***

Meie magamistuba

Kui ma juba teile näitasin meie peaaegu valmis vannituba, mõtlesin, et teen pisikese tiiru ka teistes tubades, mis juba valmis on.

Lastetoa ja meie magamistoa saime üsna kiiresti valmis. Teha jäi sellised nipet-näpet asjad nagu aknapaled ja -lauad ning ette paigaldada voldikuksed. Kui nüüd mõelda, siis nende kahe toa peale läks äkki kolm päeva? Meie magasmistoas oli lagi juba korras, panime tapeedi seina ja laminaadi maha ning valmis ta oligi.

Hästi paljud on küsinud, kust nii ilusat tapeeti saab. Meie saime K-Rautast, kuid arvan, et sellise mustriga tapeeti võib ka teistes ehituspoodides olla.

Tavaliste riidest kardinate asemel otsustasime akna ette panna ruloo. Seda on mugavam üles-alla tõmmata, vastavalt vajadusele. Esialgu tahtsin meie voodi kohale riputada lõuendi, kus peal oleksime härraga ainult kahekesi, aga kuna meil pole ühtegi nii hea kvaliteediga pilti, mida saaks lõuendile trükkida, on see idee hetkel soiku vajunud. Voodi kohale riputasin hoopis väikeseid pildikesi meist kahest ning lastest. Printisin need välja Ülemiste Boft masinast (link!). Paljud on ka küsinud, miks me just tapeedi kasuks otsustasime. Seda seetõttu, et kuna eelarve meil väga suur ei olnud, et seinad värvimise jaoks ideaalseks saaks, oli tapeet tunduvalt odavam ja mõistlikum variant ning egas seal midagi koledat ju pole. Mulle väga meeldib ja ei saaks rohkem rahul ollagi. Seintele muidugi tegime parandused, päris ilma tapeetida ei saanud.

Meie magamistuba on selline hästi pisike ja hubane, aga ruumi on piisavalt. Kunagi, kui Kristofer poistega liitub ning nende tuppa magama läheb, on veel rohkem ruumi. Kristoferi voodi küljes olevad valguspallid on pärit Valgupall Facebooki lehelt (link!). 

Oleme väga-väga rahul meie väikese kuid hubase toaga ning see ongi tähtis, et meile meeldiks, sest tegemist on ju ainult meie koduga. 

7 thoughts on “Meie magamistuba”

  1. tapeet teeb minu meelest toa hubasemaks. kasvôi ûhes seinas vôiks olla. mulle just tundub, et kui ainult vàrvitud seinad, siis naq elamine poolik veel vms 😀

    Ja nüüd nobenäpp, anna riidekapile ka uus toon 😉

    1. Tead, ma mõtlesin küll kapi üle värvida, aga mu meelest täitsa kobe ka hetkel. Idee poolest tahaks voodi raami, öökapi ja riidekapi valgeks värvida, aga oleks ehk too much. 😀

  2. Voodile Hammerite metallivärv või valge kriidivärv+vaha, kappidele veepõhine mööblivärv, nurki natuke liivapaberiga hiljem vanutada- tuba jääks veel poole avaram ja tapeet tuleks hästi esile 😇 Selline männist mööbel on tuunimiseks parim 😇

  3. Seekord on sul väga ilus blogipäise pilt. Lapsed nii vahvad ja sa ise imekena. Sellest polegi midagi, et suurematel poistel silmad kissis on, väike seevastu vaatab maailma nii uudistavalt ja suuresilmselt, nagu tahaks kõigi kolme eest vaadata.

    1. Aitäh sulle! Ma olen ise ka väga väga rahul. Kuigi alguses mõtlesin, et kas lisada või mitte, siis hiljem jõudsin järeldusele, et igal pildil ei pea ega saagi olla silmad pärani lahti, naeratus näol, selg sirgus.. Egas me robotid ei ole. Vahel võib vimkasid ka visata ja näidata ennast sellisena, nagu me päriselt oleme. 🙂

  4. Nii armas on teil seal ☺️. Ei jõua ära oodata millal me ise päris oma koju saame! 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga