***

Mida kuumust

Appi, õues on juba mitmendat päeva nii palav! Mitte et ma vinguks, sest siin üks aeg mai kuus oli ka periood, kus iga päev lõõmas hull kuumus ja kõik ümberrngi oli nii kuiv. Sellel perioodil ma luigest tõmmuks saingi. 😀

Tol ajal aga oli natukenegi tuult, mis naaatukenegi maha jahutas selle kuumuse, aga hetkel on ikka täiesti hullumaja.

Kuigi öösel on aknad lahti, ei saa üldse magada, higi voolab, Krissu on ka viimased ööd hullult streikinud, sest tal on ka palav magada, kuigi on ainult mässude väel. Poisid kaebavad ka, et nii palav on, ei suuda kohati isegi olla. Jää ja hea mahlajook on hetkel meie suurimad kaaslased.

Toas ei taha midagi tehagi, iga liigutus paneb näol higi voolama. Kulmud voolavad koos higiga (kulmupliiatsi kasutamise võlud). Tahaks ju loota, et see on pekk, mis põleb, aga tõsiasi on see, et õues on räige kuumus, tuult ega midagi ei ole ja siin me küpseme nii.

Eile sadas vihma, müristas ja lõi ka tsipa äikest, lootsin, et ehk läheb nati jahedamaks. Kus sa sellega. Sama umbne on või isegi hullem.

Hea on muidugi see, et pesu kuivab õues kiiresti ära. Kui sellest leitsakust midagi võtta on, siis kasutan maksimaalselt ära seda kuumust, et pesu pesta ja kiiresti kuivaks saada. Kuivatit ei raatsi kasutada, kui selline ilm õuest vastu vahib. 😀

1 thought on “Mida kuumust”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga