***

Näohooldusest

Pean tunnistama, et ma ei ole kunagi olnud eriline hooldustoodete kasutaja. Mõtlen just igasuguseid kehakreeme (jumala eest mitte päikesekaitsevahendeid!), näo- ja silmaümbruskreeme, öö- ja päevakreeme, käte- ja jalakreeme.. Iga kehaosa jaoks on mingi kreem, aga piinlikkusega või mitte, tunnistan, et minu jaoks on need asjad jumala võõrad. Olen kuidagi ilma hakkama saanud või õigem oleks öelda, et pole vaja läinud lihtsalt.

Nüüd näohoolduse juurde. Kuigi ma hakkasin end üsna varakult mukkima, teismeeas, jumestuskreem ja ripsmetušš olid täiega teemas, on mul üsna heas seisus näonahk. Vahet pole, et olin pigem poisilik tüdruk, meigiasju katsetasin ikka, sest noh, ma arvasin, et muudan end palju ilusamaks. Not.

Nüüd, täiskasvanueas, ei pea me meigist erilist lugu, vahel harva topin endale midagi näkku, vahel käin meikari juures. Tuleb tunnistada, et nüüd, kus hea jumestaja kodu lähedalt võtta on, kasutan seda võimalust rohkem.

Üldiselt mu näonahka kiidetakse, hästi hoitud, aga ise arvan, et mul on üsna rasune nahk. Vahel kohutavalt liimerdab ja on selline läikiv. Suvel just nägu higistab kõige rohkem, mille tõttu ma üritan siis meiki minimaalselt kanda. See sulaks lihtsalt mu näo pealt maha. 😀

Üks mu hea tuttav soovitas mulle Oriflame Novage 20+ näohoolduskomplekti, mis sisaldab endas pesugeeli, näovett e toonikut, silmaümbrusgeeli, seerumit ning päeva- ja öökreemi.

Ma olen seda komplekti päris pikalt kasutanud ja kui midagi õppinud, siis seda, et alati tuleb oma nahk puhastada, enne, kui midagi näkku toppida. Kuigi pesen ma alati Novage pesugeeliga oma näo puhtaks, on vatipadjad hiljem toonikuga üle käies mustad. Mu nahk on must. Ja sellepärast peabki enne kreemide kandmist nahale, selle ära puhastama. Hoolikalt.

Kõige esimesena märkasin, et nägu on kuidagi värskem, st endal on värskem olla. Nahk ei liimerda enam ega ole ka väga rasune. Meik püsib paremini peal ning nahk on palju palju puhtam ja klaarim. Teine asi, mida olen täheldanud, on see, et vistrike tekib silmmärgatavalt vähem. Kui enne kimbutasid nad mind nina juures, lõua peal ja silmade vahel, siis nüüd on mõni üksik mind vahel veel külastanud ning peamiselt lõua piirkonnas. Lisaks sellele, et see hooldus teeb näole tõesti head, naudin ma iga hommik ja õhtu seda enda aega, mil saan oma keha natukenegi poputada. Juba see tegevus ise on väga lõõgastav.

Ja mis kõige parem – komplektist jätkub väga pikaks ajaks, nii kolmeks kuuks, kui üle ei tarbi.

Üldse olen ma viimasel ajal teinud rohkem tutvust Oriflame toodetega, sest just neid tooteid kasutab Signe, kes mind vahel jumestab. Oriflamest ostsin endale ka jube hea jumeka, mis on vist teine, millega ma üldse nii rahul olen. Esimene, mis mulle väga meeldis, oli ka Oriflamest pärit ning selle kinkis mulle mu kunagine klassiõde.

Ja kuna Oriflame’i tooted mulla üha enam meeldivad, soovitan teil samuti liituda, sest olles klient, saate tavahinnaga toodetelt – 20% alla. Liituda saad siin: https://ee.oriflame.com/business-opportunity/become-consultant?potentialSponsor=368100

Ausalt, tegemist ei ole kinnimakstud postitusega. Lahke Signe andis mulle komplekti proovida ning ütles, et võin kogemust jagada, kui olen komplektiga rahul. Kui poleks, ei kirjutaks, believe me. 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga