***

Miks ma tegelikult seda juukseõli teile ei soovita?

Mul on olnud terve elu juuksekasvuga üsna nirud lood. Või tähendab nii kaua, kui ma ennast mäletan. Pole mul iial need kiharad nii kiiresti ja pikaks kasvanud nagu ülejäänud mu naisperel – emal ja õel. Seega, niru geenide edasi kandumine või…. ma siiski olen lapsendatud nagu olen alati kahtlustanud.

Sellepärast ma ka kunagi lapsena ei tahtnud üldse lasta juukseotsi piirata, sest mu mõistus lihtsalt ei seedinud seda, et niigi kasvavad teised maruaeglaselt ja siis tahetakse maha ka veel võtta. Kuigi nüüd, vähe suuremaks kasvanuna, ma tean, et see on tegelikult juuksekasvule just hea tegevus. Vist. Sest lasen lõigata küll, a mu omad ei taha ikka kasvada. 😬

No igatahes… ma olen terve elu olnud suht kade nende inimeste peale, kellel on maruhea juuksekasv – aina lõikavad oma tagumikuni juukseid maha kuni õlgadeni ja kahe nädala pärast vaatad, et oppa, sellel tšikil jälle juuksed tagumikuni kasvanud.

Okei, ma sutsu liialdan ka, aga no saite aru ju? Mõnel on nii hea see kasv, et kuku pikali. Ma tahan ka.

Eks ma olen igast imevigureid ka oma juustega teinud ja tegelikult vahepeal üldse imestan, et need koos juurtega pole välja kukkunud. 😬

Ma siis olen tänulik nende juuste eest, mis mulle alles jäetud on.

Minu usk sellesse, et mul võivad olla pikad juuksed kunagi, taastus, kui hakkasin kasutama Marcella juukseõli.

Facebookis nägin head reklaami, kus lubati, et igast naisest, kes seda õli endale pähe määrima hakkab, saab ühel heal päeval Rapuntsel. Ja ma olin müüdud.

Tellisin pudeli. Väga järjepidevalt kasutada ei viitsinud, aga aegajalt ikka. Kuni saabus aprill 2023, mil ma korraks hästi natukeseks muutusin Britneyks ja mõtlesin oma pea paljaks ajada.

Päris nulliga ikkagi ei ajanud, see oleks liiga suur samm olnud… kuhugi ebastabiilse poole, a no, nii palju lasin ikka maha võtta nagu ma eales seda teinud ei ole. Kohe lausa õlgadeni.

See oli minu jaoks päris suur muutus ja ilmselt ka meie paarisuhtes, sest suht kohe peale seda ei tahtnud Geit enam üldse, et ma vahekorra ajal peal oleks ja jagas ka seda pilti oma Facebookis:

(Uskumatu, et ma praegu Geidu ajaoone läbi kammisin, et seda pilti leida, kui oleks võinud ju googeldada 😵‍💫)

Juuste maha lõikamisega ma aga tundsin mingit täiesti uut energiat ka endas ja sellist väga võimsat positiivset tunnet. See mõjus kindlasti vaimselt just hästi.

Hakkasin siis Marcella juukseõli tihedamalt ja järjepidevamalt kasutama. Alguses 3x nädalas, siis 2x ja nüüd ainult 1x nädalas. Mida ma märkasin esimesena – juuksed püsisid kauem puhtana. Ma tean, et juustele ongi hea, kui neid harva pesta, aga no, ma olin peale ühte päeva korralik õlipats juba ja rõve tunne oli endal nii ringi käia.

Üsna varsti hakkasin saama küsimusi, et kas lasin pikendused tagasi panna? Mida ma kasutan, et juuksed nii kiiresti kasvavad jne?

Ja siis ma vastasin, et Marcella juukseõli kasutan järjepidevalt. Tegin instagrami ka video kahest erinevast viisist, kuidas mina seda kasutan. Keda huvitab, leiab sealt.

Mida pikemaks mu juuksed kasvasid, seda suuremaks Geidu munad paisusid, sest ta oli julge aina vihjama, et ega talle lühikesed juuksed naise puhul ei meeldigi. 😅 See oli tore temast, et ta alles siis seda mainis, kui mu juuksed juba vähe pikemad olid.

Panen siia pildi ka aprill vs juuni nt:

ja siis juba aprill vs november pildiga koos:

Juuksed üleüldse on tugevamad ja säravamad ja kuidagi… mõnusamad? Kui see sõna antud kontekstis üldse ütleb midagi. 😀

Aga, ei ole head ilma halvata ja mult ikka vahel küsitakse, kui midagi alati kiidan, et kas päriselt ka on nii hea või tegelt ikka ei ole?

See küsimus on alati nii veider, sest ma ei tuleks iialgi selle peale, et netti panen positiivse arvustuse ja tegelikult on toode pa*k. Kas keegi üldse teeb nii?

Samas ma mõistan ka inimesi. Tundub ikka kahtlane, kui ainult kiidetakse. Kui keegi midagi negatiivset ka sekka ütleks, vot siis kutsuks ostma, eksole.

Ma siis ütlen.

Tegelikult selle Marcella juukseõliga on üks suur miinus ka, seega enne, kui tormad ostma, ma soovitan rahulikult mõelda selle üle, kas oled järgnevaks valmis. Sa pead sellega arvestama ja olema teadlik, enne kasutama hakkamist, et pärast poleks mingeid pretensioone ja süüdistusi, et mina soovitasin ja nüüd on pekkis.

Nimelt…

Minu juuksehoolduse kulud on läinud selle õli tõttu suuremaks.

Kahjuks nii see on. Kahjuks või õnneks. Kuidas kellelegi.

Ma pean juukseid tihedamini värvima, sest see õli kasvatab mu juukseid nii kiiresti ja väljakasv on peale värvimist üsna ruttu näha.

Tavaliselt sain 2 kuud välja käristada ilma, et peaks juuri värvima, a nüüd… noh, nädal? Okei, ma sellepärast nüüd tihedamalt ei värvi juuksejuuri.

Nii, siin see on! See negatiivne pool asjast! Saite! Kas nüüd usute rohkem?????? (Panen pildi ka oma väljakasvust – eelmine nädal värvisin alles. 🥹)

Tegu pole reklaamiga. Ise ostsin reklaami peale, tõsi, Marcella on kingituseks mulle juurde saatnud, aga siia kirjutama mõtlesin tulla, sest tõesti, saan palju küsimusi oma juuste kohta, et kuidas nad ikka nii kiiresti kasvavad ja kas mul on jälle pikendused. Nagu päriselt, mitte influencerite “saan palju küsimusi” väljamõeldised.

Lisaks hakkasin nüüd kasutama Magrada pärnaõie šampooni ja juuksemaski ja õumaigaad, mis need juustega teevad! Geit ka üks päev silitas mu juukseid, kui roolis olin ja ütles, et need on niii pehmed ja siidised. Ja kui mees juba midagi sellist märkab, siis on järelikult hea asi.

KKK – korduma kippuvad küsimused:

Kust saab Marcella juukseõli? https://marcella.ee/

Kas sooduskoodi on? Jah, kood on Janeblogi

Kaua kood kehtib? Igavesti

Kui kaua ühe pudeliga läbi saab? Mina sain suts üle poole aasta.

/reklaam (ok panen selle siia, a tegelt kirjutan heast tahtest, et teistele hädalistele midagi head soovitada ja no, Marcella on üks imeline hing, vaadake ta juukseid ja öelge, et te ei usu tema õlisse ja juuksehooldussoovitustesse 🥹).

11 thoughts on “Miks ma tegelikult seda juukseõli teile ei soovita?”

  1. Ma tellisin ka. Proovisin kasutada ka, aga kuigi mulle meeldivad magusad lõhnad, siis see oli ikka liiga intensiivne. Ma nii loodan, et ta leiutab mingi mahedama lõhnaga variandi ka, sest mu juuksed täiega vajavad elujõudu juurde.

  2. No mu juuksed on ikka väga väga väga õhukesed. Juuksekarv peenike. Olen proovinud toidulisandeid, õlisid pannud(teevad vaid juuksed õliseks/rasvaseid), teinud maske…. Aga tundub, et miski ei aita. Aina õhemaks muutuvad. Mu 14 a pojal( ja just pojal) on ilusad paksud ja pikad juuksed. Ütlen talle vahel, et lõikame maha ja kleebime mulle. 😁
    Peaks vist kanakakat pähe määrima, no väetis ju. Taimed ju kasvavad sellega
    😂😂😂.

    1. Enamasti kasutan nii, et üks õhtu masseerin peanahale (pesemata kuivad juuksed), hoian terve öö peas (panen Marcella epoest pärit mütsi pähe siis ka) ja hommikul pesen maha. Vahel harva panen peale pesu ka juusteotstesse sutsu. 🙂

  3. Mul lapsena olid alaseljani juuksed aga juuksur lõikas õlgadeni ning pärast seda lihtsalt enam ei kasva juuksed. Olen kõike proovinud (vitaamine, shampoone, ampulle jne). Alustasin märtsi alguses Marcella õli kasutamist ja ootan huviga, et kas see päriselt toimib. Tegin ka enne pildi ja vaatan kahe kuu pärast, mis seis nende juustega.

  4. Mega intensiivne lõhn. Mul hakkas pea nii valutama. Ei teagi kas lõhnast või hakkasin ette kujutama kuidas see mulle peanaha sisse imbub.. Hetkel ei julgegi kasutada. Hea eesmärgi nimel ilmselt ikka kannatan see pool h peas hoida ära, aga terve öö ei suudaks.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga