Määratlemata

Naistepäev ja Faetoni restoran

oli eile, aga mina kirjutan kogu oma nädalavahetusest siia täna. Ilmselt on see nädalavahetus olnud üldse üks lahedamaid viimasel ajal. Meil mehega olid plaanid varakult juba paika seatud. 
Mingiaeg nägin Marimelli blogis postitust Köleri 2 söögikoha kohta ja mõtlesin, et miks mitte Naistepäeva puhul sinna õhtustama minna. Viimasel hetkel krabasime kaasa veel mehe venna ja ta naise- seltsis lõbusam. Kui Köleri 2 jõudsime, vaatas meile ukse peal vastu silt “Reserveeritud, ootame teid homme!”. Noh jah. Kurvaks läks küll natuke meel, aga kohe kohe leidsime uue koha, kuhu sööma minna- Faetoni restoran. Hubane ja pisut suurem söögikoht keldrikorrusel. Saime menüüd, ootasime teenindajat ja lõpuks saime tellimuse esitada. Kuna me pidime veel samal päeval kinno jõudma (restosse jõudsime umbes kell 19), küsisime igaksjuhuks teenindajalt, kaua toitudega läheb. Lubati 20minutit, aga ootasime üle poole tunni. Kinno jäime muidugi hiljaks pisut, aga “Laatsaruse efekt” oli hea film, millest teen ma eraldi postituse. 

Söögid olid imehead. 

 Julian lõhega. 

Karbonaad.

Lõhe kreveti kastmega.
Tegelikult oli huvitav, aga kui sul on muud plaanid õhtuks sätitud peale söömist, siis kindlasti ei soovita sinna minna, sest tuleb kaua oodata. Kui terve päev on vaba, läheksin sinna uuesti. Kahjuks ei saanud toitu üldse nautida, sest pidime juba kinno kiirustama. 

Pühapäeval otsustasime maale sõita. See sõit kujunes üsna igavaks. Huvitamaks tegi autosõidu see, et ilm muutus aina ilusamaks, kui maale jõudsime. Ja kui koju õhtul tagasi asusime, oli ilm veel ilusam.

Kallid lugejad, kuidas möödus teie Naistepäev? 

1 thought on “Naistepäev ja Faetoni restoran”

  1. Sulle väga sobib see soeng 😉 Teeb sind hästi armsaks. Neljandal pildil.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga