***

Ma ei suuda seda suhet lõpetada…

Saate aru, ma sain teada midagi väga olulist. Nimelt, kohvil ei ole mu organismile sellist mõju nagu paljudele teistele – ergutab, annab energiat, muudan zombiest inimeseks jne. Minu organismi jaoks on kohv lihtsalt üks lurr, mida teine üliaeglaselt väljutab.

Kust ma seda teada sain? Ma tegin siin üks aeg geenitesti ja sain palju huvitavaid asju teada. Aga see oli üks huvitavamaid.

Tegelikult ma ei ole kunagi joonud kohvi sellel eesmärgil, et ärkvel püsida. Pigem see lihtsalt maitseb mulle. Latte siis. Ülejäänud on minu jaoks täielik lurr. Eriti see kodune filtrimasina kohv – öäk. Kuidas ma seda kunagi üldse juua sain.

Aga nüüd on mul probleem. Üks aeg jõin vähe kohvi, sest lattet sain ainult Olerexist. Oma tassiga käisin, sain soodukat ja üsna tihti ka tasuta lattet. Why not, eks.

Kuni selle ajani, mil ostsime endale uhke kohvimasina, millega saab lattet ka teha. Ja nüüd ma siin vitsutan seda lattet iga päev sisse. Aga ma ei tahaaaa…. Sest ma tunnen, et sellest lattest on mul tekkinud peavalud ja väsimus ja sada muud asja ja kui ma otsustan, et ok, nüüd teen pausi, siis leian ma järgmine hetk ennast jälle latte tassi tagant. 😂

Ma poleks elus ette kujutanud, et mul selline sõltuvus tekib kohvist. Kuidas sellest nüüd lahti saada ilma kohvimasinat kodust välja viskmata? Ehk on kellelgi mune laenata….

Tegelt see pealkiri tundus nii hea ja kohviteema nii teemas mul hetkel, et ma pidin need kaks kuidagi kokku keevitama ja mingi clickbaiti tegema. 🤫 Ja noh, see postituse pilt sai jumala juhuslik valitud… Tegelt ka

7 thoughts on “Ma ei suuda seda suhet lõpetada…”

  1. Mina vahetasin latte välja Cappuccino vastu.. oluliselt parem.. rohkem kohvi ja värki… J

    1. Tee on tõesti hea 😊 ma üks aeg jõin koguaeg rohelist teed – see-eest istusin vetsus ka päris suure osa päevast 😂

  2. Äkki decafe/kohveiinivaba aitaks peavalude ja muude jamade vastu, samas aga ei pea oma lemmik maitsest ja harjumusest loobuma 🤔😊☕

  3. Minul ilmselt sama sõltuvus, mis aitab igast peavalude vastu jällegi 😀 Vist sõltuvus ikkagi. Kui kohvi ei saa, siis mine hulluks. Aga kuna see kahe kraade kõrval, koduse emana..mida sa vb mõistad. Siis see vaikuse hetk, kui toad korras, MÕLEMAD magavad.. siis vauuu. Istun vaikselt, kõik nutiasjad ja tv kinni ja lihtsalt joon oma kohvi. See üks oodatuim asi päevas 😀 Aga krt nad magavad suures toas enamus ajast ja kohvimasin seal samas (avatud köögiga) ja see kuradi masin teeb kõva häält ikka 😀
    Ausõna ma armastan oma lapsi aga see hetk, kui keegi ei taha mind tundaega päeva jooksul, on iga ülihea 🙂 No muidugi kaasaarvatud nende kallistused, musid ja õnnest kilkamised (mis on vahest kõrvulukustav) .

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga