***

Nii kopp ees juba

Ma ei teagi, kust alustada. Tahaks lihtsalt halada, kui kõrini mul mõnest asjast on. Näiteks ühest debiilikust, kes mulle juba veebruari kuust saadik haigeid kirju saadab. Okei, vahepeal rahunes maha, kui ütlesin talle, et tegin ahistamise kohta avalduse ja lubati kriminaalmenetlus alustada. Peale kuu aega menetlemist tõdes politsei, et kriminaalasja siiski ei alustata, sest arvamuse avaldamises pole ju midagi halba.

Las ma näitan, missugust arvamust avaldati:

Ma ei hakka siia rohkem teile neid lisama. See on nagu leebem osa tema kirjadest, kui nii öelda saab. Ja taolisi kirju kirjutas ta mulle mu isiklikku Facebooki, sai bloki, läks blogi fb lehe postkasti, sai bloki, läks blogi lehele ja lõpuks kirjutas meili peale.

Lisaks tegi ta mulle kuhugi geitutvus saidile väga imeliku kuulutuse. Ta on teinud mu tel nriga kuulutusi erinevatele saitidelenagu iha ja mahajataha, mille peale on mulle helistanud niii palju mehi, kes on nii haiget juttu suust välja ajanud, saatnud haigeid sõnumeid jne. Tänaseks ma ei võtagi ühtegi võõrast numbrit enam vastu. Plaan on tel nr ära vahetada, aga hetkel ma seda teha veel ei saa.

Ja politsei ei tee midagi. Kõik on ju ok ja keegi pole ju viga saanud. Mina tahtsin ainult teada, kes see inimene on. Kas ta elab mu lähedal või Eesti teises otsas. Ja ka siis tahaks ma teada, kellega on tegu, sest sellel inimesel on haiged kujutluspildid lastest, seega mine sa tea, kus mõni laps tema ohvriks võib sattuda.

Mõnda aega oli vaikus ja ta on jälle platsis. Ühele meilile panen bloki, ilmub teisega. Ja polegi midagi teha.

Ausalt ma läksin nii närvi, et ähvardasin ta üles otsida ja sellise keretäie anda, et ta ei suuda enam elu lõpuni klaviatuuril midagi kokku toksida. See kõik, mis ta kirjutab, ei tee otseselt haiget, aga lihtsalt on vastik. Mul on vastik mõelda, sest ma ei tea, kellega on tegu. Politsei, nagu ma ütlesin, ei tee midagi. See on arvamuse avaldamine, nagu nad mulle vastasid. Ja selles ei ole ju midagi halba.

Kes mind teab, teab, et ma pole vägivaldne inimene ja mu põhimõte on alati olnud see, et vägivallaga asju ei lahenda, aga mõnes olukorras tahaks küll oma põhimõtted kuradile saata. Nt see sama Paide asi, kus noored tolgused peksid siili ja ta julmalt ära tapsid. Kui mu lapsed oleks nii teinud, oleks ma nad kuhugi vaimuhaiglasse kinni lasknud ilmselt panna.

Ja nüüd ma mõtlengi, et okei, kui ei aita politsei mind selle teemaga, siis peab ise midagi ette võtma. Seega, kui sa tead kedagi, kellel on it valdkond väga hästi käpas ja on võimeline välja nuhkima, kellega on tegu, siis minu poolt on ip aadressid ja võibolla saad mind aidata. Ma hea meelega läheks ja külastaks seda inimest ning räägiks natuke juttu temaga. 😊

Sest ausalt, mul on nii siiber sellest inimesest juba. Veebruarist saadik ta ajab sellist iba suust välja. Ja mind üldse ei koti, kui tegemist on vaimselt ebastabiilse inimesega. See pole mingi vabandus. Pangu keegi ta siis ometi kuhugi kinni ära. Selline ei tohiks üldse omada võimalust inimestega suhelda.

23 thoughts on “Nii kopp ees juba”

 1. Mida mu silmad nägema peavad. Kas see on tõesti arvamuse avaldamine. Häbi. Tahaks kohe teada milline politseinik arvab, et see arvamuse avaldamine.

 2. Appi 😮. See pole ju oma arvamuse avaldamine vaid puhas ahistamine ja laimamine. See politsei kes sellega tegeles on kas ülimalt laisk või lihtsalt loll😔. Nüüd tahaks ma ka juba teada kes ja kus ja kui ohtlik loom see tegelikult on😤.

 3. Politsei peaks vähemalt seda infot jagama, kus IP aadressilt( seda saavad nad lebolt tglt välja selgitada) antud rünnakud tulevad, kui teada saad, kes selle rõveduse taga on, saad sa kohtusse minna. Ma arvan, et sellise juhtumi puhul.. Mul isegi ei jätku sõnu, mis arvamuse avaldus.. See võtab ausalt sõnatuks. Miks keegi kirjutab või soovib inimesele nii rämedaid asju..

 4. Arvamuse avaldamine see nüüd küll pole. Mina hetkel siin avaldan arvamust. Mitte sinu isiklikus meilis,FB.
  Pöördu uuesti politseisse äkki saad uued ametnikud kes sellega tegelevad. Kõik ei ole oma töökoha kõrgusel…

 5. Imestan, et julged endale koju kutsuda võõraid inimesi /blogilugejaid, kui sul selline ahistaja on.
  Ta võib ju olla ükskõik kes.
  Kodu olgu kindlus ja loodan, et leiad asjale lahenduse.

  1. Ega ma päris võõraid ka ei kutsu. Ikka neid, kellega kuidagi kokku ka puutunud enne, st suhelnud 🙂

 6. Soovitan julgelt uuesti politsei poole pöörduda. Kasvõi teises linnas vms, ametnikud on erinevad ja teevad oma tööd ja otsuseid ka erinevalt. SEE EI OLE KINDLASTI ARVAMUSE AVALDAMINE. Reaalselt solvab, laimab, ähvardab. Tülgastav! Ja väga palju on inimesi kellele pole mingi probleem IP järgi see inimene tuvastada. Siiralt loodan, et saad abi selles.

 7. Mine uuesti politseisse. Aastaid tagasi mu sõbrannale ex-mees tegi ka konto tema piltidega iha.ee’sse kunagi ja see oli piisav, et politsei hakkaks asja tõsisemalt võtma.

 8. Appii, see inimene vajab abi! Ta on ohtlik lastele ju! Kindlasti politseisse !!! Ta võib juba olla midagi lastele teinud !! Uhhhh…jube lugeda ! Ole tugev !

 9. Issand Jane , mul sinust nii kahju. Kuigi ma olgem ausad loen esimest korda su blogi!!
  See ju pole normaalne. Oled suhelnud Veebikonstaabliga ? See pole arvamuse avaldamine, see ju täielik ahistamine.
  Jõudu ja jaksu sulle , hoian pöidlaid pihus! Päikest !

  1. Alguses võtsiggi veebikonstaabliga ühendust ja tema soovitas avalduse politseisse teha 🙂

 10. Täiesti haige ikka milliseid inimesi on olemas… Ma pöörduks ka tagasi politseisse, see ei ole enam isegi ainult ahistamine juba vaid ju ähvardamine ja seda terve pere suhtes ju…. Äkki kui proovida läheneda sellele hoopis nii, et kardate enda heaolu pärast ja uurigu välja, kes see inimene on

 11. Kahjuks oled sa tõesti väga ebapädeva ametniku jutule sattunud. Aastaid tagasi hakati minu telefonile saatma väga häiriva sisuga fotosid. Tegin avalduse Paide politseijaoskonnas ja väga kiirelt sain vastuse, et fotode saatja tuvastati ja kuigi temaga vaid vesteldi, siis rohkem selliseid pilte mulle ei laekunud. Infot saatja kohta minule loomulikult ei avaldatud. Palun pöördu uuesti politseisse. Minule saadetud fotod on tühised sellise ahistamise kõrval.

 12. Kui politsei tõesti ei aita, siis äkki aitab Sind see mees, kes teiste inimeste laimajad internetis on üles otsinud. Mulle hetkel tema nimi ei meenu, aga ta on see advokaat, kes paljudel inimestel laimajad tuvastanud, nt bsh jne.

  1. See on jube kallis “lõbu”. Alguses riigilõiv 50€ + advokaaditasud. Kui süüdlane on kindlaks tehtud ning keeldub vastamast, pean maksma veel 300€ + advokaaditasud 🙂

 13. Minul oli ka hiljuti ühe kiusajaga tegemist. Politseisse piirkonna konstaablile helistades sain sama vastuse, mis sa kirjutasid – arvamuse avaldamine on okei. Nagu tõesti?
  Ei jätnud jonni ja tegime politseisse avalduse ka. Poole tunni pärast helistati ja öeldi kiusaja nimi. Kui soovid, annan sulle nõu, KUIDAS politseisse avaldust teha, et nad reageeriksid. Kirjuta mulle meilile.

 14. Tee endale õigusabikulude kindlustus Ergos (muud kindlustusseltsid ei paku sellist). Omavastutuse aeg on esimesed 3 kuud, aga sealt edasi algab kindlustuskaitse, mis võimaldab minna riigikohtuni välja. Kulud kaetakse ka siis, kui sa peaksid kohtus kaotama.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga