Määratlemata

make-up postitus

Innustatuna Malluka postitusest (LINK) ja Anu postitusest (LINK), mõtlesin, et why not teha postitus ka endast, millisena ma hommikul ärkan ning teekonnast, kuidas saab minust inimene, kes julgeb ka koduuksest välja astuda. 

Pean tunnistama, et vahepeal on mul nii poogen, et astungi otse voodist õue. Päriselt. Natuke vist oleneb juuste seisukorrast, muidu kõik tip-top. Juuksed üles ja välja. Seda juhtub tavaliselt siis, kui ma hommikul voodis olles veel avastan, et poest oleks midagi kiirelt vaja. Kui mul tähtsam kohtumine on, siis loomulikult löön end igat pidi üles.. No, nii palju kui ma suudan ja oskan. 

Tead, andestage, kui see postitus läheb aia taha. Ma pole kunagi olnud eriline mukkija ja make-up toodete fänn, rääkimata selle kirjutamisest. Aga.. üks hea blogija suudab kirjutada kõigest, kas pole nii?! 

Järgnevad pildid pole nõrganärvilistele soovitatavad.. Loodan, et keegi südarit ei saa. Minu pärast. 

Kohe tõustes tegin endast pilti. Selline ma siis olengi otse voodist tulles. 

Siin pildil olen end vaikselt juba teki alt suutnud välja ajada, pesta näo ning see kreemitada ja pesta hambad. 

See Avoni nutraeffects kreem on maailma parim! Ilma igasuguse reklaamiva tagamõtteta. Kui ma hakkasin seda hommikuti ning õhtuti kasutama, paranes mu näonahk silmmärgatavalt. Ma olen igasugustest vinnidest ja punnidest lahti. Hommikuti ning õhtuti pese nägu, kuivata ära ning kanna kreem masseerides peale. 

Siin olen suutnud juuksed kinni panna, et nad meikimist ei segaks. Näole kandsin Gosh Cosmeticsi poolt saadetud jumestuskreemi, puudrit ning tehtud on ka kulmud ja ripsmed. Toodetest räägin allpool. 

Imeline Gosh Cosmetics (LINK) üllatas mind, kui kuller tõi mulle nende poolt pakikese, mis sisaldas kahte jumestuskreemi, ripsmekat, huuleläiget, kahte huulepulka, mälupulka, puudrit, CC kreem, küüneõli. 
Kõige esimesena jäi silma huulepulka meenutav mälupulk. Tõesti vinge! Sellel pulgal oli informeeriv materjal nende toodete kohta. Minu meelest äge lahendus, kui peaks tekkima mingeid küsimusi, saad ise kohe järgi vaadata.

Lisan siia alla eraldi pildid toodetest ning siis pildid, milliseid tooteid selleks üheks meikimiseks kasutasin, millest ma ju tegelikult täna siia kirjutama tulin. 
Nüüd siis tooted, mida kasutasin selleks üheks mukkimiseks. Ega neid palju ole, aga mulle nendest paarist asjast täiesti piisab. Tegelikult on minu jaoks ok juba jumekas, ripsmekas ja kulmupliiats, aga kuna sellise postituse valmistamise ette võtsin ning sain juurde uusi make-up tooteid, siis proovisin mõne neist järgi. 
Kogu selle protsessi lõpuks olin ma selline. Möödas umbes paar tundi sellest, kui ma veel teki all olin. Ja uskuge või mitte, aga ma polnud endiselt valmis. Täiesti valmis sain ma end kuskil õhtu kella 17ks, kui hakkasime Rummu sõitma. 

No näete, siin olen ma täiesti valmis. Päeva lõpuks! Uskuge või mitte, aga ma suudan ka ilus olla. 🙂

Lisan siia lõppu ühe ostusoovituse. Soetasin endale Avonist (tegelikult boonuspunktide eest sain tasuta valida selle) imehea lõhna! Kui tavaliselt mees mul ei öelnud, et ma lõhnan hästi või midagi taolist, siis nüüd teeb ta seda igal korral, kui seda kasutan. Muidugi ei ole see ainus põhjus, miks see lõhn endale soetada. Samuti ei määri ma seda hetkel pähe, et ise mingit vaheltkasu saada.. Kui aus olla, siis ma eriti Avoniga enam ei tegele. Aga see lõhn on päriselt, reaalselt, täiega hea- ei ole liiga magus ega hapukas ning püsib kaua peal. 

2 thoughts on “make-up postitus”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga