttis ta nuku naise käest ära ja lõi ta pea sodiks (nuku oma siis) ja siis hakkas hull trall pihta. No ma ei tea, jumala ajuvaba tundus, aga kuskilt seinast kargas nukunäomaskiga tüüp välja ja tappis selle eksi ära ja siis ta tahtis seda toidukraamimeest ka tappa, kes vahe peal oli tulnud vaatama, kas naisega kõik korras on. Ja siis toidukraamimees ja naine üritasid põgeneda, mees sai haavata, naine jooksis metsa, kuid siis mõtles ümber ja läks tagasi, sest ei saanud meest maha jätta ju.. ja no, pm ongi kõik.. nukumees sai surma ja mees ja naine pääsesid õnnelikult. Nii ma oskan seletada seda. Kokkuvõttes, sellel nukul polnudki mingit elu sees, mingi düüd elas koguaeg majas seinade sees ja jälgis seda tüdrukut. Vanakesed ei tulnudki tagasi vaid saatsid nukumehele kirja, et ta hoolitseks naise eest. Vanakesed tegid eneka. 

Ah, mis ma lobisen, vaadake ise treilerit. Aga seal seda nukumeest ei näita, sellepärast mulle see suure üllatusena kinos tuligi. 😀

2 thoughts on “Lido ja poiss”

  1. Kas hea toon ei näe ette, et kui spoilerdama hakatakse, siis hoiatatakse enne lugejaid? Mõni võib-olla ei soovi filmi sisu enne teada, kui ise vaatama läheb.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga