Määratlemata

Õhtulehe jaoks pildistamas

Jupp aega tagasi kirjutas mulle üks toimetaja Õhtulehest, kes soovis teha lugu minu kaalukaotusest. Täpsemalt sellest, kuidas ma oma kehalt kaotasin nelja kuuga 15kg. Lisaks soovisid nad mind pildistada. 

Muidugi ma olin nõus. Mis mul selle vastu olla saab? Ehk motiveerib minu lugu kedagi ja saan olla mingismõttes eeskujuks. 

Lugu ise peaks ilmuma homme (18.09). Täna sain kätte pildid, mis minust ja vanemast pojast tehti. Kui te küsite, miks koos pojaga ja miks selline teema, siis just sellepärast, et kaalu kaotasin ma lasteaeda kõndides ja sealt tagasi tulles. Minu ettepanek oli pildistamiseks vastav teema leida. Kuigi toimetaja tegi ettepaneku algselt, et pildistamine võiks toimuda kuskil restoranis, kus ma tervisliku toitu söön või jõusaalis, kus ma proovin mõnda spordividinat. Tõingi välja, et pildistada võiks vabas õhus, koos lapsega, keda lasteaeda viisin igapäevaselt ja lasteaia juures, sest jõusaalis ma ei käinud ja toitumine oli samuti nii-naa, päris 100% tervislik ta ei olnud igatahes.

Algselt mõtlesin, et võtan noorema poja ka pildistamisele kaasa, aga tal oli nohu ja ei hakanud teda välja tassima. Pikk maa ju kõndida/sõita vankriga ka. 

Pildistamine ise möödus keeruliselt, sest poja arvas peale paari klõpsu, et temale aitab ja tema on väsinud nüüd. 😀 Lausa kallas pisaraid, aga peagi kui lennukit taevas nägi, muutus rõõmsaks ja fotograaf sai klõpsud kätte.

Fotograaf: Alar Truu
Väljaanne: Õhtuleht

16 thoughts on “Õhtulehe jaoks pildistamas”

 1. Ei oleks? Muudaks see “oleks” imeväel mu soengu täiuslikuks pildi peal, siis ma võtaksin seda kommentaari isegi tõsiselt 😀 Paraku aga.. no tead isegi 😀

 2. Mis siin naerda väljakasvanud juuksed inetu ju .. blogis üleval töödeldud pildid kus oled nagu ingel..aga kui päriselt vaadata siis jah ..mitte midagi erilist.

 3. Mu juuksed on ülikatki ning ma ilmselt ei kavatse neid järgmise paari aasta jooksul üldse värvida. Jumala savi, mida sina või keegi teine arvab. Mulle on tähtsam oma juuste seisukord ja see, et ma kiilakaks päris ei jääks 😀 Seega, tee omad järeldused, miks ma ei hakanud 20minutiks oma juukseid värvima 😀

 4. See on nii tüüpiline, et kui inimene ei oska muud kommenteerida siis hakkab nokkima pisidetailidel. Ilmselgelt on mängus kadedus, sest oma nime mitte välja öelda julgev isik juhuslikult lehte ju ei sattunud.
  Tean ise kui raske on kaalu kaotada ning soovin igastahes edu sellel raskel teel! 🙂

 5. Wtf, ma küll neil piltidel mingit rõvedat meiki või rõvedat väljakasvu ei märganud esimese asjana, vaid hoopis, et ilusad hea kaameraga tehtud pildid. 😀
  Pealegi, ega tegu ei olnud mingisuguse cosmopolitani modellipildistamisega, kus peaks paks grimm näos olema. Enamik inimesi leheartiklites on oma loomulikus olekus ja just see teebki leheartiklid mõnusaks ja igapäevaseks. Kes tahab glamuuri, see ostkugi moe või iluajakiri. 🙂

 6. Issand jumal, leiti teema mille kallal joriseda- väljakasvanud juuksed ja mitte profimeik? Lugu räägibki täiesti tavalisest koduperenaisest. Ega ilupilte ei tehtud ju. Miks peab olema kõik lakutud ja töödeldud?

 7. Oled väga armas just!!! Lihtne, loomulik ja ehe!!!
  Ja kui inimene kasvatab juukseid välja? Siis võib aastaid nii olla ja aina hullemaks läheb 😀
  Edu Jane, ootan homset lehte!!!

 8. Inimesed ikka leiavad asju mille kallal vinguda. Kurb. Aga väga kihvt, et Õhtuleht sinu loost artikli tegi 🙂

 9. See viha ja õelus, mida nad toodavad, see mürgitab lõpuks neid endid ära. Kurb, kahju lausa inimestest, kes aina vinguvad, solvavad ja mõnitavad. Tee seda oma nime alt, näita kui ilus ja tark ja osav sina oled. Ära haugu anonüümselt! Sellistele peab lausa kaasa tundma.

 10. Ma ütleks seda,et Õhtulehe fotograafid juba oskavad tegelikult selliseid pilte teha,kus inimene just kõige paremini ei jää.(sina oled täitsa okei,aga on ka paremaid pilte sinust 🙂 ) Ütlen seda,sellepärast,et olen ka ise aastaid tagasi käinud pildistamas ÕL fotograafiga ja pildid olid nii jubedad,et pidin nutma hakkama.Ei midagi halvustavat selle kommentaariga sinu pihta.

 11. Mina hoopis kiidan valikut juustel puhata lasta 🙂 Ja jumala eest, inimene kaotas päris korralikult kilosid, on piltidel rõõmus ja särav, ja siis on vaja tänitada mingi väljakasvu pärast? #1stworldproblems.

  Tubli oled!

 12. Ma ei osanud seda mujale panna, aga avastasin just, et olete sarnased. Googelda – Kaya Scodelario. Sarnasus silmavaates ja muiges 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga