***

nutella kringel

Ammu nägin juba facebookis ringlemas videot maitsvast ja isuäratavast kringlist, mille täidiseks on nutella šokolaadikreem. Mõtlesin, et võiks ise ka kodus teha, aga ainult mõtteks see jäigi kuni selle ajani, mil mees ütles, et nägi kihvti videot ja võiks ise järgi proovida. Nii me siis proovisimegi. 
 

Ostsime poest sügavkülmutatud tainast, kuigi oleks vist parem olnud, kui oleks ise taigna teinud. Rullisime õhukeseks ja taldrikuga tegime ringi kujuliseks. Videos vist oli neljakihiline ja nii mitu tegime ka meie. Egas seal ei olnudki midagi keerulist- taignaring ja kreem peale määrida ja nii mitu korda. Kõige ülemisele kihile šokolaadikreemi enam panna ei tule. Seejärel tegime lõiked sisse ja siis hakkasime neid lõigatud osi keerama, et hiljem moodustuks tähekese moodi kujutis. Raske seletada natuke, youtubest leiab kerge vaevaga ka video. Paras soperdis tuli, aga eks see ole ka esimene kord. Tundub, et panin liiga palju šokolaadi kreemi ja kohati oli tainakiht natuke liiga paks. 

Tainast jäi pisut üle ja mõtlesin, et teeks palle. Šokolaadikreemi täidisega. Ka need tulid väga maitsvad. Ma alguses arvasin, et nutella jääb kringli sees vedel, aga ei.. see jäi selline tükkis mass, milline on tavaliselt šokolaadi kringli sees.

 

6 thoughts on “nutella kringel”

  1. Tegid taigna :))

    Muidu, vahva ettevõtmine, olen ka mõelnud teha – aga siiani samuti vaid mõte.

  2. Ei ole soperdis ju, ÜLInorm näeb välja,eriti esimese korra kohta 😀 Ja kas sokolaad on nagu pehme seal ?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga