Määratlemata

Mille või kelle nimel tasub võidelda?

Tänase ehk seitsmenda päeva mõte on kirja panna midagi või keegi, kelle nimel olen ma valmis võitlema. Hold your horses, siit tuleb jälle lastejuttu! Aga tõsi ta ju ongi. Mis ma jahun, vahin jumala klaasistunud pilguga läppari ekraani ja mitte muhvigi aru ei saa. Kirjutan ühe lõigu valmis ja siis kustutan ära ning nii mitu korda. 
Kurat, ma olen üks räigelt kinnine inimene. Meeste pärast ei kakle, sest ma ei näe pointi- kes on, see on, kes tahab ära minna, see mingu. Mitte, et mul mehi jalaga segada oleks. Üks ja ainus on, juba seitse aastat, aga kui tema peaks mulle täna teatama, et tal on uus naine ja nüüd on lahkuminek, ega ma vist ei hoiaks kümne küünega kinni ja lohiseks järgi. Kedagi enda juures vägisi hoida pole pointi. Mis armastus see oleks? 
Laste eest võitleks. Mitte, et keegi neid minult ära võtaks, aga peamiselt selle nimel, et nad valesid valikuid elus ei teeks ning halbade inimeste otsa ei koperdaks. Võitleks selle eest, et neid õigele teele suunata, nendest head inimesed kasvaksid ja et nad oleksid õiglased. Kõige suhtes. 
Noh, pea aasta võitlesin selle nimel, et Hendrik oma kõrva korda saaks. Arstid väntsutasid ühest seinast teise, kõik kirjutasid rohte, lõpuks visati saatekiri näkku ja öeldi, et oma valik, kas viin lapse opile või topin edasi rohte täis. Kusjuures arst ise pooldas viimast valikut. Kui juba jutt tervisele läks, siis loomulikult võitleks ma enda ja lähedaste tervise nimel samuti. Ise ei annaks alla ja ei laseks seda ka teisel teha. 

Igatahes üsna kesiseks sellel korral minu postitus jääb. Võibolla ma ei ole elus lihtsalt mitte midagi nii olulist kaotanud, et oleks pidanud võitlema ja võibolla ma ei oskagi võidelda. Kes teab. Hetkel on mul olemas kõik, mida tahta. 

8 thoughts on “Mille või kelle nimel tasub võidelda?”

  1. Kus video on, täna juba pühapäev. Tundub, et lubadustest sa kinni ei pea 🙂

  2. Kas sa oled nõdrameelne või? Saa üle sellest videost juba ükskord. Selle asemel, et panna oma elu pausi peale, kuniks video tuleb, tasuks sul hoopis välja minna ja omi asju ajada. Praegu päike paistab, mine tee trenni, mitte ära tapa oma närvirakke liigsest vingumisest. Sul on neid niigi vähe jäänud alles.

    Ja Jane, kui ma oleks sina, ma isegi ei postitaks seda videot. Puht sellepärast, et mingi mõttetu ving ja hala käib. Nende eesmärk on niikuinii koheselt nokkima hakata selle kallal.

    Muul juhul aga edu sulle, Jane 🙂

  3. Miks siis üldse mingit aega anda millal video postitab(küll eelmise aasta lõpuks küll nädala lõpuks)? Kui ei julge vastata olgu nii julge ja öelgu ise ta postitas selle teemaga postituse :)Loogiline et inimesed kes võtsid vaevaks talt kysida nagu ta ise kirjutas küsige mida tahate ka loomulikult inimesed tahavad vastiseid saada ja näha või lugeda. Kummaline on see et te arvate et tänu sellele et vahel keegi kirjutab millal video tuleb sellepeale te arvate et nende elu jäi seisma arvad tõesti et nad ei söö, maga ega tee trenni vaid ootavad seda videot?? Haha. Endalgi iga kord kui satud siia lugema oled veits pettunud et ikka seda videot ei ole…

  4. Ma tahaks öelda, et ma mõistan täielikult, aga ma ei saa seda öelda. Miks? Sest ka mina olen näinud selliseid “küsi minult, ma vastan” postitusi ja olen ka jätnud oma küsimuse ning oodanud. See ei ole ju mingi üks ja ainus film, mida sa õigel ajal mitte vaadates enam iial ei näe. Ma küsisin oma küsimuse ära ja kui mingi aeg ilmus pealehel postitus videost (sest ilmselgelt ma jälgin ka seda blogi), loomulikult vaatasin ja oli tore. Ei närinud ma närviliselt küüsi ja pommitanud blogijat kannatamatute küsimustega. Suutsin elada oma elu ja mõista, et ka blogijal on enda oma. Samas ma mõistan, tõesti poleks pidanud mingit kindlat aega ütlema, millal video ilmub, aga mina ju tahan ka võimalikult kiiresti video valmis saada ja selle teieni tuua, sest inimesed on minult nii palju megahuvitavaid küsimusi küsinud. Kahjuks on mu elu ootamatusi täis ja kõik ei lähe alati plaanipäraselt. Keegi ei pea käima regulaarselt siin blogis kontrollimas (mida ma saan aru, et sina teed), sest ma nkn postitan oma facebooki lehele, kui video valmis on ja siia üles laetud. Millele ei julge vastata? Ma ei saa sellest kohast eriti aru. Facebookis on postitus selle video kohta. Sa peaksid saama oma vastuse sealt ilusti kätte. Asi ei ole julguses. 🙂

  5. Lisaks, ma loodan, et mitte keegi oma elust mingit olulist osa ei kaotanud, kui minult küsimuse küsis. Mida ma muidugi usun, et ei juhtunud. Pingutad natuke üle. Ma vastan kõikidele küsimustele ja seda üdini ausalt. Miks ma ei peaks seda tegema? Aga muidugi palun vabandust nende ees, kes elavadki selle video nimel. On töölt ära tulnud, mehe maha jätnud, lapsed toitmata unustanud… ehk kaotanud kõik, mis neile tähtis oli. Ja seda kõike küsimuse pärast, millele kulus ehk 2-3 minutit? Ma väga ei taha uskuda, et inimene, kelle aeg on nii väärtuslik, tuleb siia üldse midagi küsima. 🙂

  6. Su vastused ja jutt on küll siuke nagu sa oleks maailmanaba. Jumal küll ausalt. Tulen ehk siia blogisse paari aasta pärast tagasi kui sa räägid ja vastad vähe mõistlikumat juttu:D postitad mingeid lolle postitusi ja.väga igavatel teemadel tee midagi huvitavamt parem(tee see video nende krdi laulu posituse asemel hoopis:ddd). Edu 😉

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga