Määratlemata

Linea Mammababy | vannitooted lastele ja imikutele

Mõnda aega tagasi saadeti mulle Linea Mammababy laste ja imikute minitoodete komplekt. Pakike sisaldas endas vedelseepi, vannivahtu, šampoon-dušigeeli ja magusat mandliõli. Kogu kupatus oli pakitud praktilisse lukuga kotikesse, mida on mugav reisile kaasa võtta. 
Minu lapsed- Raimond ja Hendrik on suured vannisõbrad. Viimane küll mitte nii palju kui esimene. Raimond vist veedaks terve oma lapsepõlve vannis, kui vaid emme lubaks. Talle meeldivad kõik kohad, milles on vesi. Olgu siis selleks porilomp, meri, vann, vihm, vett täis ämbrid.. no absoluutselt kõik, kus on vesi ja saab end üleni märjaks teha. Seega ei mõelnud ma väga kaua, kui mulle seda minikomplekti pakuti. 
Esimese asjana mainin ära selle, et sellised minisuuruses pudelid on tõesti väga mugavad. Minu vannitoas on šampoonid ja muud pesemisvahendid täiesti vabalt kapil, aga sellise kotikesega on neid seal hoopis palju mugavam hoida. Ruumi vanni äärel on ka kohe palju rohkem ning oht, et nad vanni kukuvad ja sinna jäävadki, on palju väiksem. 

Teine asi, mis muudab vannitamise mugavamaks on see, et mulle tohutult meeldivad vahendid, millega saab pesta nii pead kui ka keha. Üsna tüütu on lapsele hakata pähe šampooni määrima, ära loputada ja siis veel teist möksi võtta ning sellega seebitama hakata. Kergem on ju võtta üks pudel, millega saab kogu keha ära pesta ja asi ants. Tooted on kõik väga nahasõbralikud. 
Ma üritan osta poest samuti ainult lastele mõeldud spetsiaalseid pesemisvahendid, igasugused fakids ja selline kraam mulle väga ei istu. Värviline väljanägemine polegi nii tähtis kui esmapilgul tundub. Vahel lapsed tahavad, et emme ostaks neile jääaja piltidega vannitooteid ja neid kökatseid ostan ma ainult vahutekitamiseks, sest viimast tuleb ja läheb suurtemates kogustes. 😀 Vaht on vannis ju see põhiasi, miks üldse sinna minna. 
Mandliõli masseerisin ma just eriti Raimondi nahale. Ta on pisem ja talle oli see väga meeltmööda. Hendrik on suurem ja nii väga vaimustuses ei olnud kui ma ütlesin talle, et emme hakkab tema nahka õliga masseerima. Õli niisutas nahka ja teine ei olnud selle kevadsoojuses nii kuiv nagu ta väikelastel kipub olema. Mul endal on ka kodus olemas mõningad nahaniisutajad, mida vahel kasutan, aga mida suuremaks lapsed saavad, seda vähem on nende väliskest kuiv. 😀 
Kolmas eripära, mille välja tooksin, oli see, et tooted ei omanud mingit erilist lõhna. Mina ei tea, mis mul nende lõhnadega on- enda pesuvahendite puhul meeldib väga, kui neil on tungiv lõhn, aga lastetooted võiksid pigem lõhnatud olla, samas lõhnav laps on ju kordades parem. 

Linea Natura pakub teisigi tooteid ja kui sind huvitab, milliseid, siis mine vaata nende Facebooki lehele (link!). 

4 thoughts on “Linea Mammababy | vannitooted lastele ja imikutele”

  1. Üks hea nipp, juhul kui lapsed fännavad igasugu multikategelastega pakendeid, on valada puhtam ja looduslikum toode “tegelastega” pudelisse ümber ja nii saab seda ühte pudelit ju korduvalt täita. Tulemusena laps rõõmus ja vanem ka, teades, et miski keemiaplögaga last ei pese 🙂 Ja kui väga ikka lõhna tahta, siis võib paar tilka meelepärast eeterlikku õli pudelisse juurde tilgutada!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga