Määratlemata

nädalavahetus maal, jess

Alustasin laupäeva juba väga varakult- hommikul kella 10ks seadsin sammud ilusalongi ja olin seal umbes kolm tundi. Hiljem unustasime kõik muud plaanid ja mõtlesime maale grillima minna. Ilm oli ju supper ja mida veel sellise päevaga teha, kui mitte esimest grilli. Lapsed autosse ja sõit võiski alata. Käisime veel poest läbi, et liha osta ja muud toitu. Grillima läksime seltskonnaga metsa sisse, armsa jõe kaldale, kus valitses täielik vaikus. Välja arvata linnu laul. Kasutasin kohe võimalust, et pildistada, sest iga päev ei satu ju nii looduskaunisse kohta. Nagu ikka, siis ka meie plaanidele tulid vahele igasugused muud asjaajamised, seega grillima jõudsime hakata alles siis, kui pimedus vaikselt ligi hiilis. Mida pimedamaks läks, seda creepym oli seal metsas olla. Mehed käisid vahepeal ära ja jätsid meid (kaks naist, üks poiss ja kaks last) sinna pisut ajaks üksinda. Siis sai ikka endamisi meelde tuletatud neid filme, kus veidra välimusega inimeseloomad normaalseid inimesi maha nottisid. 

Ja siis sain teada, et seal kohas aastaid tagasi läks üks tüdruk kaduma. Tahtis kodus üle põllu kõndida sõbranna juurde ega jõudnud ei sõbranna juurde kui ka koju tagasi. Kurb. Ei ole laipa ega jälgi, kuhu tüdruk kaduda võis. Üritasin googeldada, aga ega sealtki midagi ei leidnud. 

Tagasi grillimise juurde. Vahet ei ole, et mu pea otsas lõhkus, maal oli lihtsalt nii hea olla. Mida rohkem ma siin linnas olen, seda hullemini tahan ma maale tagasi. Käime me siis iga nädalavahetus samas maa kohas, siis käime. Olen meeleldi nõus sinna veel tagasi ronima. Lastega saan maja ette minna palli mängima või kiikuma. Isegi liumäest alla lasta. Ma ei pea seal mittemidagi kartma. 

Pildistamise ajal kastsin oma varbad vette- nii kohutavalt külm oli. Igatsen juba suve, mil saab merre ujuma minna. Niisama vedeleda ja logeleda. Need pildid on tehtud peegelkaameraga Nikon D3100. Edasised pildid klõpsisime telefoniga. 5 thoughts on “nädalavahetus maal, jess”

  1. Juukseid oled värvinud heledamaks pruuniks? Väääga kena. Sul on nii võrd hele nahk, et Sulle sobibki heledam juuksevärv 🙂

  2. Mida veel salongis peale kulmude värvimise tegid? Ütlesid,et olid seal 3h 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga