***

Mida Hipp meile saatis?

Hipp (link!)  saatis mulle hulgaliselt igasuguseid smuutisid ja tuubitoite, millest üle poolte on julgelt juba naha vahele pistetud. Ok, mõned andsin ka tuttavale, aga üldiselt on Kristofer tahkema toiduga sõbraks saanud ja nii me siin siis sööme. Ehk siis ehe näide sellest, kuidas pole vaja ette paanitseda ning järjekindlalt probleemi kallal tegutsedes hakkab kõik oma kohale loksuma.

Kodus olles eelistan Krissule anda rohkem seda, mida ka ise sööme. Muidugi selle järgi, mida võib nii väikesele anda. Ma olen kuulnud, et mõni annabki 9-kuusele juba kõike, mida pere isegi sööb, aga kuna meil selle tahke toiduga pole just kõige paremini kulgenud, liigume pigem tasa ja targu.

Kuna me ise sööme palju riisi, tatart, kartuliputru jne, saab ka Krissu neid ja tundub, et talle maitseb selline kodune toit isegi rohkem.

Hipp tuubikaid võtame kuhugi pigem kaasa, kui läheme pikemale autosõidule või kellelegi külla ja ööbime seal, et ei peaks hakkama ise võõras kohas vaaritama. Mugav on tuubitoit soojaks lasta ja lapsele anda. Seda kuigi tihti ei juhtu, aga siiski.

Smuutid maitsevad Krissule väga ja neid sööb ta suure isuga ent magusaga ära hellitada ma teda väga ei taha ja pigem annan neid vähem. Soolased tuubikad lähevad iga korraga aina rohkem peale. Valikus on spagetid bolognesega ja kana-aedvilja risotto.

Talle maitseb rohkem kana-aedvilja risotto, millegipärast ja spagette bolognesega ajab rohkem suust välja. Kellelgi hakkab tekkima maitsevalik, eksole. 😀

Mulle meeldib ja minu arust on ääretult tähtis, et smuutide juures on ära märgitud, mida põhjustab magusate smuutide pikaajaline tarbimine hammastele. Ma tean inimest, kes andis lapsele pikema perioodi vältel pidevalt magusaid piimatooteid joomiseks ning lõpuks lapse hambad lagunesid lihtsalt ära. Õnneks olen ma alati teadnud, mis on hea laste hammastele ja mis mitte ent teiste vigadest saame meie vaid õppida, eks.

Paljud ei tea selliseid asju ja siis ongi hästi oluline, et pakikestel oleks selline info olemas.

Kuna Krissu eriti väga magusat ei saa, v.a need smuutituubikesed, mida siin vahelduva eduga joome, proovin tuleval nädalal ise puuviljadest püreesid teha, vaatame, kuidas läheb.

Lisaks toitudele saatis Hipp meile ka väikelaste niiskeid tualettpabereid (link!)  ja beebi pesuvahtu (link!) . Miks ma ise selle peale ei ole tulnud, et lastele niiskeid pabereid osta? Teadagi pole lapsed just kõige professionaalsemad peepühkijad ent need salfakad teevad tõesti.. puhta töö ja lastel endal ka oluliselt lihtsam. Ja tegelikult on niisked salfakad must have asjad, ükskõik kus või millal. Ole lapsevanem või mitte. 😀

Pesuvahtu kulub meil küll ja kuigi Krissu on meil suur vannifänn, siis mitte alati ei pese me teda seal vaid ujutame niisama, et lihaseid lõdvestada. Pesuvaht iseenesest on sellise neutraalse lõhnaga, mis mulle väga meeldib. Jätab naha pehmeks ning niisutab üheaegselt.

Postitus sündis koostöös Hipp.ee veebipoega

1 thought on “Mida Hipp meile saatis?”

  1. Millal eneseväärtustamise postituse uuesti avalikuks teed, ei jõudnud lugeda, aga olen huvitatud

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga