Määratlemata

metsaretk.. lastega

Eile oli selline megailus päev, et miks mitte metsa ronida. Kuigi juba eelmisel suvel külastasime siinset Lasnamäe lõpus olevat metsa tihti, siis sellel aastal on see koht kuidagi südamelähedasemaks saanud ja veedame seal rohkem aega. Võibolla on asi selles, et eelmine kevad ja suvi armastasime me veeta väga palju aega maal, just siit Tallinnast eemal, kuid sellel aastal oleme rohkem paigas ja avastame uusi kohti siin Tallinnas ja selle lähedal. 

Igatahes, mulle nii meeldib üksinda siinses metsas jalutamas käia või jooksmas. Üksinda on ausalt öeldes kõige parem ja mugavam- saab igalepoole ronida ja turnida, ei pea kellegi järgi vaatama. Samas on lastega ka põnev. Eile võtsime õnge, midagi näksimist ning suundusime jalutuskäigule. Alguspunktiks kodu ning sihtpunktiks ühed lahedad grillimismajakesed. Paljud on imestanud, et siin Lasnamäe külje all üldse nii ilus loodus on. Ma isegi imestasin alguses. Aga siin on tõesti ilus- saab grillida, ujuda isegi ja see jõgi.. 

Meil oli tore päev. 4 tundi metsas jalutamist ja möllamist võttis korraliikult läbi. Ma lisaks siia pildi kalaõngest. Miks? Sest ma üritasin sellega kala püüda ja nüüd on sellest üks tamiilipundar alles ja ma ei viitsinud seda korda ka teha. Ehk teisisõnu- peab korraliku varustuse hankima!

1 thought on “metsaretk.. lastega”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga