midagi hiinast (sangadele säru!) ja veits loba

Viimasel ajal tuleb neid pakke sealt hiinast nagu taevast lihapalle. Kord olen pakisisuga rahul ja siis jälle ei ole. Kuidas kunagi. Kogemus on näidanud, et eks see üks puhas õnnemäng ole. 

Pakk saabus selliselt lehelt nagu CNDirect (LINK). Ütleme nii, et tegu on üsna populaarse lehega. Kui ma vaatan neid postitusi, mis ma olen teinud nendest asjadest, mida ma olen eelnevalt sealt kohast saanud, siis võin öelda, et mul on vedanud. Ma olen enamus asjadega rahule jäänud ning tarne on kõige kauem olnud ühel pakil ligi kuu aega ja seda ka sellepärast, et miskit toodet seal transporditi ainult ühe teatud firma kaudu Eestisse. 

Esimeses pakis, mille ma üldse sealt lehelt sain, olid lasteriided (LINK). See oli 14. juuli ja tänaseks on need riided endiselt sama ilusad, s.t nad ei ole katki ega õmblused pole kuskilt lahti tulnud ehk nad on siiani vastupidavad. Teades veel lapsi, kuidas nad jooksevad ja müravad ning hullavad, siis ma lausa imestan. 

Teises pakis oli midagi minule, midagi mu mehele ja lastele (LINK). Selle kleidiga ma muidugi rahul ei olnud, kuid ta sobib ideaalselt pluusiks. Kahjuks annab ta sellise raseda efekti, aga noh.. mis teha. Mees on kellaga siiani väga rahul- pole koledaks kandes läinud ning töötab laitmatult ning pusa samuti siiani terve ja ei ole õmblused hargnema hakanud. Laste mängumatiga on nii nagu on- osad jupid on alles, osad mitte. Millegipärast neil hambad ja näpud sügelevad viimasel ajal. Aga muidu on nad mõnusad panna maha laste mängunurka, mingi pehmendus ikka.

Kolmandas pakis oli midagi ainult minu jaoks (LINK). Kahjuks see must pluus on mulle pisut kitsas, aga teised asjad on siiani täiuslikud.. ahjaa, nabaneet läks katki, sest Raimond otsustas ta mul nabast ära tõmmata, aga sain selle ripatsi sinna tagasi ja kõik on ok. 

Sellel korral ja viienda pakiga võin öelda, et ma täiesti pettuma ei pidanud, sest pluus ainult ei sobinud. Kõik muu oli supper.

Retuusid (LINK). Ma sain neid millegi pärast kaks paari. 😀 Nad on õhukesed, kuid ei paista läbi. Jumala ausalt, neist said sekundi pealt minu lemmikud retuusid. Ma ainult neid nüüd kannangi. 😀 Nad on ilusa välimusega ja mugavad- kerged jalas, nagu ei olekski midagi. Lisaks panin ma tähele, et neil on pisut salendav efekt- sangade kohalt tõmbab pisut kokku. 😀 Mõni inimene on juba arvanud, et tegu on teksapükstega. Vaat, kus petavad ära. Ja mis see hind oligi? Ahjaa, kõigest 1.50$! Õige värv on neil retuusidel see, mis on viimasel pildil. 
Eest lukuga pluus (LINK). Ma lootsin, et ehk sellel korral veab ja võttes ta teiselt lehelt, läheb ta sellel korral selga.. aga ei. Endiselt väike. Mind kohe tõmbavad sellised eest lukuga pluusid. Ei saa sinna midagi parata. 
Salendav trikoo (?!) (LINK). Goodbye, sangad! Igaveseks. See trikoo tõmbab ikka kõik üleliigsed pekid kenasti koomale. Kuigi esialgu oli sellest ebamugav olla, siis päevaga olen juba harjunud. Annab enesekindlust juurde, kui miski kuskilt enam ei ripu. Kuna trikoo ulatub kuni rindade alla, siis annab ta natuke sellise push-up efekti samuti. Muidu on ta sellises soojemas toonis, kui pildil. Kunagi ma kindlasti lisan pildi, kus ta mul seljas riiete all.. hetkel ma lihtsalt ei viitsi end korda teha, aga ta tõesti toimib. 
Käevõru (LINK). Mulle ta hakkas kohe esimesest silmapilgust meeldima. Kõik need sümbolid seal küljes kirjeldaksid nagu mind. Ma ei hakka neid kõiki siin lahti seletama, sest see tunduks natuke naljakas, aga ilmselt on see üks asi, mida ma hakkan igapäevaselt kandma. Pealegi meeldib mulle see, et ta on selline tuhmim metall.. Selline vanaaegsem tundub. 
Sõrmusekarp (LINK). Pean ausalt tunnistama, ma lasin lihtsalt silmadega piltidest üle ja arvasin, et tegu on suure ehetekarbiga. Tuleb välja, et sõrmusekarp. On see mingi märk? Ehk peaks abielluma? Ei usu, silm on vigane lihtsalt 😀
Nabaneet (LINK). Nunnu ja roosa. Muud ei oska ma öelda. 😀
Enamus pildid tehtud Canon EOS 1200D kaameraga.

Kommentaarid

 1. Anonüümne says:

  Tüdruk, palun pane sokid jalga, keegi ei taha näha su konnalestasid, tahad saadan sulle sokke? Mul kodus tohhuijaa neid. Aga pane sokid jalga, kasvõi selleks ajaks kui pilti teed, jube vaadata kellegi paljaid jalgu,mis pole üldse ilusad.

 2. Jane Almers says:

  See pole siin mingi “vahi mu paljaid jalgu” postitus vaid toodete postitus, mis ma koostöö eesmärgil sain 😀 ma ilmselt ei kirjuta kunagi postitust teemal paljad jalad 😀

 3. Anonüümne says:

  Promod oma paljaid jalgu või? Nendes pole midagi promotavat, osta jalad.ee. Nagu päriselt, sa pole kõuge kirkam kriit karbis oma tasuta hilpudega mis sa tasuta mittemillegi eest saad.

 4. Anonüümne says:

  Mitte norimise pärast aga panid ise küsimärgi sinna.. ehk siis seda salendavat asja nimetaks ma bodiks.

  bodi ‹11› ‹s›
  liibuv trikoolaadne jalgade vahelt kinnitatav naiste- v. lasterõivas
  ▷ Liitsõnad: korsettbodi.

 5. Anonüümne says:

  Fotokompositsioonist: sinu pildid oleksid ilusamad, kui sind ei pildistataks ülalt alla (mis muudab pildistatava objekti, antud juhul sinu madalamaks ja veidi paksemaks), Sa oled väga kena ja armsa välimusega naine ja piltidel saaks selle kenaduse veelgi paremini välja tuua. Proovi ükskord teha mitu varianti, siis näed ise ka, kuidas parem on. Fotode asjus võiksid rohkem katsetada.

 6. Jane Almers says:

  Ma tean ja, et bodiks, aga kuna ma olen harjunud beebide riideid bodiks nimetama, siis natuke veider enda riiete kohta öelda, et ala see on minu bodi. Ehk mõistad 🙂

 7. Anonüümne says:

  Retuusidega käid linna peal? Kas su jope vms, katab ikka tagumiku ära? Muidu ju rõve, kui enda urru-auku lehvitad

 8. Anonüümne says:

  Näed väga hea välja 🙂 Eriti meeldib pilt musta pluusiga, mis on väljas tehtud 🙂

  Kas oleksid nõus ka mõnele oma lugejale/fännile, midagi tasuta tellima, kui soovi avaldaks? Või siis sümboolse summa eest? 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Viimased postitused

Miks inimesed lasevad endale pahasti öelda???

Ma eile tegin instagramis üle pika aja jälle seda Q&A. Eelmisel korral olid inimesed (või [...]

Kuidas suhtes kõik nii iseenesest mõistetav ikka on

Ma pean selle lõpuks “kaelast” ära kirjutama, muidu tuleb uus elu ja mälu peale ja [...]

14 ja 2

Eile ja täna on olnud üsna tähtsad päevad meie peres. Eile täitus minu ja abikaasa [...]

2 Comments

See on nüüd läbi!

Aeg on asjad pakkida ja need lõplikult kodust välja visata/põlema panna, sest kool on nüüd [...]

1 Comments

Kas nutivaba suvi on tõesti võimalik?

Suvepuhkus algaaaas! Tegelikult juba mõned päevad tagasi. Suvepuhkus sellesmõttes, et suurematel on ka kool nüüd [...]

1 Comments

Kuidas ma endale kodus ise iluoppi tegin

Mul tekkis selle pealkirjaga kohe oma peas väike video, kuidas ma ennast kuskil köögi laual [...]

Kuidas kõik nüüd läbi saab

No tere! Pole mina jälle siia mõnda aega jõudnud ning aegajalt taban end mõttelt, et [...]

8 Comments

Kuidas lapsed ei taha enam üldse õues käia

Ma tegelikult mõistan seda, et maailm muutub, uueneb ja areneb aina edasi ning nutiseadmed on [...]

Kuidas mu lapsed edaspidi põrandal peavad sööma

Ma otsustasin meie köögist laua ja toolid välja visata. Jah, kuulsite, st lugesite õigesti. Ei [...]