***

Meie uus (kodu)abiline

Ma pidin rõõmust lakke hüppama, kui mulle tuli postkasti teade, et LG soovib meie perele saata uue pesumasin-kuivati-auruti, rohkem infot masina kohta saad siit: http://www.lg.com/ee/pesumasinad/lg-F2J7HG2W

Mulle meeldib, et sellesse on sisse ehitatud kuivati, sest meie korteris puudub küttesüsteem. Soetasime õliradiaatorid, millega talve üle elasime ent nende peal väga riideid ei kuivata ju. Üldse ei taha ma märgasid riideid toas hoida, sest sellega kaasneb tihtipeale köha ja nohu. Ja just lastel.

Hetkel, soojal ajal küll kuivatit väga ei kasuta, sest vaadake õue, millised ilmad, aga katsetan ühel heal päeval selle võimaluse ära. Ma olen üldse mõelnud, kuidas on võimalik, et riided seal trumlis ära kuivavad, olles üksteisega krussis ja krässus.

Auruti programmi ei ole ma veel kasutanud, sest ei ole pidanud vajalikuks. Kas teie kasutate? Milliste riiete puhul just? Masina andmetes on kirjas, et see funktsioon puhastab riided peaaegu 100% ulatuses bakteritest.

Kõige olulisem selle masina puhul on ilmselt lastelukk. Eelmise masinaga juhtusid lapsed ikka vannitoas olema ning nuppe kruttima, mille tõttu pidin mitmel korral pesu uuesti läbi pesema, sest programm oli vahetunud. Tänu lastele. Ja ilmselgelt teeb selline kruttimine ka masinale endale liiga, aga ei seisa ju terve see pesuaeg masina kõrval ega valva.

Kui lastelukk peal on, saab masinat lülitada ainult sisse ja välja, teised funktsioonid ei tööta.

Teine asi, mis on selle masina juures superhea, on see, et ta on vaikne. Mees mitu korda küsinud, et kas masin üldse käib ka või. Isegi tsentrifuugi ajal ei tee ta põhimõtteliselt üldse häält, kui just vannituppa ei lähe ja masina kõrval ei seisa. Siis on kuulda häält.

Kolmas ja mis on peamiselt mugavusasi, on see, et masinat saab läbi wifi juhtida. Istud diivanil ja saad masinal programmi valida ning käima panna. Enne tuleb masinal wifi võimalus sisse lülitada muidugi. Telefonile tuleb hiljem märguanne, kui pesu on lõppenud.

Mulle meeldib selle masina puutetundlik ekraan, kus on võimalik mugavalt seadistada pöördeid, temperatuuri, aega, panna peale lastelukk, lülitad sisse wifi võimalus jne. Eraldi nupust saab valida programme, mida on valikus väga mitmeid.

Ja otseloomulikult on tähtis ka see, et masin peseb pesu puhtaks, aga seda teeb ilmselt iga masin ning kõigele lisaks on tegemist ju väga ilusa masinaga, mis annab vannitoale palju ilusama mulje.

Kui teil on mingeid küsimusi just selle pesumasin-kuivati kohta, võite siia alla need jätta. Vastan järgmises postituses. 🙂

#LGwashingmachine #LG

*postitus on sündinud koostöös LG-ga

8 thoughts on “Meie uus (kodu)abiline”

 1. Meil on kuivatiga! Ausalt ma olen mega rahul. Palju kergem kohe . Igapäev peaaegu kasutuses kuna mehel tööriideid vaja pesta ja kuivatada 🙂
  Meil küll whirlpooli oma .
  Soovitad räigelt ja eriti siis kui väike laps kodus ja pesu tuppa rippuma ei taha panna 🙂

 2. Mul on ka kuivatiga ja aurufunktsioon on ka. Electroluxi oma. Igapäevaselt kasutan ma ühte kiiret Wash and Dry programmi, mis päris ära ei kuivata, aga jätab niiskeks veidi – need lasen resti peal taheneda lihtsalt. Päris eraldi kuivatit väga kasutanud polegi eritit – sulemantlit küll olen tollega kuivatanud. Tean, et sõbranna kasutab seda aurufunktsiooni nt väga kortsus riiete jaoks, laseb kiirelt läbi ja siis pidi parem olema triikida või osadel riietel isegi polevat vaja triikida pärast. Ise proovisin ühe eriti jonnaka kortsus suure laualina puhul seda – oli küll lihtsam triikida.

  Kindlasti tuleb aga alati üle vaadata riiete etiketid – laste riideid võib üldjuhul kuivatiga lasta, aga ma päris mitu mehe t-särki lühikeseks kuivatanud 😀

 3. Kas oled nüüd ka kuivatit kasutanud ?
  Tahaks ka soetada aga nüüd loen, et on pikk kuivatus aeg neil.
  Kui kaua see masin siis kuivatab ?

  1. Jaa, olen kasutanud.
   Ee, oleneb programmist. Mina kasutan tunniajast programmi kuivatil. Pesu pesen 30min programmiga ja tunnine kuivatamine otsa, pole pikk aeg. 🙂

   1. Ja see tunnine siis kuivatab kapikuivaks ?
    Vaatasin mingit LG pesumasinat. Sama vist polnud aga kirjas oli pesemise ja kuivatamise aeg 678 minutit 🙄😀

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga