Määratlemata

lobisen

Huhh, õues on selline mõnus ja paks lumevaip ning isegi külmakraadid pole nii kõrged, aga tahaks endiselt olla lihtsalt toas pehme ja sooja teki all ning.. kohe ei teagi, telekapulti klõpsida? ei, kuidagi igav, lesida niisama diivanil? jällegi mitte.. Tahaks midagi, aga ise ka ei tea, mida. Tean, et tahan olla toas, sooja teki all, juua oma lemmikteed ja veeta aega oma sipsikutega.

Esialgu olid minu plaanid tänaseks seotud kooliasjadega. Mul on ju ometi täna vaba päev ja kuna kooliasjadega pole ma pikka aega tegelenud, tuleb end kokku võtta, klassi lõpuni ei olegi enam palju jäänud.

Hommikul aga mõtlesin, et jätan lapsed täna koju ja veedan päeva nendega- sööme hommikust, koristame toad ära, mängime, läheme õue möllama, tuleme tuppa teed jooma ja moosiga putru sööma, lõunauni ja lõpuks läheme issile bussi vastu. Kõlab täiusliku päevana, eksole? Siiani on kõik hästi sujunud.

Lisaks on mul palju kohustusi blogi koostööpartnerite ees. Ja selleks ma jälle siin olengi- tahan täita ära ühe linnukese oma märkmikust. 

Lähitulevikus tutvustan ma teile veel Dove ja Tigi Bed Head juuksehooldustooteid, mida ma olen viimased kuu aega testinud. 

Kuna õues on selline mõnusalt karge ja talvine ilm, siis mind tõmbab kõik, mis on vähegi pehme, soe ja mugav seljas kanda. Mul on uued maitsed. Mul on uued valikud. Ma tegelikult olen väga palju muutnud oma riietusstiili, võrreldes eelmise talvega. 

Kui eelmine talv armastasin ma kõike, mis oli pikk- pikk talvemantel, pika säärega saapad, siis sellel talvel sellised asjad enam minu lemmikute hulka ei kuulu. Püüan välja näha nii tavaline, kui vähegi võimalik.

Praegu ma istungi arvuti taga ja kirjutan blogi. Noorem poeg magab, mis on lausa jumala õnnistus hetkel. Ta on viimasel ajal nii aktiivseks muutunud, et.. kaotan oma pea varsti, ausalt 😀 ei, tegelt asi nii hull ei ole.. aga midagi sinnakanti küll. 

Homme läheb Hendrik lasteaeda ja Raimond jääb koju, kuna tal nahal mingi lööve. Ja siis ma saan rahus hakata tegelema oma kooliasjadega, mida ma juba nagu mainisin, on mega mega palju, aga mul on jaksu ja tahtmist nad ära teha. Reedel, laupäeval ja pühapäeval pean ma tööl olema. Viimasel kahel päeval on veel 12 tunnised tööpäevad. Ilmselt olen ma pühapäeva õhtuks laip valmis ja jällegi ei jõua kooliasjadega tegeleda. Tuleb neid vabu päevi ära kasutada. 

21 thoughts on “lobisen”

 1. mul väikene segadus,ennist otsisid tõsimeeli korterit lastega,nüüd nagu kolisid ka,aga nagu oled siiski ka mehega koos?võiksid ju postituse teha elu muutustest,kuna blogi lehel kuulutasid.

 2. Kas pikk jope ja pika säärega saapad pole tavalised?
  Ja te ju Geiduga ikka suhtes? Teil 2 last ja lahku kül minna ei tohi!

 3. Oot-oot.. ma loen küll täitsa ilusti Su postitusi, aga ei tulnudki selle peale, et kolimine võis olla põhjustatud lahkumineku tõttu.. Kas tõesti? :O Kõik tundus ju korras olevat? Ei jõua Su kolimise postitust ära oodata, kuskil mainisid, et räägid sellest ja vahepealsest ka lähemalt 🙂

 4. Heh, kui pikk ja pikk on halb, siis see aasta lühike ja lühike? 😀 Lühike jope pole just väga talvine valik, neerud külmuvad jne 🙂 😀

 5. Kirjutasid ju küll kuskil, et räägid oma korterivahetusest ja miks ja kuidas kolisite jne. Samuti tahtsin ammu uurida, mis on selle blogi eesmärk? Isikliku elu sa väidetavalt ei kajasta, oma eluolust sa ei kirjuta…blogi onmuutunud ainult liikuvaks Hiina riiete reklaamiks. Ilmud välja kui Hiina koostööpartnerid seda soovivad, nüüd ka Dove 😀 sa ei kirjuta enam nii nagu vanasti! Igavaks on läinud siin…näed isegi ju?!

 6. Ise kirjutasid nii “Ma tahaks teile kirjutada oma tööst, oma elust ja sellest, kuidas me uue kodu leidsime ning vahepeal ära kolisime”, aga nüüd ütled, et sa ei kavatse oma isiklikku elu lahkama hakata 😀 Naljakas oled.

 7. Ma pole elusees kuskil öelnud, et ma hakkan oma armuelu avalikult lahkama. Või olen? Ei. Aga jah, tööst, kolimisest, koolist ja igapäevaelust kirjutan ma endiselt ja edaspidi.

 8. Keegi ei palugi ega arvagi, et Sa oma ''armuelu'' lahkama peaksid.. 🙂 Lihtsalt enda kooselust saab ka viisakalt ja täiskasvanulikult rääkida, et ei tekiks küsimusi ja oleks kõigile selge, mis toimub. Jääks ära need nõmedad küsimised ja mõttetud sapipritsijad ja arvajad-oletajad 🙂 Vaata kasvõi Hele Valguse blogi, kui ilusti ta suutis kõik ära põhjendada ja seletada, mitte keegi ei mõistnud teda hukka – nende elu ja nende otsused 🙂 ent kui oled avalik blogija ja Sul on suurem lugejaskond, siis paratamatult tekib pikematel lugejatel huvi, et mis toimub ja miks niimoodi on 🙂

 9. Aga miks peab tegema kõike avalikult? Kui reaalselt huvitab, siis minu postkast on alati avatud 🙂 Ma ei pea vajalikuks hakkama kõigile seletama, miks ja kuidas. Kas ma olen sellepärast halb inimene? Ma ei taha seda uskuda 🙂 On inimesi, kes soovivad avalikult jagada selliseid isiklikke asju ja on inimesi, kes ei soovi. Ma ei usu, et see teeb minust halvema inimese nendest, kes avalikult tahavad arutada oma suhteid 🙂

 10. Ega mind ei huvitagi su armuelu, lihtsalt ära anna siis lubadusi, mida sa ei suuda pidada. Peab nõustuma, et peale Hiina kaltsude siin blogis enam muud polegi, oled väga ära tõusnud ja ülbeks läinud, mõni ime, et mees vahepeal kõrvale kaldub :).

 11. Kommenteerin siin väga harva, aga praegu võtan küll sõna. Kust kõik mingit lahkumineku juttu üldse välja loevad? Ju ma loen siis mingit muud postitust ja vaatan toredaid pilte lastest.
  Niiiiii lollakad kommentaarid on siin vahest, et anna abi.

  Minu arvates oled super tubli Jane 🙂 Ma ei kujuta ette, et kooli, töö, kodu ja veel kahe pojaga hakkama saaks. Mul on üks aktiivne kutt kodus ja õhtuks on juba juhe koos (kuigi olen kodune lapsega) Väga kiidan Sind 🙂
  Pildid ka nii armsad, kusjuures iga postitusega lähevad Su pildid aina paremaks (kvaliteedilt eriti)
  Loodan, et jätkub sul ikka jõudu blogida 🙂 Edu kõiges ja ilusat uut aastat 🙂

 12. Mis teha, ma olen õnnistatud kõiketeadjate ja selgeltnägijatest hateritega 😀

  Oo, ausalt ma olen meelitatud, et kellegi jaoks olen ma muud, kui üleolev mõrd, kes oma hiina kaltsudesse upub. Suur aitäh sulle nende armsate sõnade eest, Maria 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga