***

Mmmmm, sügis*

Mulle meeldis suvi. Ma nautisin suve väga ja just see suvi oli kuidagi… kõige mõnusam eelmistest? Sai lastega palju ringi reisida ja huvitavaid kohti külastada. Kodus veetsime aega väga vähe. Aga suvi on nüüd läbi. Taga nutma ei jää. Oli megatore, aga olen valmis sügist, talve ja kevadet ka nüüd väheke nautima. Aeg lendab niikuinii ja varsti on juba uus suvi platsis. 🙂

Nüüd on sügis. Muutuste aeg. Suuremad lapsed kooli – muide nad läksid sellel aastal Türi Põhikooli. Suur elumuutus laste jaoks. Pisemad läksid jälle lasteaeda. Mina läksin kooli – viimane gümnaasiumi klass. Beebi on tulemas…

Minu jaoks on sügis olnud alati palju suurem uus algus kui nt aasta vahetus. Aasta küll kalendri järgi vahetub, aga tunne, et nüüd oleks uus aasta ja uus algus… seda nagu pole. Septembris on see uue alguse tunne palju võimsam.

Aga mida meile sügis toob? Kindlasti palju kodus olemist, snäkke ja huvitavaid filme. Ma ei saa öelda, et just sügis minu filmisoolika üles äratab, ma olen aastaringselt väga suur telkufänn ja mulle meeldib väga tihti erinevaid filme vaadata, aga sügisel vist pole väga neid süümekaid… No, teate ju küll, suvel on kuidagi selline tunne, et ilusad ilmad ja päike ja peab kodust välja minema ja midagi tegema, muidu nagu tunned, et aeg läheb raisku või sa ei naudi piisavalt.

Nüüd, sügisel, saad aga täitsa süümekavabalt lebotada teleri ees, sest ilmad on jahedad ja see ongi ju sellisteks filmikateks idekas aastaaeg.

Hiljaaegu tegime enda elutoas väikese ümberkorralduse – tellisime suurema diivani ja paigutasime teleri mujale seina, et oleks mugavam vaadata.

Jajajjaja, etteruttavalt võin juba kaasa noogutada, kui õudne lagi see ikka on. Me plaanime selle ära vahetada. Kunagi. Kui igav hakkab. 😅

Ja, kui juba ümberpaigutamiseks läks, siis avastasime, et meie vana telekas on kuidagi väikseks jäänud ja suurem oleks hoopis midagi uhkemat.

Nüüd meil laiutabki elutoa seinal Kaup24.ee e-poest tellitud 75 tolline Samsung teler, mis esmapilgul tundus minu jaoks nagu hiigelsuur elevant elutoas, aga nüüd olen juba ära harjunud. Praegune paigutus elutoas on palju palju parem kui enne.

Me võtsime nüüd ka Go3 teenuse ja vaatame peamiselt filme kas just sealt või siis Netflixist – mu meelest kaks parimat kohta, kust sa leiad kindlasti midagi, mida vaadata.

Me Geiduga oleme suured õudukafännid, aga kõik need päriselt õudsad on vaadatud ja tänapäeval enam väga õudsaid õudukaid ei tehtagi, mulle on selline mulje jäänud. Seega, me oleme natuke suunda vahetanud ja nüüd vaatame rohkem ka komöödiaid. Alles siin üks hommik, kui lapsed lasteaeda ja kooli ära viisime, vaatasime sellist filmi nagu “Mängude õhtu” ja no… lihtsalt naersime end ribadeks.

Ja aegajalt muidugi teeme ka lastega filmiõhtuid – ilmselgelt nende vanustega klappivate filmidega. Või enam vähem.

Kui me koos lastega filmikaid teeme, siis on meil traditsiooniks ka snäkilaud teha – neile nii meeldivad sellised vaagnad, kus on paprika, lillkapsas, beebiporgandid, kurgid, vorstikesed ja keskel siis dipikas, kuhu snäkke sisse kasta. Ega endalgi on hea neid teleri ees näksida.

Mul on muide instagrami highlightside all ka filmisoovitused “Filmid” ja “Filmid 2”. Ma muidugi olen äärmiselt halva mäluga, et sinna vaadatud filme üles riputada, aga, kui mulle meenub, siis ma ikka tulistan seal korralikult tagantjärgi. Peakski nüüd ka juurde lisama, sest me siin pea iga õhtu vaatame midagi. 🙂

*postitus on valminud koostöös kaup24.ee e-poega

1 thought on “Mmmmm, sügis*”

  1. Mul ka sügisega alati see tunne nagu ,,uus aasta algaks,, ning tunnen et nii nüüd võiks elutoas muutusi teha. Kuna ootame esimest beebsut siis tunnen ,et peaks ka suurema diivani soetama kuna praegune sobis mehe ja kassiga ideaalselt lebotamiseks aga hiljem jääks juba väikseks. See teie oma tundub täiiega mugav,vot see on ka asi mis diivani puhul peab olema. Suur mõnus lai on idekas diivan .

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga