Määratlemata

Miinus kaks ja pool kilo

Mul ei ole tegelikult silme ees kindlat sihti teatud kaalunumbrini jõuda. Kui nüüd päris aus olla, siis mul polnudki kaalu kuni ühe saatusliku õhtuni, mil ma teise soetasin. Ja ma astusin kaalule ning oleks tahtnud endal silmad peast kraapida, sest ma olen mingi teadmata ajaga juurde võtnud üle 10kilo! Egas ma märkasin küll, et paisun siit ja paisun sealt ning suvel on see üsna tavaline nähtus. Minu puhul. 
Hakkasin umbes nädal või nats pikemat aega tagasi oma toitumist rohkem jälgima. Ega ei pista küll suhu kõike, mida hing ihaldab vaid peab oskama ja suutma öelda ei. Nädal on möödas ja mõtlesin, et astuks uuesti kaalule. Ma olin positiivselt üllatunud, kui nägin, et viimasest kaalumisest (nädal tagasi umbes) on alla läinud 2,6kg. Ja midagi erilist ma selleks ju teinud pole, v.a toitumise jälgimine. Iga päev olen ma joonud sidruniviiludega vett, vähemalt 8 tassi päevas. 
Millegi erilise all mõtlen ma just liikumist. Nii palju, kui tööl raskeid asju tõstan ja kõnnin, see mu ainus liikumine ongi olnud. Järgmisel nädalal on plaan kepid osta ja kõndimas hakata käima. Selleks vist peab suurema Elisa paketi tellima, sest see Endomondo õgib selle naeruväärse 1GB netti kuus nii kiirelt ära. 
Ma jagan teiega lõputuna näivaid pilte nendest toitudest ja vahepaladest, mida omale näost sisse olen ajanud. Patustamisi ma maha ei salga. Muidugi on käsi haaranud millegi järele, mis kaalule liiga teeb, aga ma olen ju ainult inimene. 😀 Igatahes, kerige see piltidejoru lõpuni ja siis lugege edasi.
Viimasel ajal üritan ma üldse süüa rohkem puu-, juur- ja köögivilju, sest ma tunnen end peale nende söömist kergelt ja paremini. Muidugi üritan ma toituda võimalikult mitmekesiselt, sest ühekülgne toitumine tüütab kiirelt ära.
Paari päeva pärast on mul plaanis kirjutada, millega olen asendanud tavalise jahu ja valge suhkru. Õige toitumine on kõige alus. 🙂

7 thoughts on “Miinus kaks ja pool kilo”

  1. Soovitan viinamarjad millegi muu vast väljavahetada. Neis meeletult suhkrut, 2-3viinamarja päevas kaalujälgijale ok. Aga samas parem valik kui krõpsud või kommid.
    Muidu väga tubli 🙂

  2. Hey!! Mis toit see 7-mes pilt on? See näeb nii hea välja. Jaga retsepti.
    Ja kaalu kohta huvitab ikka see ka kui pikk oled ja palju kaalud, mitte ainult, et 10 juurde 🙂
    Ma olin ka märkamatult 6 kg juurde võtnud (apppi!), tunnen end nii koledana. 171 cm pikk ja praegu kaalun 64-65, aga tahan kaaluda vähemalt 60

  3. Koorene täisterapasta kanafileega, basiilikuga ja spinatiga. Tükeldasin kanafilee, panin kaussi tükid, segasin sisse küüslauguviile, et oleks nn marinaadis natuke. Pruunistasin pannil punase sibula, lisasin kanafileetükid, pruunistasin needki, siis panin ühe tassi piima, seejärel pool tassi hapukoort, segasin kõik ühtlaseks ning lõpuks lisasin keedetud täisterapasta. Ja klopsisin kõik ilusti kokku. Sisse segasin basiilikut. Ja peal on spinatilehed 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga