***

Miks ma varem sellest midagi ei teadnud???

Te ka iga kord peale lastega ujumiskäiku peate autot puhastama? Et noh, liivased ja märjad riided pagassis ja vaja see ju puhtaks teha? Mu meelest üks kõige vastikumaid asju on liiv autos.

Okei, on ujumiskohti, kus pole liiva, aga siis on need ujumisriided ja rätikud ikka märjad ja igast muud sodi täis, mis ikka autos lõpetab. Sellepärast ma ujuma minemist väga ei naudi. Lapsena nautisin rohkem – siis ei mõelnud sellele, mis pärast saab ju. 😀

Aga nüüd on nii, et kui lapsed lunivad ujuma, siis ma kohe kujutan peas ette, kuidas pean hiljem autot küürima. Ega ujuma minekut see takistanud pole, aga ikkagi… elu on kohe raskem. 😅

No ja nüüd kirjutas mulle Beebitark epood, et kle, meil sellised veekindlad kotid, millega hea nt liivaseid rannariideid hiljem autosse panna nii, et midagi ära ei määri, on ju rannahooaeg. Hmmmmm… kus ma enne elanud olen? Teist kindlasti palju nüüd kergitavad kulmu ja mõtlevad sama, et kus see Jane elanud on, ma tean-ma tean.

Mina haarasin täna need kaks kotti enda ja lastega kaasa ja tagasi tulles oli lausa lust oma puhtale autole head ööd soovida. Kõik märjad ja liivased rätikud, ujumisriided, mänguasjad ühes kohas ja kotid väljaspoolt täiesti kuivad.

Ja, kui Geit alguses arvas, et nii hea asi on raudselt kallis ka, siis ei ei ei – 8.50€ jumala okei hind. Ma tellin kindlasti uueks kooliaastaks poistele ka sellised – neil ujumistrenni päeval tihti oli nii, et vedasid asju tavalises riidest kotis ja päeva lõpuks oli see kott nii läbi vettinud ja ära määrdunud nii seest kui ka väljast.

Sellisega on nt ideaalne ka pesemisasju kuhugi spasse kaasa võtta või nt lähes sugulastele kauemaks külla. Pärast hea šampoonid-seebid-dushigeelid ja svammid sinna sisse visata ja koju tagasi trippida.

Kusjuures Beebitark poes on ka jumala norm hinnaga riidest mähkmeid. Joosepile saadeti ka mõned proovimiseks ja nagu te teate, olen ma ka varem oma lastel (Adeelel ja Krissul) riidest mähkmeid katsetanud, aga mingi hetk ikkagi tavamähkmetele üle läinud. Enamasti ongi põhjuseks olnud see, et need on nii kallid (jaaa, ma tean, et see nn esmane investeering ongi kallis ja edaspidi on see siiski palju soodsam kui tavamähked, aga siiski). Beebitark poes on aga need üllatavalt soodsad ja mustrid ka nunnud. Kindlasti tellin neid juurde ja seekord kasutan Joosepil kauem neid.

Need riidest mähkmed on kusjuures mõnusalt universaalsed, et sobivad 3-15kg kaaluvatele beebidele/väikelastele. Saab terve mähkmeea samade mähkmetega ringi lipata. 🙂

Ps! Kui mainite neile koodi janeblogi, siis saate veekindlad kotid 10% soodsamalt!

*koostöö

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga