Määratlemata

maitsevesi või asi?

Ma olen üle poole oma elust olnud saasta fänn ehk rämpstoit, suhkruid täis joogid ja muu selline pahn. Ega ma end imelikult ei tunne ka vaid tunnistan julgelt. Ma ei pööranud sellele erilist suurt tähelepanu kui omasin unistuste keha ja polnud veel teadlik, mida tähendab elu esialgu ühe ja siis kahe lapsega. 

Täna, ma ei tea, kas mõistust on natuke juurde tulnud või on sellest rämpsust juba siiber, aga ma tõesti endalegi üllatusena toitun üsna hästi. Coca on ammune minevik. Eks vahel tuleb mingi räige karastusjoogi isu peale, aga siis lasen Härral poodi minna. Kui ma ise läheks, haaraks see neetud käsi selle pudeli sealt riiulilt kaasa ja ma olekski jälle hiljem süümekates, sest ega ma vabatahtlikult seda ei jooks. Käsi või mõistus teevad seda. Vastu tahtmist muidugi. 

Viimasel ajal olen ma avastanud maitseveed. Ei mitte need, mida poes müüakse. Väkk! Ma olen proovinud ja minu jaoks on need täpselt sellised, nagu keegi oleks siirupivett veel omakorda veega lahjendanud. Ja kui juua veel gaseeritud maitsevett, siis on see sadades kordades veel rõvedam minu jaoks. Aga maitsed ongi erinevad! (Ma rõhutan seda mitmes postituses, et jumala eest mitte kedagi solvata kuidagi 😀 See on viimane asi, mida ma teha tahan). 

Ma ostsin siin üks aeg H&M’st laheda veepudeli ja muidugi hakkasin ma seda kohe ka kasutama. Esimesena proovisin sidrunivett- vesi ja sidruniviilud. Mis saaks veel kergem olla? Ausalt öeldes polnud kunagi sidrunivesi mu lemmik, aga tänaseks on see maitse mulle meeldima hakanud. Joogijanuks on väga hea seda juua. 
Samal päeval proovisin ma arbuusivett. Veel maitsvam! Ja vaadates nüüd paari päeva, siis ma mõtlen, et joogijanuks ma midagi muud enam ei tahakski. 

6 thoughts on “maitsevesi või asi?”

  1. Küsimus.
    Kuidas Teie teete neid maitseveesi,kui mina panen sidruni vee sisse,siis mõne aja pärast on veel väga vastik maitse juures. Ma ei oska seda kirjeldada,aga ei ole üldse hea maitse…..
    Tahaksin ka teha neid!!!

  2. Sellel saab kaks põhjust olla- kas asi on maitses või harjumises. Mulle ka esimesed päevad see sidrunivesi kohe üldse ei meeldinud. Aga mida enam ma seda jõin, seda rohkem hakkas meeldima. Seal pole võimalik midagi valesti teha.

  3. Sidrunivesi läheb jah vastikuks ja kibedaks koore tõttu 🙂 soovitatavalt ilma kooreta panna.

    Kas sul see h&mi pudel ei leki? Mul lõpuks viskas nii üle, ostsin myequa pudeli ja hoopis teine tera. Pole vastikut plastiku maitset ka joogil juures.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga