Miinus kaks ja pool kilo

Mul ei ole tegelikult silme ees kindlat sihti teatud kaalunumbrini jõuda. Kui nüüd päris aus olla, siis mul polnudki kaalu kuni ühe saatusliku õhtuni, mil ma teise soetasin. Ja ma astusin kaalule ning oleks tahtnud endal silmad peast kraapida, sest ma olen mingi teadmata ajaga juurde võtnud üle 10kilo! Egas ma märkasin küll, et paisun siit ja paisun sealt ning suvel on see üsna tavaline nähtus. Minu puhul. 
Hakkasin umbes nädal või nats pikemat aega tagasi oma toitumist rohkem jälgima. Ega ei pista küll suhu kõike, mida hing ihaldab vaid peab oskama ja suutma öelda ei. Nädal on möödas ja mõtlesin, et astuks uuesti kaalule. Ma olin positiivselt üllatunud, kui nägin, et viimasest kaalumisest (nädal tagasi umbes) on alla läinud 2,6kg. Ja midagi erilist ma selleks ju teinud pole, v.a toitumise jälgimine. Iga päev olen ma joonud sidruniviiludega vett, vähemalt 8 tassi päevas. 
Millegi erilise all mõtlen ma just liikumist. Nii palju, kui tööl raskeid asju tõstan ja kõnnin, see mu ainus liikumine ongi olnud. Järgmisel nädalal on plaan kepid osta ja kõndimas hakata käima. Selleks vist peab suurema Elisa paketi tellima, sest see Endomondo õgib selle naeruväärse 1GB netti kuus nii kiirelt ära. 
Ma jagan teiega lõputuna näivaid pilte nendest toitudest ja vahepaladest, mida omale näost sisse olen ajanud. Patustamisi ma maha ei salga. Muidugi on käsi haaranud millegi järele, mis kaalule liiga teeb, aga ma olen ju ainult inimene. 😀 Igatahes, kerige see piltidejoru lõpuni ja siis lugege edasi.
Viimasel ajal üritan ma üldse süüa rohkem puu-, juur- ja köögivilju, sest ma tunnen end peale nende söömist kergelt ja paremini. Muidugi üritan ma toituda võimalikult mitmekesiselt, sest ühekülgne toitumine tüütab kiirelt ära.
Paari päeva pärast on mul plaanis kirjutada, millega olen asendanud tavalise jahu ja valge suhkru. Õige toitumine on kõige alus. 🙂

Kommentaarid

 1. Anonüümne says:

  Soovitan viinamarjad millegi muu vast väljavahetada. Neis meeletult suhkrut, 2-3viinamarja päevas kaalujälgijale ok. Aga samas parem valik kui krõpsud või kommid.
  Muidu väga tubli 🙂

 2. Anonüümne says:

  Hey!! Mis toit see 7-mes pilt on? See näeb nii hea välja. Jaga retsepti.
  Ja kaalu kohta huvitab ikka see ka kui pikk oled ja palju kaalud, mitte ainult, et 10 juurde 🙂
  Ma olin ka märkamatult 6 kg juurde võtnud (apppi!), tunnen end nii koledana. 171 cm pikk ja praegu kaalun 64-65, aga tahan kaaluda vähemalt 60

 3. Jane Almers says:

  Koorene täisterapasta kanafileega, basiilikuga ja spinatiga. Tükeldasin kanafilee, panin kaussi tükid, segasin sisse küüslauguviile, et oleks nn marinaadis natuke. Pruunistasin pannil punase sibula, lisasin kanafileetükid, pruunistasin needki, siis panin ühe tassi piima, seejärel pool tassi hapukoort, segasin kõik ühtlaseks ning lõpuks lisasin keedetud täisterapasta. Ja klopsisin kõik ilusti kokku. Sisse segasin basiilikut. Ja peal on spinatilehed 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Viimased postitused

Miks inimesed lasevad endale pahasti öelda???

Ma eile tegin instagramis üle pika aja jälle seda Q&A. Eelmisel korral olid inimesed (või [...]

Kuidas suhtes kõik nii iseenesest mõistetav ikka on

Ma pean selle lõpuks “kaelast” ära kirjutama, muidu tuleb uus elu ja mälu peale ja [...]

14 ja 2

Eile ja täna on olnud üsna tähtsad päevad meie peres. Eile täitus minu ja abikaasa [...]

2 Comments

See on nüüd läbi!

Aeg on asjad pakkida ja need lõplikult kodust välja visata/põlema panna, sest kool on nüüd [...]

1 Comments

Kas nutivaba suvi on tõesti võimalik?

Suvepuhkus algaaaas! Tegelikult juba mõned päevad tagasi. Suvepuhkus sellesmõttes, et suurematel on ka kool nüüd [...]

1 Comments

Kuidas ma endale kodus ise iluoppi tegin

Mul tekkis selle pealkirjaga kohe oma peas väike video, kuidas ma ennast kuskil köögi laual [...]

Kuidas kõik nüüd läbi saab

No tere! Pole mina jälle siia mõnda aega jõudnud ning aegajalt taban end mõttelt, et [...]

8 Comments

Kuidas lapsed ei taha enam üldse õues käia

Ma tegelikult mõistan seda, et maailm muutub, uueneb ja areneb aina edasi ning nutiseadmed on [...]

Kuidas mu lapsed edaspidi põrandal peavad sööma

Ma otsustasin meie köögist laua ja toolid välja visata. Jah, kuulsite, st lugesite õigesti. Ei [...]