Määratlemata

Lumene True Mystic Volume ripsmetušš

Minu ja meigi suhe on terve mu elu olnud väga väga kauge. Teismeliseeas armastasin ma lükata mitte meikimise selle kaela, et loomulik ilu on ikka kordades parem kui mingi krohvikiht näos ringi käia. Aga tegelikult nägin ma välja täielik muumia oma värvimata kulmudega ja kahvatu näonahaga. Kulmud on olnud terve minu teismeliseea õrn teema, sest paljud inimesed ei tolereeri seda kui teine inimene käib ringi värvimata kulmudega. Jah, kurb, aga meie maailma iluideaalid on nii kõrgele paisatud. Mind on palju solvatud ja mõnitatud, sest ma ei värvinud kulme. Praegu tundub see nii naeruväärne. Põhjus, miks ma seda ei teinud oli see, et ma ei julgenud. Ma olin näinud nii palju inimesi erinevate kulmudega ja lihtsalt kartsin nad tuksi keerata kuni selle ajani, mil ma külastasin ühte ilusalongi, kus niiditehnikat kasutades kulmud korda tehti. Ja keemiliselt värviti. See värv kulus kiirelt maha.  Kui ma oma kulme peale seda meisterdamist nägin, siis ma olin šokis. Ma enda arust nägin nii kole välja, aga tegelikult oli see ainult harjumise asi. 

Hiljem muutus peegelpilt aina ilusamaks. Aga tegelikult ei tahtnud ma kulmudest kirjutada vaid uuest Lumene True Mystic Volume ripsmetuššist, mis mulle omajagu aega tagasi saadeti. Ma kasutan seda igapäevaselt, võin etteruttavalt öelda. See on saanud minu üheks lemmikuks.
Kui ma hakkan siin pikemalt mõtlema, siis ma ei olegi kunagi poest ripsmekat ostnud. Ma olen kas ema käest saanud või.. nojah, Avon on ka pood. Sealt olen tellinud paaril korral, kuid mingit erilist vaimustust nad jätnud ei ole. Tasuta olen ka saanud Gosh Cosmeticsilt, mida ma samuti tänaseni kasutan ja väga rahul olen. 

Ma tegin alguses ühe meigivideo, kus ma kasutan just Lumene ripsmetušši, kuid otsustasin seda mitte avaldada. Lõin põnnama. Ning täna mõtlesin, et mukin end natuke ja teen paar klõpsu ning kirjutan hoopis postituse. Ma olen sõnades palju parem kui videopildis.

Nüüd aga asja juurde. Ma olen ripsmekate puhul väga valiv. Mulle meeldib, kui on suurem hari ja teeb ripsmed lopsakaks. Enne kui Gosh Cosmetics ja Lumene mulle need ripsmetuššid saatsid, kasutasin ma ripsmete värvimiseks 3 erinevat tušši. Miks? Sest ainult nii sain ma ilusa tulemuse. Lumene True Mystic Volume kergendas minu koormat just nii palju, et nüüd piisab vaid ainult sellest ripsmetušši kasutamisest ja ma võin rahus minna välja, sest ma tean, et mu ripsmed näevad ilusad välja. Ripsmed on üks minu tugev külg, sest nad on mul loomulikult suht pikad. 

Vahel ma vaatan neid ripsmekate reklaame suure imestusega- naised oma kunstripsmetega lehvitavad ja kiidavad kui imelised ripsmed üks või teine tušš annab. Ma ei saagi selles kahelda, sest ma pole proovinud, aga minu jaoks teeb selle toote eemaletõukavaks just need fake ripsmed, mida nad nendes reklaamides kannavad. Reklaam võib kujundada vägagi suure mulje tootest ja tootjast, sest kui juba reklaam on üdini fake, siis ei kutsu toodet küll ostma. 

Ma toon siia lõppu siis pildi ka peale Lumene ripsmetušši peale kandmist. Mulle küll väga meeldib ja vaata, et pean uue tušši järgi juba minema, sest teine hakkab lõpule jõudma.

6 thoughts on “Lumene True Mystic Volume ripsmetušš”

  1. See küll teismeeas polnud, kui Sa veel kulme ei värvinud. Täitsa hiljutine asi, mille alles avastasid ju 🙂 aga näed, kartsid, mis kartsid, lõpptulemus on ju hea ja annab välimusele nii palju juurde. Pole mõtet alati kõigile vastu haukuda, vahepeal võid teisi ka kuulata, alati ei taha kõik Sulle halba 🙂

  2. Selliseid ripsmeid nagu reklaamides loomulikult puhtalt tuššist ei saa. Aga kummiharjastega ripsmekad on minu meelest parema tulemusega, proovi nt maybelline'i lash sensationali.

  3. Kas see Lumene True Mystic Volume ripsmetušš ka veekindel on?Sattusin hiljuti ühe soovitatud mineraal ripsmetušši otsa ja see küll ära ei tasu….ja nüüd otsin uut?!

  4. Ups, ma unustasin selle täitsa ära. Tahtsin kirjutada küll, aga mis teha kui mälu alt veab. Ma pesen meiki näolt maha täiesti tavalise veega ja see ripsmekas tuleb veega ülikergelt maha, samas õues kui vihma sajab või märjem ilm on, siis püsib ta ilusti peal, ei aja tükke ja ei tekita mingeid laike silmade alla. Seega, ma ei oskagi öelda kui veekindel ta on 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga