***

Mida lapsed tahta võiks?

Uhhuhhuuu! Ja juba on jälle november, mis tähendab seda, et jõuludeni pole enam palju jäänud. Ja nii nagu viimastel aastatel ikka, jagan ka nüüd teiega ideid, mida lastele jõuludeks kinkida. Khm, st, mida Jõuluvana lastele tuua võiks, millest lapsed palju rõõmu tunneks ja mis ei jääks kuhugi kappi tolmu koguma. 🙂

Manguvaljakud.eu epood on teinud asja lapsevanemate jaoks muidugi väga lihtsaks – võta aga menüüst kingivalikud lahti ja kõik on vanusegruppide ja isegi soo järgi ära jaotatud, mis kellele huvi võiks pakkuda.

Oleme oma perega samuti selle epoe suured fännid ja paljud nende mänguasjad on meil kodus olemas ning panen siia omapoolsed soovitused, mis nt mu lastele väga palju huvi pakuvad ja millega tegevust jagub kauemaks. Alustame natuke suurematest lastest ja jätame beebid pärastiseks. Ütlen ka, et enamus nende toodete kohta, mis ma siin välja toon, olen teinud lühikesed videod, et saaksite aimu, kuidas miski töötab ja need videod leiate just selle e-poe instagramist. 🙂

Meie majas juba mõnda aega täielik hitt. Paned doominood sinna pika “korstna” sisse, kinnitad selle rongile, nupust käima ja rong sõidab ise edasi, samal ajal väljuvad temast doominod. Väga lahe ja mu lastele nii meeldib sellega mängida.

Sellest on sillas olnud isegi Geit ja ma olen ise ka sellega mängud. Väga lahe takistusrada on.

Väga asjalik ehitusmäng. Mul poisid ka nokitsevad vahel selle peenra kallal, nii, et pole ainult plikadele.

Läbi aegade ilmselt kõige populaarsem siin majas. Pidevalt mängime ja tundub, et tüdineda ei planeeri keegi. 😅

Võib vist öelda, et Adeele ja Raimond on meie pere suurimad ehtekunstnikud, sest just nemad selle karbikese tühjaks tegid ja kõigest hunniku käevõrusid valmistasid. 😍

Magnetklotsid

Aegumatu klassika. Nagu legod. Panin siia lingi alla kõik seal epoes olevad magnetklotsid – on ka odavamaid kui Connetixi omad ja ka väga asjalikud.

Legod ja legolaud

Jällegi – aegumatu klassika. Legod. On ja jäävad ja tead, et selline kingitus läheb 100% asja ette. Legolaud on väga praktiline asi nii sisustusasjana kui ka legohoidlana. Meil enam legolauda pole… kahjuks… lapsed said peale pikki aastaid sellest siiski jagu. 😅 Aga tõesti oli hea ja mugav seal lastel legodega nokitseda ja pärast kõik sinna laua sisse kastidessr pühkida mugavalt.

Kas ma pean siia üldse kirjutama, miks see lastele nii väga meeldib? 😅

Vaatasin üle ka eelmise aasta kingisoovitused ja neid siia eraldi lisama ei hakka, aga panen postituse lingi – on siiani täitsa päevakajalised mänguasjad meil siin. Leiad postituse siit: Mis ma eelmisel aastal soovitasin?

Muidugi on neid mänguasju ja ideid veel, mida ma võiks siia kirja panna, aga siis veniks see postitus liiga pikaks, minge vaadake ise nende epoest, nagu ütlesin, on nad kenasti kõik vanuse ja isegi soo järgi ära jaganud, mis kellelegi huvi pakkuda võiks: Mida kinkida lastele jõuludeks?

Panen siia mõned kingisoovitused ka pisematele, arvestan enda 1 aastast Joosepit. 🙂

See on tõsiselt lahe asi ja ajab elevile kõiki meie pere liikmeid. Isegi kasse. 😅

Panin siia üldise Little Dutch toodete lingi – meil enamus nende beebide mänguasju olemas ja kõik on Joosepi jaoks toredad ajaveetmise ja ka õppimise mänguasjad.

Väga asjalik asi just eriti soojal ajal. Ja kui beebi kasvab juba suuremaks, saab kõik lisavidinad küljest võtta ning muuta see tavaliseks pealeistutavaks autoks, mida Joosep saab ise jalgadega edasi lükata. Muusika ja tuled on ka ikka.

Nüüd, kus Joosep toe najal ringi kõnnib, on see väga asjalik sorteerimismäng ja käimistugi talle.

Aga ka beebidele on veel seal e-poes valikuid korralikult – minge visake pilk kindlasti peale.

Manguvaljakud.eu epoes on tulemas 24.11 musta reede kampaania, mille raames on tulemas väga head soodukad ja soovitan siis juba jõulukingid sealt välja vaadata, sest valik on ausalt megasuur.

Lisaks on neil 15.11-15.12 järelmaksuga ostmine ilma intressideta!

Ja kes kampaaniad maha magab, siis kood JANEJOULUD annab soodustust 10% kuni 31.12! (v.a Connetix ja aiamajad)

/reklaam

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga