***

Oh, tere haigus!

No ma ei tea.. Miks see haigus nüüd tulema pidi? Ärkasin mina täna hommikul, kurk megavalus, vahet pidamata aevastan, kõik kohad valutavad, köha ja nohu.. Kõrvad valutavad. Pea lõhub. Kristofer madistab sees nii mis kole. Hirrrmus, ma ütlen!

Härra eile just ütles, et kui koomiline on asjaolu, et viimati, kui korterit renoveerisime, kandsin ma meie esimest last ja ei saanud ka miskit teha, sest pidin end ju hästi hoidma. Mitte, et mu mees mind orjastanud oleks. Ta ilmselgelt teeb ise kõik selleks, et ma endale ja beebile liiga ei teeks ning lase mul miskit seal teha. Tunnen ennast nii kasutuna. 🙁 Eile sain tapeeti lõigata, jess!

Eelmise renoveerimise ajal olin siis esmarase ja mitte väga nende asjadega kursis, kui palju ja kas üldse võib renoveerimise juures passida, aga liiga ma oma kõhubeebile tol ajal tegin. Lausa nii palju, et mugul minu sees vaevles hapnikupuuduses ja sain igasugused ravimid peale. Lisaks keelu viibida ruumis, kus parajasti seinu värvitakse või muud keemiat kasutatakse.

Õnneks lahenes terviseprobleem väga kiirelt tänu ravimite manustamisele ja laps sündis ka täiesti terve ja tublina. Siiani on üks väga tubli ja tugev poiss.

Sellest kogemusest ma aga õppisin. Eile üritasin küll võimalikult palju õues viibida (ilm oli ju ka nii ilus), et mitte seda tolmu endale sisse hingata ja keegi ka Facebookis soovitas, et liiga ei teeks.. Aga ju siis ikkagi tegin, sest täna on mul jube halb olla. Ilmselt ongi põhjuseks see ehitustöö tolm ja tohutu niiskus, mis tapeetimisega korterisse tekkis.

Lasin härral end Paide koju tuua. Saan siin rahus pikutada ja teed juua. End ravida ja kosuda.

Pea on jõle paks otsas. Loodetavasti läheb homseks paremaks, sest homme pean uriini- ja vereproovid viima ning ämmaemanda visiidile minema. Juba ootan huviga, et näha, kas epk on jälle palju kasvanud või mitte. Juba sellest võib aimu saada, mis see lootevesi seal korraldab. 😀

Aga saangi nüüd oma teise kaisuka lõpuni teha. Üks käsi vaja veel heegeldada, siis kõik kehaosad kokku õmmelda ja ongi kõik. 🙂 Varsti näitan teile ka.

2 thoughts on “Oh, tere haigus!”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga