***

Õhtused mõtisklused

No hei!

Ma tegin oma instagrami konto jälle avalikuks. Mõtisklesin väga pikalt selle üle, kas seda ikka teha või mitte. Mul on ta muidu aastaid olnud avalik, aga eelmise aasta lõpus tekkis tunne ja teadmine, et jaanuarist läheb konto privaatseks.

Eelmine aasta oli üldse selline keeruline, just vaimse poole pealt ja kui sa näed mingeid suva tonte oma virtuaalses kodus laiamas, näägutades samal ajal, et “noh, kui sa tahad, et ma vait oleks, siis ära hoia oma kontot avalikuna”, siis hakkad mõtlema küll, et aga miks ma lasen suva tonte oma koju.

Ma pean küll oma instagrami ja oma facebooki lehte virtuaalseks koduks, kuhu ma, nagu oma päris koju, päris igatüht sisse ei lase. Ka instagramis, terve need kolm kuud, mil mul see privaatne oli, vaatasin ükshaaval kõik liitumistaotlused läbi – kelle nimi juba tuttav oli, kes oli mind postkastis sõimanud, kes oli täitsa võõras.

Eks ma saan aru ka ju, et inimesi on erinevaid ja arvamusi samamoodi jne, kõik see blablabla ja ma olen sellega täiesti harjunud, aga ma vist jäängi elu lõpuni inimestelt ootama, et nad käituksid teiste kodudes viisakalt. Olgugi, et tegemist on virtuaalse koduga. Kodu on kodu.

Nüüd mõtlesin, et okei, teen avalikuks mõneks ajaks, vaatame, kuidas läheb, sest õnneks näen ma ju ikka, kes mind jälgima hakkab ja saan ta iga kell eemaldada, kui tunnen, et vot see isik ei peaks omama privileegi minu eluga kursis olla. 🙂

Aga muudel teemadel – kuulasin täna doppleriga beebi südamelööke. Kui eelnevad päevad on olnud neid raskem leida, siis täna leidsin kohe üles.

Sain ka uue vererõhuaparaadi, millega saan ülimugavalt mõõta vererõhku otse randmelt. Palju palju mugavam kui selle klassikalisega, mis käib käsivarre ümber. Omroni oma, kui kedagi huvitab.

Hetkel välja kirjutatud ravi sobib – pidasin see nädal nüüd jälle vererõhupäevikut ja täna saatsin ämmakale. Vastas, et ravi las jääb hetkel nii, vererõhupäevikut pidama ei pea, aga enda jaoks võiks vahel ikka mõõta, sest kui läheb jälle üle 140/90, pean teada andma.

Praegu mul on laenatud aparaat – saan selle homme tagasi viia lõpuks. 😀

Hommiku poole oli jälle nii väsinud ja uimane olla – midagi alla ei läinud kuigi kõht oli tühi. Ma ei tea. Mul ongi viimasel ajal nii, et päevasel ajal vist oleks ainult diivanikaunistus ja logeleks ning õhtul enne magamaminekut tekib see energia.

3 thoughts on “Õhtused mõtisklused”

  1. Ma ei salli ka neid kes arvavad ,et jõle tore on ennast internettis välja elada teiste inimeste arvelt. Ma ise olen see kes käib lihtsalt vaatab instas ja fbes mida toredat inimesed postitavad ja samamoodi ka lahkun sealt.

    1. Jaa, mulle käib ka see rämedalt närvidele. Noh, sessuhtes ega selle vastu ei saa, aga kui ise selline jobu ei ole, siis on raske mõista neid, kes on 😅

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga