***

looteanatoomia ja lapse sugu

Täna oli see kauaoodatud päev, mil käisime looteanatoomias. Eks seni on ikka aegajalt küsitud, kas oleme lapse soo teada saanud või ei. Ja ma vist olen eranditult kõigile vastanud eitavalt ning lisanud, et olen ise sisimas kindel, et sündimas on kolmas poeg.

Päev algas vara, sest enne ITKsse minekut oli vaja kokku saada fotograafiga ning ajakirja artikli jaoks pilte teha. Tegime perepilte, sain koos lastega pildile ja ka üksinda kaadrisse. Juba ootan, et saaks neid näha!

Ütlen ausalt, et mingit ootusärevust ega uudishimu ma ei tundnud seoses lapse soo teada saamisega. Nagu ütlesin, olin ma sisimas täiesti kindel. Võib-olla oli asi selles, et kaks poega on olemas ning ei oskagi nagu tüdrukut tahta või oodata.

Beebiga endaga on kõik väga tip-top. Oli teine natuke halvas asendis ning seetõttu ei saanud arst südant põhjalikult uurida. Ta oli kindel, et südamega on kõik korras, aga et igaksjuhuks kindel olla, siis määras ta uue aja mulle järgmiseks nädalaks.

Kes meil sünnib? Trummipõrin ja paramparaaa ning meie saame endale kolmanda poja. Ega ilma asjata ei öelda, et kaks ilma kolmandata ei jää. Ok, ok! Mõnel juhul jääb ja mõnel mitte.

Ma olin jumala rõõmus! Kuni selle ajani, mil tuttavad hakkasid kirjutama ja küsima, et kumb siis tuleb. Tuju läks ikka korralikult alla, kui üks teatab, et mul ikka üldse ei vea, et jälle poja saan.. teine nentis, et tüdrukud on palju ägedamad. Kas nii öeldakse üldse teisele inimesele, et tal pole ikka üldse vedanud, et saab kolmandaks lapseks ka poisi?

Ma tahan last, mitte ei eelista ühte sugu teisele. Tõesõna, kui mulle antakse kaks varianti: 1)ma saan lapse soo ise valida või 2)tuleb see, kes tuleb, siis ma endiselt valiks teise variandi, sest muidu eelistaksin ma ühte teisele ju. Ma olen megahappy, et ma üldse saan lapse, sest paljudel pole sellist võimalustki. Ma olen püstiõnnelik, et temaga kõik korras on. Vahet pole, olgu ta poiss või tüdruk.

Ja mingitest komplektidest pole mõtet üldse rääkimagi hakata.. Mina neid taga ei aja. Olge rõõmsad!

6 thoughts on “looteanatoomia ja lapse sugu”

 1. Rõõm kuulda! Poisid on niiiiii Ägedad!!! Mida rohkem, seda uhkem! 😉
  Minuarust on klass omaette 3 poissi saada! Seega Vinge!!! 😉

  1. Minu arust on ka poisid ägedamad, aga ma ei tuleks selle pealegi, et tüdrukut ootavale emale seda ütlema minna!
   Nii, et palju õnne 🙂

   1. Minu arust on kõik lapsed ägedad. Olgu nad tüdrukud või poisid, väikesed või suured.
    Mind lausa üllatas, et keegi üldse mõtleb (ok, inimese mõtlemine on piiritu) ja õtleb nii. 🙂
    Aitäh!

 2. Mul on ka juba kaks poega ja arvan, et kolmaski on poiss!
  Palju õnne sulle! Üks armas kutt juures kes oma emmet hoiab 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga