***

Oh kooliaeg, oh kooliaeg…

Meie pere lapsed veel kooli minemas ei ole. Küll olen aga mina siin pooleldi mõtisklemas, kas jätkata viimast klassi septembris või mitte. Paides on olemas ka osaline e-õppe variant ja tegelikult saan ma õppida täiesti omas tempos. Kasvõi üksikaineid, et tulevikus veel kergem jätkata oleks. Ma veel kaalun ja mõtlen, kui ajaliselt sobilik see minu jaoks oleks, sest septembris on ju sündimas meie perre ka beebi.

Kooliperiood läheneb ning poed uputavad koolikaubast. Hinnad on nii erinevad, valikud on väga erinevad.

Minul on suur rõõm kirjutada oma blogis Apollo koolikampaaniast, sest just sealt olen soetanud endale kui ka lastele hulganisti huvitavaid raamatuid. Ja mul on alati hea meel kirjutada asjadest, mis mulle meeldivad ning kohtadest, kust ma neid asju soetan.

Apollo koolikampaania kestab 04.08.17-10.09.17, mis tähendab seda, et igal kooliminejal on tervelt kuu ja isegi rohkem aega soetada vinget koolikraami Apollo raamatupoest. Valik on väga lai ja mitmekülgne ning kindlasti leiab sealt iga koolimineja oma maitsele midagi  – koolikottidest pintsliteni. Ja mis peamine – tegemist on ainult kvaliteetse koolikaubaga, mida saab mugavalt soetada Apollo suurtelt koolilaatadelt 8 keskuses üle Eesti.

Kus täpsemalt? Vaata siit järgi (link!). 

Apollo on koostanud väga nutika kooliasjade check-listi, et iga koolimineja saaks vajalikud koolitarbed soetada kiirelt ja mugavalt.

Ja see ei ole veel kõik! Kõigi vahel, kes soetavad perioodil 4.08-10.09.17 koolkaupa Apollost osalevad viie Tervise Paradiis spaa-hotell & veekeskuse perepaketi ning viie Tervise Paradiisi veekeskuse perepääsme loosis. Lisainfo loosimise ja auhinna kohta leiad siit (link!). Kes eelistab mugavalt ja kodus lahkumata koolikaupa soetada, saab seda teha Apollo veebipoes, sest ainult augustikuus on e-poe tellimustele tasuta transport Itella pakiautomaati! 

Mul oli täna suur au külastada Ülemiste Apollo raamatupoodi ja valida oma mugulatele kritseldamisasju. Kuigi nemad veel kooliealised ei ole, siis osavad joonistajad/kritseldajad ja meisterdajad on nad küll. Ja septembrist ka lasteaialapsed! Valisin Stabilo viltpliiatsid, mida soovitas mulle teenindaja. Nad pidid olema kõige vähem vesisemad. Hendrikul ja Raimondil on nii umbes miljon pakki viltpliiatseid olnud, aga koguaeg nad kaovad kuhugi ja siis laiutavad nad jälle käsi ning kurdavad, et pole millegagi joonistada. Nüüd on mul kaval koht nende hoiustamiseks ja katsugu vaid plehku panna! 😀

Lisaks vildikatele, valisin veel Maped värvilised pliiatsid, millega on mugav värviraamatuid kritseldada. Kusjuures, Apollos on hetkel selline kampaania, et kui ostad vähemalt 5 Maped toodet, saad kaasa üllatuse!

Endale võtsin ühe suurema kaustiku ja väikese vihiku. Nii igaksjuhuks, sest kirjutan ma palju ja täiskasvanute koolis kuluvad sellised suured kaustikud vägagi ära.

Mul on juba pikemat aega plaan osta lastele rahakotid, aga siiani polnud ma selleni veel jõudnud. Kui ma Apollo koolikauba hulgas neid vingeid kotte nägin, mõtlesin, et võtan Hendrikule ja Raimondile. Nad on täitsa suured poisid juba ja ise rahaga ka poes juba käinud. Seega, miks mitte?

Kuigi raamatupoes oli mul kaupade valimisel abiks lahke teenindaja, on kaupluses kõik koolikaubad väga mugavalt ära sätitud ning kerge leida. Kõigi laudade juures on sildid, mis ühelt või teiselt väljapanekult leida võib. Minu meelest muudab see koolikraamišoppamise veelgi lihtsamaks. 

Kas teie peres on sellel aastal kooliminejaid? Kust soetate koolikaupa?

3 thoughts on “Oh kooliaeg, oh kooliaeg…”

  1. Muidugi mine kooli! Imetamise ajal saad materjale lugeda, vaim saab veidi igapäevaelust puhata ja värskust mähkmete jmt vahepeale. Kui ka pooleli jääb, pole hullu, sest järgmine kord on jälle kergem alustada selle võrra. Mida pikem paus sisse õppimisse jääb, seda raskem on alustada ja kes teab, ehk oled lõpuks magistrikraadiga kui meeldima hakkab.

  2. Meil vanem poja läheb 1.klassi ning kooliks kõik vajaliku soetasime samuti Apollost. Igati mõistlik valik! 👍🏼

  3. Mine ikka kooli. Viimane aasta jäänud. Jääb pooleli siis jääb, järgmine kord uue lennuga. Sinu blogi lugedes jääb mulje, et tahtmist õppida sul jagub. Kui saad gümnaasiumiga kunagi ühelepoole siis ehk tekib huvi juba kõrghariduse vastu ja seegi pole paha. Anna minna ja tuult tiibadesse!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga