Määratlemata

ma olen tagasi!

johhaidii, ma nutan siin kaks päeva, sest mu läpakas andis ametlikult otsad.. kartsin, et olen kauem eemal, aga see probleem on nüüd lahendatud.. sest meil on olemas uus nunnuke, kus ma saan rahumeeli blogida, autokooli õppida ning gümnaasiumiteed jätkata. Ma päris tõsiselt olin siin kurb ja mõtlesin, mis kõigest edasi saab.. Üks hommik ärkasin ja läpakas ei lülitunud enam sisse, ei tee seda siiani. Lihtsalt ja lampi. Aga mis seal ikka, Klickist ju soetatud ja teadagi on sellel poel mitte just kõige parem maine.. nagu ma lugenud olen. 

Need olid ainult kaks päeva, kuid tundus see aeg terve igavikuna olevat. Kuidagi hädavaevu sain asja läbi ajada oma kiviaegse läpkaga, mis aastaid tagasi soetatud sai (veel vanem, kui see, mis nüüd sisse enam ei lülitu). Seal ei töödanud klaviatuur ning iga kliki peale hüppas ette mingi suvakas reklaam, mida nii naljalt eest ära ei saanud. Ja üsna aeglane oli ta samuti. Vedas kui poole tunniga said postkasti sisse ja kirjad loetud. Vot nii!

Täna aga saime hea diili osaliseks ning võtsime järelmaksuga uue läpaka. Seda oli niikuinii tarvis, sest peaaegu terve mu elu hakkab käima läbi arvuti- autokool, gümnaasiumi e-õpe ning blogimine. Nagu ma juba eespool mainisin. 

Vana läpaka muidugi peame diagnostikasse ikka viima, sest tahame teada, miks ta nii lampi sisse lihtsalt ei lülitu. Kõik oli ju jumala korras. Teiseks sellepärast, et minu kõik pildid ja vajalikud failid on selles arvutis. Kujutate ette, et kõik meie perepildid, poegadest pildid ja endist pildid on just selles arvutis, mis ei taha kuidagi sisse lülituda. Ma tahaks meeleheitest end tühjaks karjuda. Mu sees on siiski pisike lootus, et ma saan need asjad sealt kätte. 

Ma olin täna selles ekstra vanas läpakas..ja.. enam teda lihtsalt ei ole, sest ma sõna otseses mõttes viskasin ta kolmanda korruse rõdult alla. Mul päris nii kopp ees ei olnud, et ma poleks enne mõelnud, mida ma teen.. Ma jõudsin mõelda, kas viskan ta asfaldile, kus ta ilmselt tuhandeks killuks oleks pudenenud või viskan muru peale, kus ta erilist häält ei tee ja ehk jääb üheks tükiks. Valisin selle viimase. Hiljem saatsin mehele sõnumi, et meil pole nüüd enam vanat läpakat samuti. Küsis, mis juhtus. Ütlesin, et viskasin rõdult alla ja nüüd on lihtsalt nii hea tunne sees. Ja oligi. 

Ja võite nüüd ette kujutada, milline oli tunne hiljem, kui ma läksin alla läpakale järgi, jõudsin tuppa, kaisutasin tekki ning vaatasin telerit, mõeldes, mida ma teinud olin. MIDA MA JUST TEGIN?! MA HÄVITASIN AINUKESE SIDEME INTERNETIGA!
Ja et mitte jätta endast muljet nagu ma oleksin hull närvar, siis tegelikult ma asju nii ei kohtle, aga kuna see teatud läpakas oli juba aastaid määratud parimatele jahimaadele minekut, siis ma isegi julgesin midagi sellist teha…

Ma tunnen end jälle normaalse inimesena- saan suhelda teiste inimestega, saan blogida.. blogida.. see oli mul viimastel päevadel tihti mõtetes. Täna saatis üks lugeja mulle pildikese Õhtulehe artiklist, kus on kajastatud pisut ka minu ühte blogipostitust.
Nüüd aga pilte meie uuest pereliikmest, kes on juba võrratult kalliks saanud. Sellel korral sai läpakas soetatud Euronicsist. 

15 thoughts on “ma olen tagasi!”

 1. Ega pood pole süüdi kui läpakas on jama :D. Ikka tootjapoolne viga on see, nemad on kõigest edasimüüjad ja ma olen enam kui kindel et seda marki läpakat müüakse ka mujal peale klicki 😀 😀 😀 :D.

 2. Mul andis ka arvuti otsad. Lihtsalt ei lülitunud enam sisse ühel hommikul. Nii palju oleme järeldusele jõudnud, et arvuti viga. Kõvaketta hoian alles, seda saab väliselt kasutada…Õnneks nüüd on uus arvuti 🙂

 3. No ei tea, mida nad nende arvutite ja asjadega teevad, aga Klickis ehk vanas K-arvutisalongis on alati mingid jamad ostetud toodetega olnud. Kas nad müüvad teadlikult praaki või loobivad neid arvuteid “edasimüümise” käigus, aga niisama pole see maine tekkinud. Lisaks kohutav teenindus.

 4. Sa pead ikka rikas inimene olema, kui niimoodi arvuteid loobid. Vana läpakat ja arvutit saab ju vastavates internetigruppides müüa kas varuosadeks või on ka neid, kes igasuguseid vanu tüüpe meelsasti parandavad, sest see on põnev. Suurt raha see müük ei too, aga väikese taskuraha annab.

 5. Andmed saad kätte vanast arvutist ka nii, et ta ei tööta. Kui muidugi asjad olid salvestatud kettale 🙂

  Endalgi on juhtunud, et üks hommik arvuti tööle ei lähe, isegi laadijat ei võtnud järgi, kuid pika nikerdamise sain ta tööle ja nüüd töötab nagu vana loom 😀

  http://www.brigittblogib.blogspot.com

 6. Mul hakkas lihtsalt pea valutama sellest, kui rumal võib 1 inimene olla ja kui väiklased ühe inimese probleemid olla võivad.

 7. Pildid saad kohe kindlasti kätte. 😊 minul on samuti läinud ja mees on saanud kõik asjad kätte 😊

 8. Lihtsam oleks inimesele anda head nõud ja saab vaat et pea tasuta asjad kätte ju. 20 euri eest võib ta viia ka selle kuhugi remondikohta kus taastatakse sama raha eest põhimõtteliselt. Igaks juhuks mainin, et ma ei kirjutanud seda maha tegemiseks ega midagi, vaid valgustan lihtsalt inimesi 😉

  http://www.brigittblogib.blogspot.com

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga