***

Värvida vannituba ja wc? On see võimalik?

Ikka on! Kui kasutad spetsiaalseid värve ja valmistad pinna õigesti ette, on see ideaalne lahendus, kui sa oled vaene nagu mina, aga tahad vannituba ja wc-d värskendada. 😅

No alguses me ei plaaninud ju ka vannitoa ega wc-ga midagi pihta hakata. Täitsa normaalsed näevad välja ja pesemist ei sega, AGA… samamoodi nagu ei olnud alguses plaanis esikut ja ka kööki tuunida, aga ma siiski seda lõpuks tegin, sest igasugused mõtted hakkasid peas jooksma, on juhtunud sama lugu ka vannitoa ja vetsuga. 😀

Ma olen liitunud Facebookis sellise toreda grupiga nagu sisekujundus (või midagi sarnast) ja sealt on päris palju ägedaid ideid silma jäänud, mis ma kodus teoks olen teinud.

Nii ka vannitoaga, sest wc on peaaegu valmis juba. Miks hakata plaate seinast ära lõhkuma ja uusi panema, kui vanad on korralikud ja saab lihtsalt üle värvida?

Nüüd, kus wc juba peaaegu valmis, ongi mõtted vaikselt vannitoa juures.

Muidugi ei saa vannituba ja vetsu lihtsalt ära värvida ja siis eluga edasi minna vaid need ruumid tuleb korralikult ette valmistada, et see tulemus ka püsiks. Võimalikult kaua siis. Seda protsessi jagan ma rohkem instagramis, seega tulge julgelt jälgima (@janeblogi).

Vannitoas tulevad seinad heledad. Ilmselt täitsa valged. Põranda tahaks suts tumedamaks teha. Duššikabiin läheb minema. Kes endale tahab, anna märku. Veel ei anna ära, aga kui läheb andmiseks, siis tean, kes järgi kutsuda. Kabiini asemel tuleb vann akna alla.

Mööbli osas ma veel kindlaid valikuid pole teinud – äkki üks kena valamukapp ja ümmargune kuldse raamiga peegel seinale? Tahaks asja minimalistlikuna hoida.

Väike rulooke ka äkki akna ette. 🙂

Wc tuli suht samades toonides – ühe seina tegin sellise kihvtima. Ja kuigi esialgne plaan oli wc poti taha kaks riiulit panna, siis lõpuks mõtlesin selles osas ringi ja tellisin seina äärde üldse ägeda põrandariiuli.

Hoian sellist minimalistlikku stiili pigem. Igalpool ei pea ka x värvidega üle pingutama. 😅

Aga pinda, mida töödelda oli ja on ikka megapalju – meil vannituba ja wc eraldi, wc on juba päris suur. 🙂 Ma näitan instas varsti ka täiesti valmis wc-d, ootan riiuli ära. 🙂

Kes oma vannituba ja wc on üle värvinud, näidake mulle ka! Äkki saan ideid juurde. 🙂

*reklaam

1 thought on “Värvida vannituba ja wc? On see võimalik?”

  1. Praegu lakke ei vahi, kuid kui vannis mõnulema hakkad, siis vahid pidevalt lage 😁
    Pilte mul näidata ei ole, plaanin ise alles remontima hakata (samuti tahan plaate lihtsalt värvida, mitte vahetada ja tellin värvid Coloratum.ee-st), kuid mina mõtlen, et ühe lüliti alla tahan panna tähistaeva. Ehk siis sileda lae, millele erineva suurusega augud sisse puuritud ja meeleoluvalgus seal taga. Miks mitte ka Suur ja Väike Vanker jmt. Eeldab lae mõningast allapoole toomist.
    Ja vanni lähedale peab olema võimalik asetada küünlaid ja veiniklaasi 😁

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga