Määratlemata

mida kinkida väikestele lastele jõuludeks?

Pole enam uudis, et jõulud on varsti ukse taga. Poes käies on kunstkuused, jõuluehted ja rohked kingiideed need, mida ma esimese asjana silman. Erinevad läikivad kardad, jõulukulinad, mänguasjad, lumelabidad.. oeh, kuidas see aeg lendab. Varakult mõtlen ma juba kinkide peale. Raimondile ja Hendrikule on kingid juba olemas. Aga kindlasti sinna lisandub midagi, sest meil vaja saata jõuluvanale kiri ära. 

Ma olin üsna segaduses, mida kinkida aasta ja poolesele. Enamus asju meeldib talle suhu toppida ja närida või kätega katki rebida, kui vaid jõud peale hakkaks. Aga siis ma taipasin.. Talle meeldib õudsalt erinevaid värvilisi klotse kokku panna.. Nendest midagi ehitada. Nii ma tellisingi terve suure koti neid klotse. Talle ongi sobilik kinkida sellises eas igasuguseid mänguasju. Eriti hea oleks, kui see mänguasi oleks arendav, kuid samas nii lihtne, et tal on sellega huvitav tegeleda ja ta saab sellega midagi peale ka hakata.

Kuigi mina tellisin oma lastele jõulukingid siit samast Eestist, siis tegelikult tahan ma ühe tellimuse teha ka CNDirect lehelt (LINK). Veel on võimalus kiirelt oma tellimused teha, sest jõulud lendavad peale ja siis see tarne venib ja venib. 

Minu järgmised ideed on inspireeritud väikestest lastest. Väiksematest, kui 3-4 aastased, sest enamjaolt ei oska nad oma soove väljendada, kui küsida neilt, mida nad jõuluvanalt ootavad. (Okei, see helikopter on sobilik vanematele lastele)
1. Pill (LINK)
2. Arendav mänguasi (LINK)
3. Trumm (LINK)

1. Arendav mänguasi (LINK)
2. Autovärk (LINK)
3. Süntesaator (LINK)
4. Ostukäru lastele (LINK)
5. Köögikomplekt (LINK)
6. Juuksehoolduskomplekt (LINK)

1. Arendav kell (LINK)
2. Helikopter puldiga juhitav (LINK)
3. Süntesaator (LINK)
4. Kassa (LINK)
5. Trumm ja teised muusikainstrumendid (LINK)

7 thoughts on “mida kinkida väikestele lastele jõuludeks?”

  1. Tere, kas läbi sinu oleks võimalik sealt lehelt seda trummikomplekti tellida? Esimese pildi pealt nr 3

  2. Kondoome kingi hoopis et nad alakana tittesu ei teeks sulle kui neil jooksuaeg on

  3. Ma arvan, et kondoomid on sellel ajal ka veel poelettidel müügil kui nemad suuremad on. Milleks neid nii vara nii väikestele lastele kinkida? 😀

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga