***

Millise vankri ja turvahälli me Joosepile valisime?*

Me saime lõpuks ometi Joosepile valitud vankri ja ka turvahälli ühes, juhhuuu! Me midagi olime siit-sealt vaadanud, aga väga tähelepanu sellele veel ei ole pannud.

Mingi hetk võttis minuga ühendust www.baltbaby.com pood, kes kutsus mind endale Tartu Kvartali keskuse kauplusesse külla vankreid ja turvahälle vaatama – ehk jääb miskit silma ja leiame Joosepile selle õige. 🙂

Valik neil kaupluses on üsna lai – esindatud olid erinevad brändid.

Ma juba varem tegin natuke uurimistööd ja vaatasin nende e-poes olevat valikut – juba sealt tegelikult jäi mulle silma Easywalker Harvey3 vankrikomplekt koos turvahälli (väga heade testitulemustega) ja alusega, sest seal komplektis tundus olevat olemas kõik vajalik ja ei pea hakkama eraldi vajalikke asju otsima ja ostma. Kõik saab ühest kohast!

Toonide poolest oligi minu südamesooviks midagi halli, seega välimuselt on see komplekt ideaalne. Turvahällil oli ka värvivalikut, aga must on selline klassikaline!

Ma muidu tegin oma instagrami ka video, kus ma näitasin, mis kõik selle komplektiga kaasas oli ja mis minu silmis need head ja vead antud vankril on, aga ma täitsa mõistan, et kõik ei viitsi videot vaadata, seega panen ka siia teksti/piltidena kõik kirja. 🙂

Komplekt on ise varustatud päris asjalike asjadega: raam, vankrikorv, istumisosa, topsihoidja, madrats, 2 madratsikatet, sääsevõrk, vihmakile, ülimahukas mähkmetarvete kott, turvahäll ja ka alus, millega turvahäll ülimugavalt autosse kinnitada.

Ma ostsin veel juurde vankrikorvile ka kõrguse adapterid, et vankrikorv raamil sutsu kõrgemal oleks – palju mugavam ja ei pea väga kummardama.

Mulle tehti poes koha peal hästi põhjalik tootetutvustus selle vankrikomplekti ja Maxi-Cosi turvahälli kohta ja ma räägiks teile ka hea meelega, miks see Easywalker Harvey3 on väga hea valik:

1. Vankrikorvi on väga mugav raamilt ära võtta – ühe nupuvajutusega. Ei pea enam mõlemalt poolt nuppe korraga alla vajutama ja samal ajal kolmanda käega ka seda tõstma. Ühe käega võtad mugavast käepidemest, teise käega vajutad vankrikorvi jalutsis olevale nupule ja ongi ta käes!

2. Pikem kaarvari istumisosal – ava lukk ja pikenda kaarvarju väga lihtsasti, kui laps nt vankris/kärus magama jääb, aga valgus võib segada. Olemas ka kaks õhuava, et õhk ikka korralikult läbi käiks ja ise saaks ka lapsel silma peal hoida.

3. Käepide saab teha pikemaks ja lühemaks.

4. Eesmised rattad on pöörlevad, mille tõttu liigub vanker väga sujuvalt ja manööverdada on üli mugav sellega.

5. Rattad ei pea pumpama – mu meelest üks kõige tüütum asi asjade puhul, millel on all rattad.

6. Mahukas korv vankri all, kuhu poekotte või muud vajalikku panna.

7. Istumisosa saad vajadusel täislamavasse asendisse panna, kui nt laps magama jääb – palju mugavam, kui poolistuli magada.

8. Käru käib väga pisikeseks kokku ja on väga kompaktne. Kokkupanek ja lahtivõtmine ühe nupuvajutusega (turvakaar on ka lihtsasti eemaldatav).

9. Vanker näeb väga ilus välja – lihtne, minimalistlik ja ilus. Sobilik nii poisile kui ka tüdrukule.

10. Vankrikorvi kaarvari on samuti pikendatav – jällegi väga hea võimalus reguleerida valgust ja selle langevust lapsele.

Üsna mitmed on küsinud, kas selle vankriga maal ka hakkama saab – no ma ei tea, kus kellelgi plaanis liikuda on, aga ma olen saanud üsna palju tagasisidet, et selle vankriga saab ideaalselt hakkama nii maal kui ka linnas.

Mul ilmselt palju liikumist vankriga maal ei ole – võibolla mõned jalutuskäigud, aga need kavatsen ma ikka tee peal, st tee ääres teha, et kuhugi karjamaale ma sellega rallima minna ei plaani ja talvel ka paksus lumes sõita pole nagu plaanis. 😀 Ma usun, et kui liikled sellega liiklemiseks ette nähtud kohtades, siis hätta see vanker sind ei jäta.

Nagu ma mainisin, oli komplektis ka Maxi-Cosi turvahäll koos isofix alusega – on autosse panek ja sealt välja tõstmine jällegi palju mugavam, kui selline alus olemas on. Sellel turvahällil on ka väga head testitulemused.

Neil muidugi kahjuks enam sellise komplektina kogu seda tavaari müügis pole, aga Baltbaby epoes on neil septembris ja oktoobris kampaania: Harvey3 vankrikomplekt -20%

Panen siia selle vankrikomplekti lingi ka: https://baltbaby.com/toode/easywalker-harvey-vankrikomplekt-11283

*postitus valmis koostöös Baltbaby.com epoega

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga