***

Ma ei ole kunagi…

Siin mingi aeg osad blogijad kirjutasid, mida nad kunagi teinud ei ole. Päris huvitav lugemine oli. Üks hetk mõtlesin, et kirjutaks ise kah samal teemal, aga siis tundus see natuke imal, sest pole üldse põnev lugeda, kuidas enamus blogijad ühest ja samast teemast kirjutavad, kuigi tegevused, mis tegemata, võivad ju vägagi erinevad olla.

Viimaste päevade jooksul on kirjutamissoolikas minusse tagasi roomanud. Või on asi selles laivis, mis ma tegin. Sain sellest kuidagi palju rohkem enesekindlust ja motivatsiooni seda asja siin tempokalt edasi ajada.

Ma siin omaette mõtisklesin, et mida ma siis veel teinud ei ole ja mida tahaksin teha. Kui nüüd päris päriselt panna kirja kõik need asjad, mida ma teinud ei ole, võiks lausa raamatu kirjutada. Näiteks ei ole ma ujunud ookeanis või langevarjuga hüpanud, seega mõtlesin, et asja natuke lihtsamaks ja lühemaks muuta, kirjutaksin üles need asjad, mida tüüpiliselt tehakse, aga näiteks, milleni mina veel jõudnud ei ole.

 • Ma ei ole kunagi käinud solaariumis ega kavatse minna ka. Ma olen aastaringselt luik, kuigi päike hakkab hästi peale. Ma ei viitsi lihtsalt päevitada ja mulle ei meeldi oma ihu näidata. Ka suvel mitte. Üsna tihti kannan pikki pükse just sellel põhjusel. Mäletan, kuidas ema mulle väiksena rääkis, et solaarium on nahale halb, nahk läheb varakult kortsu ning inimene jätab justkui oma nooruse sinna “karbi” sisse.
 • Mul ei ole kunagi olnud ripsmepikendusi. Need ühekordsed ripsmetutid on olnud, aga selliseid pikendusid, mis seisaks kauem kui paar tundi, pole minu ripsmed veel kandnud. Ilmselt on see üks hästi mugav lahendus just neile, kes ei viitsi erilist meiki endale hommikuti teha. Ma isegi prooviks need kunagi tulevikus ära.
 • Ma ei ole kunagi vaadanud “Visa hing” filme. Mul on selline tunne, et pea kõik vaatavad jõulude ajal neid filme ja siis olen mina, kes iga kord mõtleb, et mis film see on ja miks igal aastal neid näidatakse. 😀
 • Ma ei ole kunagi lasknud oma kehale ühtegi tätoveeringut teha. Aga! ilmselt see tuleb nüüd selle aasta sees plaani. Ma lihtsalt ei tea veel, mida ma tahaksin ja natuke pablan ka, ehk mõtlen veel, KAS üldse tahan.
 • Ma ei ole kunagi külastanud ühtegi Eesti saart. Sad, but true. On olnud küll plaanis Saaremaale minna, aga see lükkub koguaeg aina kaugemasse tulevikku. Ehk see suvi?
 • Ma ei ole kunagi kandnud prille. Ma mõtlen selliseid prille, mis silmanägemise paremaks muudaks. Tegelikult ma peaksin neid kandma. Käisin paar aastat tagasi optometristi juures ning selgus peavalude põhjus – pinge silmades.
 • Ma ei ole kunagi suusatanud. Ja kuigi ma ei ole seda kunagi teinud, siis põhjus on täiesti mõistetamatu – see tegevus ei meeldi mulle. Kuidas saab mitte meeldida, kui ma ei ole isegi proovinud?
 • Ma ei ole kunagi söönud granaatõuna. Ma olen mitmel korral seda koju küll ostnud, aga ise söönud ei ole. Ei suuda.
 • Ma ei ole kunagi sõitnud ??! lennanud lennukiga. Siin mul ei olegi midagi rohkem lisada…
 • Ma ei ole kunagi öelnud EI rämpstoidule. 😀 Haha, see on siia lisatud pigem huumorivõtmes, sest tänaseks olen kasvatanud endale iseloomu ja suudan öelda EI.
 • Ma ei ole kunagi käinud klubis. Ma olen käinud baaris, trahteris ja sellistes kohtades. Kunagi blogis teatasin suure hurraaga, et käisin klubides, loetlesin nimed ette ja mulle öeldi, et need polegi päris klubid. Millised need päris klubid siis on? 😀
 • Ma ei ole kunagi kõndinud kõrgete kontsadega. Sessuhtes, et ma olen neid korra jalga proovinud ja pildistamise jaoks proovinud end püsti hoida, aga kõndinud ma nendega ei ole. 😀 See pole lihtsalt minu teema.
 • Ma ei ole kunagi käinud Teletornis, kuigi elasin aastaid sellest ainult kümne mintsa kaugusel. 😀 
 • Ma ei ole kunagi lasknud teha endale ühtegi iluprotseduuri (v.a geelküüned). 
 • Ma ei ole kunagi teinud juhilube! Aga nüüd teen. 😀

Egas vist ongi kõik. Raudselt hiljem meenub midagi ägedat, mida teiega jagada, aga eks ma lisan siis jooksvalt juurde. 😀 Kalamälu, nagu ta mul on.

6 thoughts on “Ma ei ole kunagi…”

 1. Ma pole kunagi kanepit ega teisi uimasteid proovinud, pole klubides käinud, pole meest petnud, pole politseiga tegemist olnud ja pole voodis harrastanud anaali 😀😀😀

  1. Uimastid! Ahhaa! Ma olen ainult kanepit teinud, aga muud ei ole proovinud jah. Ülejäänud… noh jah, ei saa väita, et pole teinud. 😀 (klubivärk klapib meil :D)

 2. Ma pole kunagi andestanud inimesele, kes mu suhtesse end pressivad. Pika vihaga bitch olen 😂

 3. Su laiv muutis sind minu jaoks ka kuidagi huvitavamaks..või omasemaks.. Nüüd ootan kannatamatult su postitusi. Enne lugesin ka hea meelega, aga midagi see laiv muutis. Sain küll umbes kolmandikku sellest vaadata, aga sellest piisas.
  Veeeel rohkem võiksid veel kirjutada oma kuttide pirnidest ja toimetamistest. (:
  Kui sa vähegi suudad, ära lase sapipritsijatel mõjutada, millest kirjutad ja millest mitte. Ükskõik, mida teed või kirjutad, ikka on keegi kellele ei meeldi või kes kobiseb. Tead seda kindlasti juba ise ka ja no mis mul anonüümsel kommentaatoril viga õpetada.
  Aga jätka samas vaimus ja usu, et kui sapipritsijatel oleks nii tore elu kui sinul, siis nad sappi pritsida ei viitsiks ja tegeleksid rohkem oma enda elu elamisega. Äkki peaks neile hoopis kaasa tundma..

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga