***

Nooooh, kas poiss või tüdruk? Sa ju tead juba ise ka!

Mind ajavad inimesed üldiselt vähe närvi. Okei, v.a lapsed, Geit, mu ema ja õde. Nemad oskavad teinekord mu närvid nii ära süüa, et ema, laena pls köit ka, kui sa juba siin mind närvi ajamas oled. 😅

Aga… nüüd selle viimase rasedusega on mulle hakanud närvidele käima hoopis täiesti uus grupp inimesi. Tahaks kohe nende kirjadele vastata, et pls buy a life endale, tegelt ka. Aga ma ei saa. Ma olen ju viisakas – tuletan endale meelde.

Kui mul on näonahk ilus – SUL TULEB RAUDSELT POISS! Ei, Laine, ei, ma lihtsalt kasutan häid näohooldustooteid.

Kui mul on näonahk pekkis – SUL TULEB RAUDSELT TÜDRUK! Ei, Malle, ei… see on lihtsalt pekkis omadega!

Panen pildi, kus mu kõhtu on näha – SUL ON POISI KÕHT! Ei, Ülle, mul on minu kõht.

Panen pildi, kus mu kõhtu on näha vol 2 – SUL ON TÜDRUKU KUJUGA KÕHT! SUL TULEB RAUDSELT TÜDRUK! Ei, Leida, mul on oma kujuga kõht, ei kellegi teise kujuga.

Mul iiveldab ja on paha olla – SUL TULEB RAUDSELT TÜDRUK! Ei, Milvi, mu sees kasvab teine inimene, kes surub mu organite peale ja see tekitab iiveldust omakorda.

Mul ei ole paha olla ja saan süüa kõike – SUL TULEB RAUDSELT POISS! Ei, Elvis, mul organid on lihtsalt nii palju praktikat saanud, et neil on see kokku kuivamine juba käpas.

Kuulan doppleriga loote südamelööke (vahet pole, millised on südamelöögid) – SUL RAUDSELT TULEB POISS/TÜDRUK! Ei, Kalle, ta südamelöögid on normis ja ta on inimene seal sees.

Nutan palju raseduse ajal – SUL RAUDSELT TULEB TÜDRUK/POISS! Ei, Viivi, ma olen rase ja hormoonid möllavad.

Saite vist aru küll, mis inimestest ma räägin. 😅 Ei noh, ma tean jah, et tuleb ära kannatada, ise ma ju rasedaks jäin ja keda mul ikka enam süüdistada on, aga mu silmis on kõik need “uskumused” ja “öeldakse, et” nii ajuvabad. 😅 Sorri! ……..not.

Agaaa.. päisepildi, küünepikkuse, juuksekarvapaksuse, telefonimargi, peegli puhtuse järgi, mis pakute? Kes tuleb? Kelle kõht mul on?

34 thoughts on “Nooooh, kas poiss või tüdruk? Sa ju tead juba ise ka!”

 1. No, selle pildi järgi pakun puusalt, et sul tuleb üks vahva laps sealt seekord jällegi 🙈
  Vahvat ootust 🙂

  1. Lihtne tee lihtsalt küsimus instasse siis saavad soovi avaldajad oma arvamuse ära avaldada ja oma eluga edasi minna. Kuigi see pole endiselt oluline kas on XX või XY tähtis et lihtsalt tore, terve ja tugev tegelane.

 2. Terve,tugev,väike,armas beebi tuleb 😊
  Ennustused ja arvamised on nōmedad 😅

  1. Kuskile piirini kannatan ära, aga mingi hetk on mega tüütu kuulata neid ennustusi 😅

 3. Pildil nähtava maniküüri, juuste, soengu, telefoni, vaiba, peegli ja kirjutusviisi järgi ma arvan, et tuleb beebi!

 4. Ma arvan, et sealt tuleb üks armas laps. Kusjuures minul oleks nende nn. vanarahva või keelesügajate märkide järgi olema mõlemad tüdrukud, aga on hoopis poisid

 5. Mul 15 nädal ja enamus on mu toidukõht ees, aga väike punu seda väljapoole lükkabki 😄 Sugu me seekord teada ei taha, kolmandaga teeks üllatuse ära. Aga kui seda ütleme tuttavatele kes uurivad, siis hakkab ka igast imenippe lendama, et kuidas nad ikka näevad kumb tuleb 🤷 et kuna mul punne palju siis tüdruk võtab ju emalt ilu ära, aga sorri olen lihtsalt näohooldusega maru laisk (pm null)😁 kahe suupoolega läheb magusat, mida muidu ei söö, järelikult poiss 🤣 ootame küll juba seda üllatusmomenti, kui laps rinnale pannakse 🤩

 6. Mis vahet sellel on mis sugu on poiss v tüdruk tähtis ,et laps terve on ja tuleb see, kes tulema peab. Aga sealt üks vahva põnn tuleb ma ütlen😀 .
  Ps: ära tee neist välja ja naudi selle vahva põnni ootuse aega siin

 7. See postitus oli küll nagu Marimellide kirjutatud. Ei mingit infi. Aga peaasi, et laps terve on, seda vüin küll öelda

   1. Aa, no ma pole enne lugenud, see vist oli esimene postitus alles mida lugesin. Teab siis et edaspidi pole ka mõtet lugeda 😄

 8. Olles ise nelja poja ja (lõpuks ometi)ühe tütre ema, siis pakun, et üks printsess võiks ikkagi veel teile tulla, tasakaaluks poistekambale.

 9. Aa, ma tean 🙋‍♀️ Selle kauni kleidi järgi võib julgelt öelda, et tuleb poiss, noo värv ja kõik juba reedab. 😂

 10. Mina arvan ka, et sealt tuleb üks tugev ja terve laps hoopis 😅
  Ma olin alguses nii happy, kui sa rasedust teatasid sest ma ise olin ka, kilkasin isegi mehele et “näe ühel blogijal ka oktoobribeebi nii lahe saan temaga koos teekonda läbi teha”

  Aga … seekord hoian pöidlaid sulle edasi, enda oma kaotasin 13ndl üsna ootamatult 🙁

 11. Tàhtis, et terve on ja magada laseks, aga vahva oleks, kui tuleks pliks, siis oleks A-l õde ka lisaks vendadele 🙂

 12. Ma ei saa üldse aru, mis teiste elus sellega muutub, kas oodatav laps on poiss või tüdruk? 🤣 Minule astus tuttav ükspäev poe juures ligi ja uuris, kas ma olen sedapsi kuna ta jälginud, et olen kuidagi ümmargune.. Ma siis nähvasin, et see oleks üsna veider, kui ma kandiline oleks. Mulle sellised “pinda sondeerivad” küsimused ka ei meeldi. Mida ta nüüd siis ootas? Et hakkan kurtma või vajun õnnest talle kaela?? Ja sa tegelikult unustasid ühe asja ära. See sort inimesi on ka veel, kes tahavad kõhtu katsuda. 😅

 13. Ma arvan, et sünnib poiss või tüdruk. Ma olen päriselt ka selgeltnägija ja latte vahult lugesin. Kohvipaksu pole ammu kusagilt võtta- pidin ajaga kaasas käima.

 14. Jaaaa, kui ma kolmandat last ootasin, siis naabrimutike teatas:” Mnjaaaa, mees tahtis poega jah?” Õnneks rohkem neid targutajaid väga polnud. Ja nüüdseks neil kolm tüdrukut peres. 🙂
  Kuna ma suht magamata, siis lugesin su viimast lauset ikka väga valesti, kusjuures see sõna polnud isegi sarnane mitte sinu kirjutatud sõnale! Nimelt lugesin juuksekarvapikkuse asemel tutikarvapikkuse! 😁

 15. Kui mul kolmas laps oli käes ja läksime talle nime panema, juhtus üks sama trepikoja inimene meid nägema ja ta oli nii hämmingus, et mis, kas polegi poiss, et tema olla kogu aeg ikka pereliikmetega arutanud, et mul nii poisi kõht. Ühelt poolt oli nagu haaa, tüng siis, nii palju su vanarahvatarkusest. Aga autosse ära saime, siis ütlesin mehele, wtf, minu kõht on olnud jututeema kellegi täiesti lambika kodus? Mida iganes… Ei salli ka üldse neid misiganes ennustusi ja urgitsemist et kumb sünnib. Ämmale ma viimasel korral üldse ei öelnudki, et sugu tean. Ajasin kägu, et UH-s beebi ei lasknud vaadata ja eks sündides näeb. Üldse eeldasid miskipärast mitmed võõramapoolsed inimesed, et kolmas oli kah poiss. See on see, kui kuskilt kellegi klatš lahti läheb, saab vale jalad alla ja hakkab oma elu elama. Samas ok, selles valearvamises jäi ära vähemalt see jutt, kuidas tüdrukuga ikka nüüd komplekt kooos! A kui olekski poiss olnud, siis vist oleks vaadatud teda kui et oh, vaeseke, sind tehti vaid lootuses, et oled tüdruk? No nii haiged on need teiste arvamused asjadest. Niipalju võiks suuta, et need omale hoida, kui keegi just otseselt ei küsi.

 16. Ma arvan ka ,et selle pildi järgi tuleb raudselt poiss ju ,kõik on jõle sinine 😅🤣 Aga samas krt kes keelab tüdruku siniseks riietada 😅🤣 Aga äkki tuleb üldse tõesti Krevett 😀 . Kui käisin eile insta postitusi piilumas siis nägin ka ,et keegi kommis nii ,,Oled näost nii ära ,sul tuleb tüdruk,,.. Siis ma mõtlesin ka ,et appi kes see kommib nii 🤦‍♀️.

 17. Mis tüdruk? Mis poiss? Hoopis inimene sünnib. Sugu pole oluline, punk on põhiline 😁

 18. Hahahhaha jaa!!
  No ma ka rase, aga hoidsin enamus inimeste eest seda saladuses kuni soo teadasaamiseni ja siis seda probleemi polnud. Muide endal oli tüdruku tunne juba kohe sees ja ei osanud ka kirjeldada, lihtsalt tunne oli.
  Aga kui vaatasin ka neid nö “öeldakse, et” asju, siis oskan praegu öelda, et nii mul kui ka kõigil rasedatel, keda ma tean, on täpselt risti-vastupidi, kui vanarahvas ütleb. Mul enesetunne hea, ei oksendanud ega iiveldanud, näonahk ok, välimus veel paremaks läinud kui enne, ja ennäe: tüdruk. Tuttaval tüdrukuootajal ka nii. Aga poisteootajad on okserallil ja näonahk pekkis, niiet võta nüüd kinni seda vanarahva tarkust eks..
  Ja ega ma ei ennustanud ka enne, lihtsalt istusin ja ootasin oma UH aega, et siis teada saada 😀

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga