***

Mis me ei käigi eraldi pidutsemas või?

Siin viimane kord, kui instagramis küsimustelahtri üles riputasin, küsiti, kas Geit kunagi ilma minuta ka väljas käib. Pidutsemas, noh. Ja kas mina ei tahagi minna ilma Geiduta pidutsema. Lõõgastumise mõttes.

Etteruttavalt ütlen, et ei ja ei. Esiteks, minu jaoks ei ole ilma Geiduta välja pidutsema minek üldse mingi lõõgastus.

Enne minuga tutvumist oli Geit hull möllumees, aga talle meeldisid rohkem sellised pinnaläbud. Klubid ja baarid ja taolised kohad teda ei tõmmanud väga, nagu ta mulle on rääkinud.

Mind see-eest tõmbasid küll. Meeldis baaris lällata, sõbrannadega lavale tantsima ronida ja no… pidu meeldis räigelt panna. Kuna aga Geidule sellised kohad väga ei meeldinud, siis pigem ei käinudki me nendes.

Suhte alguses oli meil üsna pikalt ka usaldusprobleemid. Olime kaugsuhtes ja noored ja ikka tuli mõni libastumine ette. Palju kahtlustamist, tülisid, arusaamatusi=teenagers love. 😅 Aga siin me oleme, hehe!

No igatahes ei tahtnud tema, et ma ilma temata käin ja ei tahtnud mina, et tema ilma minuta käib. Koos ka ei tahtnud väga minna baari või kuhugi, kuigi mind väga tõmbasid sellised kohad, kus oli muusika ja palju rahvast. Mulle räigelt meeldis tantsida.

Tänaseks aga olen vist juba leppinud, et ok on selline mees mul, kellele tantsida ei meeldi ja ei meeldi baarid ja klubid ja elada seda päris elu. 😅 Ok nali. Me oleme tegelt paaril korral käinud isegi, kus ma olen oma tantsuvajadust rahuldada saanud, aga tõstan ka käed ja ütlen, et a) kas ma olen liiga vana selle jaoks, b) või liiga laisk. Ise kaldun selle b variandi poole.

Aga me oleme arutanud ka, kas käia eraldi väljas või pigem koos ja jäänud ikka selle viimase variandi juurde. On küll küsitud, et “kas mehest puhata ei taha?” või “naisel peavad ju oma sõbrad ja elu ka olema!” või “miks peavad mees ja naine koos käima alati väljas?”

Miks ma peaks tahtma oma armsamast puhata? Ja mul ongi oma elu ja sõbrad. Elu, mida jagan Geiduga. Meie elu. Ühised sõbrad. Meie sõbrad.

Ja ei peagi käima alati koos väljas. Muidugi mitte. Aga mina ei näe ka erilist vajadust käia eraldi. Meil on koos alati megatore. Näiteks aastavahetus. Meil oli nagu sigalahe aastavahetus. Ma ei mäletagi, millal nii rõõmsalt uude aastasse ennast tantsisin. Ja me olime kodus! Terve perega!

Ma ei näe mõtet, miks me peaks eraldi pidutsema. Ta on minu inimene ja koos on ju palju lõbusam ning lahedam. 😉

A ja siia lõppu tahaks öelda, et meil pole võimalustki käia pidutsemas, haha. Lapsi saame vajadusel ära anda, aga siis me ka teeme selle ajaga midagi muud. Käime kinos. Või söömas. Või mere ääres jalutamas. Okei, sõnastasin vist valesti, võimalus on, aga ei viitsigi kuhugi nii möllama minna. Võibolla aastas paaril korral korjaks oma energiariismed kokku, aga üldiselt… not our thang. Anymore.

7 thoughts on “Mis me ei käigi eraldi pidutsemas või?”

 1. Ma arvan, et eks eelkõige peeti silmad seda, et te olete nii kodukesksed ja äkki su meeleolu must auk on sellega seotud, et sul pole mingit vaheldust. Muidugi pole pidutsemine ainus variant vaid saab ju ka nt trenni minna jms. Kui kumbki mitte kuskil ei käi, ainult kodu, pood jm siis ju rutiin kerge tekkima.
  Kas teil sõpru pole, kes peaks sünnipäevi, pulmi jms, et kuskil saaksite kooski käia?
  Muidugi kodus on kõige parem aga vaheldust on ka ikka vaja.
  Meie oleme ka kodulembelised aga ikka käime sõpradel külas, nemad meil jne. Klubitamas ei käi meist kumbki aga niisama muud moodi ikka meelelahutust leiame/otsime.

  Su postitustes on palju positiivsem “vibe” kui varasemalt, hea näha!

  1. Muidugi me käime. Ja kahekesi saame ka käia, nagu kirjutasin. Sünnipäevadel, sõprade juures jne. Ma rääkisin konkreetselt pidutsemisest, sest selle kohta küsiti ja ma millegipärast eeldasin, et pidutsemise all mõeldigi klubi-baari-pidutsemisi. 😀

 2. Mul polegi sõbrannasi, pigem tuttavad kellega vahel suhtlen. Muidu võtavad kodu, lapsed, töö kõik energia et pigem kui saakski siis naudiks kahekesi olemist magades või puhates 🙂

 3. Mis jah otseselt klubitamist pubitamist puudutab siis ma ka ei saa aruaru, miks sellustes kohtades pwaks käima oma kaaslasest puhkamas, temata pidutsemas? Miks peab paaril olema ka eraldi aeg (pidutsemisaeg)? Hirmsasti vaja puhata kaaslasest siis on kuskil midagi paigast ära suhtes, arvan mina.

 4. Ei pea ju ilmtingimata pidutsemas käima, aga mõlemal inimesel võiks ju siiski olla ka aeg ainult iseendale. Ise tead, kas käid sel ajal sõbrannaga kohvitamas, trennis, küünetehniku juures või matkamas. Mul on mitmed sõbrad pärast lapse sündi juba esimese mõne nädala jooksul paika pannud, et näiteks esmaspäeva ja kolmapäeva õhtuti on mees lapsega/lastega kodus ja naine saab rahulikult paar tundigi omaette olla. Enamasti käib naine siis sel ajal trennis või saab mõne sõbrannaga kokku. Muidu lihtsalt lähed hulluks kodus, kui üldse sellest lastemaailmast välja ei saa.

  1. Meil umbes sama, aga kindlat päeva pole. Et kui tahan, saan õhtuti käia kas sõbranna juures või nt kõndimas. Mees ei viitsi ise kuskil käia. Talle piisab juba sellest 10 tunnist, mis ta päevas kodust eemal on. 😀

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga