***

Mida oma vannitoaga siis pihta hakata?

No alguses me ei plaaninud ju ka vannitoa ega wc-ga midagi pihta hakata. Täitsa normaalsed näevad välja ja pesemist ei sega, AGA… samamoodi nagu ei olnud alguses plaani esikut ja ka kööki tuunida, aga ma siiski seda lõpuks tegin, sest igasugused mõtted hakkasid peas jooksma, on juhtunud samad lood ka vannitoa ja vetsuga. 😀

Ma olen liitunud Facebookis sellise toreda grupiga nagu sisekujundus (või midagi sarnast) ja sealt on päris palju ägedaid ideid silma jäänud, mis ma kodus teoks olen teinud.

Nii ka vannitoaga. Miks hakata plaate seinast ära lõhkuma ja uusi panema, kui vanad on korralikud ja saab lihtsalt üle värvida?

Nüüd keerlevadki mu mõtted aina vannitoa ja wc värvimise ümber. Ja aina kasvavad. Tegelikult on meil teise korruse vahekoridor veel tegemata kuigi materjal on olemas, aga pole olnud mingit motivatsiooni teha. 😀 Samas, kui nüüd vaatan teiste värvitud vannitube, tahaks hoopis sealt otsast pihta hakata.

Muidugi ei saa vannituba ja vetsu lihtsalt ära värvida ja siis eluga edasi minna vaid need ruumid tuleb korralikult ette valmistada, et see tulemus ka püsiks. Võimalikult kaua siis.

Vannitoas tulevad seinad heledad. Ilmselt täitsa valged. Põranda tahaks suts tumedamaks teha. Duššikabiin läheb minema. Kes endale tahab, anna märku. Veel ei anna ära, aga kui läheb andmiseks, siis tean, kes järgi kutsuda. Kabiini asemel tuleb vann akna alla.

Üks kena valamukapp ja ümmargune kuldse raamiga peegel seinale – muud nagu ei olegi vaja. Väike rulooke ka äkki. Peegel on mul Ikeast ammu ära ostetud.

Wc tuleb suht samades toonides, ma arvan. Wc poti taha seina tahan mõned riiulid panna. Ilmselt tuleb kas vetsu või vannituppa põrandale ka suurem roheline taim.

Hoian sellist minimalistlikku stiili pigem. Igalpool ei pea ka x värvidega üle pingutama. 😅

Aga pinda, mida töödelda on ikka päris palju. Lagedega veel ei ole mõelnud, mida sinna panna. Praegu on need suht… koledad. Samas lakke me väga ei vahi ka potil istudes või ennast küürides, seega nii vähäga häirinud ei olegi. Eks näis.

Kes oma vannituba on üle värvinud, näidake mulle ka! Äkki saan ideid juurde. 🙂

1 thought on “Mida oma vannitoaga siis pihta hakata?”

  1. Praegu lakke ei vahi, kuid kui vannis mõnulema hakkad, siis vahid pidevalt lage 😁
    Pilte mul näidata ei ole, plaanin ise alles remontima hakata (samuti tahan plaate lihtsalt värvida, mitte vahetada ja tellin värvid Coloratum.ee-st), kuid mina mõtlen, et ühe lüliti alla tahan panna tähistaeva. Ehk siis sileda lae, millele erineva suurusega augud sisse puuritud ja meeleoluvalgus seal taga. Miks mitte ka Suur ja Väike Vanker jmt. Eeldab lae mõningast allapoole toomist.
    Ja vanni lähedale peab olema võimalik asetada küünlaid ja veiniklaasi 😁

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga