***

Lihasvaludest vabaks, lasteriided ja vannitoa remont

Ma mõtlesin, et hakkan füüsika teiseks tööks õppima, aga.. tulin hoopis blogima. Pea on mõtteid täis ja tahaks mingist osast neist lahti saada. Mis selleks veel siis hea koht on kui mitte blogi.

Nagu ma hommikul kirjutasin, oli mul eilsest nii õudsad lihasvalud, et liikuda oli ka raske. Ärme räägi üldse kükitamisest ja nt kummardamisest. Õudne. Ei soovita kellelegi. 😀 Ok-ok.

Ma olen päris palju tagasisidet saanud, et inframatt on hea ka lihas- ja liigesevalude korral ning nüüd ma mõtlesingi, et katsetan selle ära. Olgugi, et sinna matti saamine ja hiljem sealt ka välja oli… päris raske. Matitamine tasus end aga täna täiega ära, sest ma tunnen end jälle inimesena ega piiksata iga liigutuse peale. Toimib!

Okei, ma ikkagi tegin füüsika asjad ära siin vahepeal ja jätkan nüüd oma mõtete edastamisega. 😀

Laste riietest rääkisin ka hommikul ja sorteerisin siin päeva jooksul väga palju ära. Adeele ja Krissu kapid said kohe palju tühjemaks ja nende riided andsin ühele soovijale ära. Mis olid katki või plekilised, viskasin minema.

Suuremate kapp sai ka palju tühjemaks, aga nende riided läksid otse prügisse. Mu omad kannavad ikka ribadeka. Ma ei saaks vist iial oma laste riideid kuskil müüa. 😅

Homme tripime Tartusse väikesele poetiirule, et mõned asjad neile kappi juurde muretseda. Või Tallinna. Eks näis.

Me viimastel päevadel mõtleme aina rohkem vannitoa ja wc remondile. Mina nägin facebooki sisekujundajate grupis, et väga paljud lihtsalt värvivad oma vetsud ja vannitoad üle ning ma mõtlesin sama teha. Panin kõik kirja, mis eeltööd vaja teha on, millega värvida ja kuidas hooldada ja lets do it. 😀

Meil, nagu ka köögi ja esikuga, ei olnud tegelikult plaanis miskit ette võtta, aga kui kodu aina parema ja mõnusama väljanägemise saab, tahaks nagu rohkem teha ka.

Vannitoast lendab dushikabiin välja – seega, kes endale tahab, anna märku. Kohe küll ei saa, aga siis, kui oleme vanni välja valinud, ära ostnud ja paigaldanud.

See dushinurk on jõle kolakas ja teeb ruumi nii pisikeseks. Eks ma puhastan ta ikka enne ära ka, kui uude koju läheb.

Ilusat valamukappi tahaks ja sinna peale sellist kausi moodi valamut. Mulle nii meeldivad sellised. Vannitoas ideaalsed.

Peegel on mul juba olemas – üks hetk tabas mind Ikea hullus ja ostsin sealt 2 ümmargust kuldse äärega peeglit. 😀

Vetsupoti taha paneks paar riiulit, kus saab vetsus vajaminevat hoida.

Ja kui me räägime värvidest, siis tuleb põrand ikka ilmselt tume ning seinad heledad. Ma arvasin alguses, et hea mõte oleks vuugid nt mustaks värvida ja plaadid valgeks, aga ta arvas, et ma värvin neid ruume siis ligi kolm aastat. 😅

Käed juba sügelevad igatahes ja pea rohkem ei võta täna enam, nii et tsauka!

1 thought on “Lihasvaludest vabaks, lasteriided ja vannitoa remont”

  1. See kodu remont on ja üks sõltuvust tekitav asi ,rääkimatta mööbli vahetusest . Me alustasime esikuga ja nii ta läks muutkui edasi . Algul mõtled küll ,,aega on selle asjaga,, aga lõpuks ikka tahad muutkui edasi ja edasi teha . Praegu mõlgutan magamistoa üle ,mille osas olin ka nii kindel et ,,aa ei las jääb nii nagu on ,, 🤔 Aga noo kui naine midagi mõtleb siis see ju tihti tähendab,et varsti selle ära teen ka 😀

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga