***

Mida sinna jõulukuuse alla siis pista?*

Ega jõuludeni polegi enam palju jäänud ja vanaemad-vanaisa ka juba küsivad, mida lapsed jõuludeks tahavad. Meil täiskasvanutega on selline diil, et kui just midagi vaja ei lähe, siis omavahel kingitusi ei tee. Piisab vaid sellest, et ollakse koos jõulude ajal.

Meil tekkis ühe tuttavaga arutelu, kui ta minult küsis, mis ma Geidule või tema mulle jõuludeks kingib. Me vaatasime Geiduga teineteisele otsa ja kehitasime õlgu ning teatasime, et mitte midagi vist. Tuttav küsis, et kuidas nii saab.

Ma ei tea. Me ei tee juba aastaid omavahel kingitusi ühelgi tähtpäeval, v.a naistepäev, sõbrapäev, emadepäev ja minu sünnipäev, kus Geit suurest hirmust mulle lilli toob, sest, kui jätab toomata, kannatab edasine elukvaliteet selle all päris palju. Tema elukvaliteet siis.

Nali.

Me vist oleme kah seda teed läinud, et lihtsalt kinkimise pärast ei näe pointi kulutada millelegi raha, et see miski hiljem kuskil kapil tolmu kogub või kasutust ei leia.

Eks suuremaid soove ole meil mõlemal. Geit tahaks näiteks uut autot. Aga noh… mina tahaks palju raha – palju tahad, vähe saad. 😅

Seega keskendume rohkem laste kingituste peale.

Meie laste kingikottidesse tulevad täpselt nende soovide järgi kingitused, aga kes hätta jääb, mida kellele kinkida, siis näiteks siin saad ülimugavalt ära märkida, KELLELE sa kingituse teha tahad ja MIS summas ning leht pakub sulle kingiideed välja.

Suuremad tahavad puldiautosid, puslesid ja legosid. Pisemad – Adeele on Barbie fänn, Krissu Käpapatrullifänn ja muidugi neile mõlemale ka lisaks legod. Legod on igal aastal jõuluvana kingikotis ja ka vanavanematel palun neid tuua – tõesõna ühed vähesed asjad, millega nad aastaläbi päriselt ka mängivad ja mis ei jää kuhugi mänguasjakastipõhja seisma.

Kingikaubamajast leiabki meeletu valiku kinke igaleühele – loodetavasti midagi vajalikku igale maitsele. Seal on hetkel ka megaaled – hinnad on all kuni 65%. Seega ma lippan vaatama midagi veel lastele juurde. Ja äkki ikka leian Geidule ka miskit, mida tal vaja läheks. 🙂

Kas teil kingid juba olemas ja pakitud?

2 thoughts on “Mida sinna jõulukuuse alla siis pista?*”

  1. Meil oli pere täiskasvanutega sama diil,et teeme kinke aind pere väiksematele . Isegi pere Memmekene ütles ,et ta ei taha mingit kinki vaid lihtsalt tulge Jõulude ajal mulle külla ja see ongi mulle kõige tähtsam . Mis ongi kõige soojem soov 😊 Ja lastega ka nii ,et igaüks ise küsinud mida nad Jõuluvanalt sooviks. Aga kuna mulle meeldib kohutavalt pisikesi meene pakke teha ja kaarte siis seda poetan ikka kuuse alla pere suurtele 😊

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga